Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom minél jobban erőlteti a szexet, annál inkább nem megy. Van ezzel még így valaki, fórum

A párom minél jobban erőlteti a szexet, annál inkább nem megy. Van ezzel még így valaki, (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. dec. 16. 22:49
Párom nyolc évvel fiatalabb nálam.Imádnivaló.
38. Szasz23X (válaszként erre: 36. - Demeeri)
2009. dec. 16. 22:47

nálam néha kicsúszik... de azért nemúgy indítok...

(pirulós smiley)

37. Sziszko69 (válaszként erre: 27. - Afrodita)
2009. dec. 16. 22:46
42 a lelkem galambocskám
36. demeeri (válaszként erre: 32. - Vkj77)
2009. dec. 16. 22:46
Számomra is az. Mi sosem használunk mocskos szavakat.
35. Szasz23X (válaszként erre: 32. - Vkj77)
2009. dec. 16. 22:46

hát de tényleg volt egy időszaka, beestem az ajtón, elkezdtem fürdővizet engedni, beordított a fürdőbe:

kicsim, d..gunk?

hát na... mondtam, hogy egyem a romantikus formádat :D

34. ében11 (válaszként erre: 25. - Szasz23X)
2009. dec. 16. 22:46
:D
33. Sziszko69 (válaszként erre: 25. - Szasz23X)
2009. dec. 16. 22:45

Hát ez nagyon jó. Hihetetlenül jót nevettem. Nagyon édes tényleg. Jó fej lehet a párod.

Amúgy az enyém is ilyen, ő mondjuk megállás nélkül bohóckodik, hülyéskedik, akkorákat tudok nevetni rajta, hogy őrület. Olyanok vagyunk együtt mint két óriási bohóc. A gyerekem néha szokta mondani: anya próbáljatok meg egy kicsit viselkedni.

A volt férjem volt olyan "romantikus" ahogy te is írtad. Ugyan ezek a kérdések minden nap: "dugunk?"

"nem"- mondtam, majd közölte: "akkor aludjál" és hátat fordított nekem. Majd két napig alig szólt hozzám. Hát igen. Vannak ilyen férfiak is.

32. vkj77 (válaszként erre: 25. - Szasz23X)
2009. dec. 16. 22:45
Ez jó.Én véleményem is ez,hogy nem mindegy minek nevezed.Szeretkezel vagy csak...Az utóbbi nekem kiábrándító.
31. Szasz23X (válaszként erre: 29. - Pufóka6)
2009. dec. 16. 22:45
ne haragudjatok :) nem akarok viccet csinálni belőle, mert tényleg bosszantó. csak gondoltam, ezt elmesélem :) annyira édes volt :D
30. ében11 (válaszként erre: 20. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 22:44

lehet nem kellene őket elkapatni, akkor nem akarnák folyton:D

ugyanez van nálunk!

azt mondta neki nincs kedve romantikázni, ismerjük egymást most minek csináljon úgy mintha most ismerkednénk.

29. Pufóka6 (válaszként erre: 25. - Szasz23X)
2009. dec. 16. 22:44

Hát most én is szinte beestem az asztal alá ettől! :D

Köszi, hogy megosztottad velünk!

28. demeeri (válaszként erre: 25. - Szasz23X)
2009. dec. 16. 22:43
Ez jó!Tényleg !
27. Afrodita (válaszként erre: 20. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 22:43
Ha nem titok, hány éves a párod?
2009. dec. 16. 22:43
Nem, nem sértődik meg, csak kicsit húzza a száját, vagy tesz egy-két apróbb megjegyzést. Mutlkor pl. tök komoly témáról beszélgettünk, hát hova lyukadtunk ki arról is? A szexre. Hihetetlen. Mondtam is neki, hogy nem hiszem el, hogy a legkomolyabb témáról is ez jut eszébe, ide tud levezetni mindent. Amúgy nagyon jó fej, imádom őrülten. És nem szeretném ha ebből lenne gond kettőnk között.
2009. dec. 16. 22:42

aptyuk is művelte egy ideig :D a romantikusabb módját ráadásul. laza kérdés: d..gunk?

én ezt meguntam, és közöltem: dafke csakazértse :D

majd ha normálisan közeledsz akkor :)

ennek a következményeképp a múltkor:

édesem...volna esetleg némi hangulatod ahhoz hogy összebújjunk és olyat csináljunk, amiből elvileg gyerek lesz, de nekünk most nem? :D

szarrá röhögtem az agyam :D:D

24. demeeri (válaszként erre: 23. - Pufóka6)
2009. dec. 16. 22:42
Én is...
23. Pufóka6 (válaszként erre: 21. - Ében11)
2009. dec. 16. 22:41
Jaj be édesek! Én is ilyen családra vágyom! :D
22. demeeri (válaszként erre: 13. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 22:40
Besértődött és fejedhez vágta? Ez nem jó jel. Nem volt joga semmit sem fejedhez vágni,hisz beteg voltál.
21. ében11 (válaszként erre: 6. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 22:39

szerintem csak együtt akar lenni veled-nem gondolom hogy nagy baj lesz belőle.más férfi ezt úgy oldja meg-hogy máshová jár...tisztelet a kivételnek.

nálunk azóta ilyen mióta a gyerek van.

mintha versenyeznének ki kap belőlem többet.

a gyerek néha éjjel átjön hogy: ne aludj az apával!

a párom meg néha a gyerekszobánál toporog:hogy elaludt-e már a gyerek!

azt mondja a párom örüljek hogy mind a ketten így imádnak.

De néha tényleg nehéz és fárasztó.

20. Sziszko69 (válaszként erre: 15. - Afrodita)
2009. dec. 16. 22:39

Nem. Amúgy mindig nagyon figyelmes, mindig csak azt nézi, hogy nekem jó legyen, csak velem foglalkozik, szóval eszméletlenül kedves, tüneményes. És tényleg szuper vele, de azt érzem a beszólásaiból utána, mintha kötelező lenne.

Utána sem undok annyira, kicsit teszi a megjegyzéseket, vagy húzza a száját, de nem bunkó vagy ilyesmi. Az a baj, hogy mostanában valóban hibás vagyok ebben, ritkábban vagyunk együtt mint eddig, de tényleg csak ezért. Mintha semmi nem lenne elég neki. Megállás nélkül hajtogatja, hogy annyira jó neki velem, és ezért akarja ennyiszer. De képtelen vagyok megértetni vele, hogy mit érzek. Próbáltam elmagyarázni neki, olyankor 1-2 napig csöndben van, aztán kezdi előről.

19. vkj77
2009. dec. 16. 22:38
Nekem is ezzel van egy kis problémám.Bár az enyém nem erőlteti,de neki is a gondolatai e körül forognak.Nekem az a problémám,hogy hiányzik napközben egy kis ˝˝kedvesség.˝˝Este pedig mindent bele!Na ez azért nekem nem igazán működik.Nemrég írtam neki,hogy lehetne figyelmesebb.Oké,hogy tökéletes a szex,de lehet jobban vágynék rá,ha napközben is ráhangolna.Mivel ő kamionozik,azért nekem is van egy kialakult gondolatmenetem.Tehát nem járhat mindíg a körül,mert akkor megőrülhetnék és hát...Így elkönyvelem magamban,hogy nincs és kész.Te miért nem kívánod olyan sűrűn?
2009. dec. 16. 22:37
A párom sosem kényszerítene,ha én nem akarom.Ezt látja rajtam.
17. Pomi (válaszként erre: 6. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 22:36

Az nem gond ha jó vele :) Gondolj bele ha nem lenne jó milyen érzés lenne.

Elmondtad már neki, hogy Te mit érzel? Lehet, hogy ő csak bizonyítani akar neked és nem veszi észre, hogy Neked ez már "terhes".

Tényleg mond el neki, hogy te hogyan szeretnéd, hogy pld. több romantika stb. Ha más téren működik a kapcsolat akkor meg tudjátok beszélni ezt is.

16. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 10. - Ében11)
2009. dec. 16. 22:36

az én férjem nem ilyen

azért az látszik egy pasin ha állandóan a dugáson jár az esze

15. Afrodita (válaszként erre: 6. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 22:35
Most kérdés, hogy annyira szeret és kíván, hogy mindig csak szeretkezne veled, vagy túlfűtött, és hűsítő gyors numerákra vágyik??
2009. dec. 16. 22:35

Én úgy vagyok vele, hogy az életet addig kell élvezni, amíg lehet! Márpedig a férfiaknál ez eléggé korlátozott...Van akinek valamilyen betegség miatt akár 35-40-45 éves korában már nem megy egyáltalán...Érdemes ezen elgondolkodni...

Nekem is vannak néha olyan napjaim, hogy nincs kedvem...de ahogy anyecs mondta, meg lehet hozni a kedvet ;)

Légy őszinte a pároddal! Ez a leges legfontosabb egy kapcsolatban! Mondd meg neki, hogy mit érzel! Mondd el, hogy téged zavar, ha folyton arról beszél, vagy arra céloz, vagy ha minden nap akarja! Mondj el neki mindent és próbáljatok kompromisszumokat kötni!

Szorítok!

2009. dec. 16. 22:35

Tényleg imádom őt, és őrületesen jó vele. Pl. most én itthon vagyok betegácsiba. Ő délutános. Regel elmentünk a közértbe, mert már nem vagyok lázas egy napja, és kicsit jólesett egy kis séta a levegőn. Utána kajáltunk, és kicsit ledőltem.

Természetesen azonnal ledobta magáról a ruhát, és már bújt is mellém. Persze semmi kedvem nem volt hozzá (két napig lázas voltam, ma éreztem kicsit jobban magam). Úgy besértődött, hogy őrület, és délután a fejemhez is vágta.

2009. dec. 16. 22:35
Hát nem semmi a pasas.Vagy ki fog égni,vagy ilyen marad.Próbáltad vele megbeszélni,hogy másképp is kimutatható a szerelem?
11. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 10. - Ében11)
2009. dec. 16. 22:34
dehogynem! :)
2009. dec. 16. 22:33

igen. az enyém is ilyen.azt mondja szerelmes :D

de néha kiborít-mintha mindig kötelező lenne, persze nem az és minden nagyon jó, de néha nyomasztó tud lenni hogy folyton azon jár az agya.

szerintem minden pasi ilyen, csak nem mindegyik mondja ki.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook