Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom minél jobban erőlteti a szexet, annál inkább nem megy. Van ezzel még így valaki, fórum

A párom minél jobban erőlteti a szexet, annál inkább nem megy. Van ezzel még így valaki, (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
69. Sziszko69 (válaszként erre: 67. - Ginaanyus)
2009. dec. 16. 23:20

Az lehet. De én mindig dícsérem, és megállás nélkül csak pozitív dolgokat mondok neki. Napközben is sokat dícsérem, sőt! Minden alkalom után minden mozdulatommal, minden szavammal dícsérem őt. Mi kéne még? Lassan már glóriát teszek a feje fölé. Mondtam multkor neki, ugyebár a közmondás szerint: a kevesebb néha több.

Inkább ritkábban, de az nagyon szuper legyen, és mindketten nagyon akarjuk. Egyszer egy teljes hétig nem voltam vele. Utána olyan szó szerinti orgia volt, hogy őrület. Mondtam is, látod milyen szuper volt? Helyeselt, igazat adott. Majd másnap reggel már folytatta is volna. Hát ennyit a drágámról.

68. Pomi (válaszként erre: 65. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 23:17

Reklamál, hogy újabb forgatókönyvet írj:)

Erre szokták mondani, hogy a változatosság gyönyörködtet:)


Jó éjt lányok! Mindenkinek szép álmokat a saját "csődöre" mellett! Aztán alvás is legyen ám! :):)

2009. dec. 16. 23:17

Talán az a baj, hogy érzi, Neked is nagyon jó vele.

Folyamatosan bizonyítani akar, s ha nemet mondasz, akkor a hiúságát sérted meg.

Lehet attól fél, hogy előzőleg nem teljesített jól?

Hidd el, a férfiak nagyon kishitűek, a legtöbb kisebbségi komplexusokkal küszködik, s folyamatosan bizonyítani akar.

66. ében11 (válaszként erre: 64. - Ginaanyus)
2009. dec. 16. 23:15

:)

hát az enyém is mint a kis angyal mosogat vagy rendet rak, este ágyaz-de nem lett romantikusabb.

én is attól tartok előbb utóbb még egy gyerek összejön...mondtam is neki, hogy már az veszélyes ahogy rám néz :)

de megértelek annyi munka teendő gyerekek után nem semmi még a párodat is kényeztetni

2009. dec. 16. 23:12
Csak hiába minden, hiába csinálok ilyeneket is, hiába találok ki újabbnál újabb dolgokat, ez sem elég néha neki. Másnap már megint reklamál.
64. ginaanyus (válaszként erre: 59. - Ében11)
2009. dec. 16. 23:11

Kénytelen voltam szigorú lenni. Mikor már túl voltam a 4. gyerek szülésen is, és a párom éhsége továbbra sem csökkent, azt már nem bírtam.

De a szex témát ekkor is sikerült a javamra fordítanom az őszinteségemmel.

Közöltem vele, hogy túl sokat vár tőlem. Nappal dolgozom, gyerekeket nevelek, rendben tartom az otthont, főzök. Este meg elvárná, hogy legyek egy csábító démon. Úgy mond minden esete szó nélkül tegyem a dolgom az ágyban is.

Ha több szexet akar,s azt szeretné, hogy nekem is jó legyen, akkor többet is kell segítenie.

Ez bejött!

2009. dec. 16. 23:11

Persze ilyen is kell. Sőt mindig jót tesz egy kis változatosság. Extrém helyeken, vagy módon.

Nemrég pl. (húú hogy is mondjam kultúráltan) szóval kiszálltam a kádból, előkészítettem különböző eszközöket, és kihívtam az előszobába. Odatettem egy nagy szőnyeget és letepertem.

Óriási szeretkezés, illetve ezt már nevezhetjük óriási szexelésnek inkább. Na aztán egész estig ezt hallottam csak tőle: "húúú" " húúú"

Pedig nem ritka az ilyen sem nálunk. Mégis annyira kiakadt. Azt se tudta hogy ugráljon körbe.

62. ében11 (válaszként erre: 60. - Ginaanyus)
2009. dec. 16. 23:09
az enyémet a nagy bevásárló központok zsongatják be-de csak akkor ha nem nézelődni megyünk, hanem megvan amit veszünk és a kosárba is kerül és csak átsétálunk a tömegben a kasszáig-na totál begerjed tőle és nem lehet vele bírni.olyanokat mond hogy ég az egész fejem
61. Pomi (válaszként erre: 56. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 23:09
Hát lehet, hogy nekem is jobban menne a főzés ha közben a férjem ott sztriptízelne a tűzhely mellett:) Biztos leégne a kaja:)
60. ginaanyus (válaszként erre: 58. - Ében11)
2009. dec. 16. 23:07
Én is jobban szeretem, a reggeli szerelmeskedést. No és teljesen bezsongat, ha nyilvános helyen sugdos szexi szavakat a fülembe.
59. ében11 (válaszként erre: 57. - Ginaanyus)
2009. dec. 16. 23:07
hú szigorú vagy:)
58. ében11 (válaszként erre: 55. - Ginaanyus)
2009. dec. 16. 23:04

hát én nem tudok ezért felkelni...most alszom ki a babás időszakot-este tiszta zombi vagyok.

inkább reggel.vagy majd téli szünetben.mamáék vállaltak pár nap gyerekfelügyeletet.

2009. dec. 16. 23:04

No meg a másik:

Utána folyton azt kell bizonygatnom, hogy jó volt. Ezt eleinte minden teketória nélkül meg is tettem.

Gondolhatjátok, milyet nézett, amikor egyszer csak azt válaszoltam: NEM

No ezt követte egy igazi nagy beszélgetés. Volt ott sírás, rívás, könyörgés, sértődés, meg minden. De aztán megértette, hogy kötelességből szeretkezni nem mindig tökéletes.

56. Sziszko69 (válaszként erre: 55. - Ginaanyus)
2009. dec. 16. 23:04

Volt már olyan, hogy nem akartam, és akkor egyszer nem is erőltette a dolgot. Szinte el sem akartam hinni. Aztán azért pár perc után elkezdett simogatni, puszilgatni, beszélgettünk közben, és aztán jött magától minden. Mondtam is neki, hogy "látod, nem erőltetni kell, csak úgy mint most, és akkor egész más a dolog"

Na de ez egyszeri alkalom volt.

Amúgy édes tud lenni közben, mikor nagyon szeretné. Volt, hogy főztem, próbálkozott, mondtam, hogy nem látja mit csinálok? Bejött a szobába, levetkőzött, majd mesztelenül kijött a konyhába, és olyan kéjes táncjelenetet adott elő, hogy majdnem bepisiltem a nevetéstől. Persze utána volt minden.

2009. dec. 16. 23:00

Hát én leállítottam . Jó pár alakalommal mondtam nemet. Aztán egy ilyen nem után mikor már javában aludt, felébresztettem és én kezdeményeztem. Ennek iszonyatosan örült, s segített neki rájönni arra, hogy jobb ha mind a ketten akarjuk, és az nem kötelesség.

Bevallom, most már néha akkor is alkalmazom ezt a módszert, ha el szeretnék érni nála valamit.

54. ében11 (válaszként erre: 49. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 23:00
kedves volt:(
53. Pomi (válaszként erre: 49. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 22:59

Fú ez nagyon romantikus :) a sárga csekk és a fehér fal násza:)


még mindig jobb egy napi "csődörrel" élni, mint egy havi vagy évi egyszeri "csődörrel" :)

2009. dec. 16. 22:59
Lányok.látom van itt humorérzék.Az nagyon jó.
51. demeeri (válaszként erre: 49. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 22:58
Na ez sem semmi.Jól megadtad neki.
50. Sziszko69 (válaszként erre: 48. - Demeeri)
2009. dec. 16. 22:58
Az én drágám is hozzáteszi azért mindig, hogy ha nem akarom akkor persze nem kell. Ha mondom, hogy nem akarom, akkor összebújik velem, majd kb. fél perc múlva elkezd győzködni. Ha megint közlöm, hogy nem, akkor megint összebújunk, majd újra rákezdi. Mondtam is neki, hogy mi a fenének kérdezi meg akkor, ha úgysem törődik bele, ha nem akarom.
2009. dec. 16. 22:56

Egyszer a volt férjem, aktus kellős közepén elkomolyodott, megállt egy pillanatra és megkérdezte: befizetted a kocsi csekket?

Szerintetek mennyire ment utána? Nem volt semmi.

Bosszúból én pár nap múlta sima natur hátonfekvős pózban a kellős közepén szintén ránéztem és azt mondtam: te, nem kellene kifesteni már?

Persze azonnal megsértődött, hogy én közben ilyenekre gondolok. De felvilágosítottam, hogy ez a csekkes dologért volt.

2009. dec. 16. 22:56
Ha látja,hogy nem nagyon akarom,nem erölteti.Csak átölelget,megszoringat és kéz a kézben alszunk el.
47. ében11 (válaszként erre: 42. - Pomi)
2009. dec. 16. 22:54
hihi.az én párom is szokta ezt mondani-hogy örüljek a szerencsémnek.
2009. dec. 16. 22:53

Valamiért nagyon élvezik csúnya szavakkal a tudtunkra adni, hogy akarnak, hogy kívánatosak vagyunk...Vagy csak mi döntöttük el, hogy ezek csúnya szavak és nem akarjuk őket hallani?

Nekem aktus közben szokott "csúnya", "primitív" szavakat mondani, hát eleinte el is ment a kedvem az egésztől, de mostanra valahogy megszoktam, megbarátkoztam a tudattal, hogy ezek csak amolyan mellék szavak...nem lényegesek...ha neki jól esik hát mondja...Biztos van olyan is, ami nekem jól esik, neki viszont nehéz elviselni...

45. demeeri (válaszként erre: 41. - Demeeri)
2009. dec. 16. 22:52
Párom nem szereti a mákos dolgokat,én imádom.
2009. dec. 16. 22:52

Igen, tudom vannak külömbségek: dugunk, szeretkezünk, szexelünk. Jó mind a három, és néha bizony mindhárom formája jó. És kell is. De nem minden pillanatban, minden áron, mindenhol.

Én is szoktam vele ökörködni, szoktam beöltözni neki, meg szoktam lepni dolgokkal, és nem vagyok egy régimódi, öregasszony típus. Szóval mehet minden, belefér sok dolog. És nem azt akarom ezzel mondani, hogy csak akkor legyen... ha én akarom. Dehogy is. Csak nem akarom, hogy odáig jussunk mint a volt férjemmel.

43. ében11 (válaszként erre: 33. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 22:51

amúgy én beszéltem erről a párommal.

mondtam neki hogy én nem gondolok rá annyit

vagy hogy fáradt vagyok stb.

és megérti-de azért látszik rajta hogy jobb lett volna ha belemegyek.

és azt mondta hogy szeretné azt érezni hogy én veszem le a lábáról-és akarom, mert az jól esne neki.és ne mindig ő vegyen rá,szerinte vagyunk olyan jó viszonyban hogy nem mindig neki kell megtennie az első lépést.

hát gondolkoztam is rajta hogy ki kellene facsarni mint egy citromot-és egy ideig nyugton lenne!:)

42. Pomi (válaszként erre: 26. - Sziszko69)
2009. dec. 16. 22:51

Sajna már ebből van "gond" kettőtök között. Mivel Neked így nem jó, ahogy most van. :( Ez a ici-pici gondot kell csak megbeszélnetek.

Egyébként azért lehet ezt pozitív gondolkodással is magyarázni:)

Milyen jó, hogy ennyire tetszem a páromnak és nem kacsingat máshova. :)

Sok nő cserélne veled a helyzeted miatt. Hisz a mai stresszes, munkahelyi problémás világban egyre több pasiról ezek már nem mondhatóak el.

41. demeeri (válaszként erre: 40. - Ginaanyus)
2009. dec. 16. 22:51
Ez a mákos tésztás példa nem is rossz.
2009. dec. 16. 22:50

Hát fiatalon mi is így voltunk. Mindenhol ahol csak lehetett, és amikor csak lehetett. De aztán elmúlt a varázs. Bár a páromnak még most is folyton csak azon jár az esze. Szerencsére nekem sikerült egy kis önuralomra szoktatnom, s most már akár a javamra is fordíthatom ha szexszelni akar.

Elmeséltem neki, hogy ha nem vesz vissza egy kicsit a tempóból, akkor ezzel is úgy járok, mint a mákos tésztával.

Régebben szerettem. A párom viszont imádja. Folyton mákos dolgokat kell készítenem. Úgy hogy már rosszul vagyok a mák gondolatától is sokszor. Most is elkészítem a kedvenc kajáit, de undorral nyúlok hozzá, még a szagától is irtózom.

Próbálj meg őszintén beszélni vele. Ha igazán szeret, akkor megérti.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook