Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom mért nem akar gyereket? fórum

A párom mért nem akar gyereket? (beszélgetős fórum)


1 2 3
33. Évi anyuka (válaszként erre: 32. - 174749af59)
2011. nov. 7. 13:19

Próbáld ki!

Úgy érem, ha éli tovább az életét, és boldog a párkereső oldalaival, akkor nyertél. Mármint nem vesztegeted tovább az idődet, hanem keresel magadnak egy "normális" társat.

Ha pedig vissza akar szerezni téged, teper utánad, akkor is nyertél, hisz tudod, hogy téged akar, téged szeret, pl bizonyítja valamivel, stb. Nem feltétlenül a gyerekkel.

És ha választás elé állítod, vagy elhagyod, vagy külön mentek egy időre, ne azzal az indokkal, hogy nem akar gyereket. Hanem a többit sorold fel, pl a lakás dolog, ami elég nyomós érv, szerintem.

32. 174749af59 (válaszként erre: 31. - 2104cc91e8)
2011. nov. 7. 12:56
utcára nem kerülök mert csodálatos szüleim vannak de néha arra gondolok ha elhagyom talán rájön arra hogy mit is jelentek neki és ha éli tovább az életét akkor meg így kelett lennie
31. 2104cc91e8 (válaszként erre: 28. - 174749af59)
2011. nov. 7. 12:53

Ha (ne adj' Isten) esetleg utcára kerülsz,

mert semmi nincs a neveden, nem sokra mész a bizalommal!!

30. 174749af59 (válaszként erre: 27. - A1a5b8f69a)
2011. nov. 7. 12:52
Hát nekem nem kell minden áron gyerek. Már le is mondtam róla. Ha külön is megyünk nem szülök gyereket az első jött mentnek. Nekem társ kel de sajnos rossz helyen keresgélek. Azt hittem ő az meg nevetett a házimunkában besegít utolsó szelet sütit mindig nekem haggya és a sex is jó vele. Bele szerettem és még mindig szeretem és ezért nehéz elfogadnom az igazságot. mikor rájöttem hogy társkereső oldalakra regisztrált össze dőlt bennem a világ akkora pofon ért amire nem számítottam. Azt monda kíváncsiságból regisztrált hát ez szerintem hüyeség.
29. spinneli (válaszként erre: 14. - Évi anyuka)
2011. nov. 7. 12:47
a férfiaknak általában nincs olyan, hogy az igazi, mint a nőknek.
2011. nov. 7. 12:45
már a baráti körünkben is beszéd téma hogy nem akar gyereket sőt cseszegetik is őt a korával. Többen azt is hiszik hogy nem lehet nekünk gyerekünk. Pedig a 8 év alatt sose próbálkoztunk.Annak ellenére hogy hitelünk van tudjuk fizetni és újítgatni sőt idén kocsit is vettünk persze ami az ő nevére került mert olcsóbb a biztosítás. Hm és mielőtt hülyének tituláltok :) én úgy gondoltam hogy egy kapcsolatba bizalom az egyik legfontosabb dolog.
27. a1a5b8f69a (válaszként erre: 26. - 174749af59)
2011. nov. 7. 12:42
lehet hogy így a legjobb ha nem vele, tőle lesz gyermeked...óriási felelősség kivel vállalsz gyermeket...milyen ember, milyen apa lesz...nem az a legfontosabb hogy velünk milyen, és mi mennyire szeretjük egymást...hanem hogy a lehető legjobb apja legyen a gyermekünk számára
2011. nov. 7. 12:38
másik meg az hogy fiatalságát sírja vissza a múltban él. én optimista embernek tartom magam de az utóbbi egy év tacsra vágott és a másik az hogy halogatásból elegem van nem most azonnal akarok gyereket de az egyik szavával üti a másikat egyszer azt mondja akar gyereket de majd a másikba azt mondja hogy nem tudja de amúgy az kavart fel most utólag hogy baráti össze jövetelen szóba jött a gyerek és mikor én meséltem azt hogy a testvérem kinézett valami játékot a jövendőbeli unoka öcsinek le hümmögött a párom. Megalázott mások előtt.Egyértelmű volt a többieknek hogy nem akar gyereket
25. szemmelver (válaszként erre: 23. - 174749af59)
2011. nov. 7. 12:32
Öszintén sajnállak!
2011. nov. 7. 12:31
és inkább idegen nőkkel beszéli meg a félelmeit mint velem
23. 174749af59 (válaszként erre: 21. - Habospite)
2011. nov. 7. 12:29
Ha nem lehetne gyereke elfogadnám és nem sajnálatból maradnék vele.De látom hogy néz a környezetünkben élők gyerekeire és tudom hogy akar gyereket de annyira fél a jövőtől hogy inkább eltaszít magától mint hogy bevállalja
22. kisj
2011. nov. 7. 12:22

Ez egy nagyon rossz helyzetnek tűnik.

A pasi megéri a pénzét. Ebből Te nem igazán fogsz jól kijönni. Se érzelmileg, se anyagilag.

Az én magánvéleményem az, hogy ha nem szeretnéd tovább növelni a veszteségeidet (érzelmit és anyagit is) akkor sürgősen hagyd ott és kezdj új életet. Szerencsére még fiatal vagy.

21. Habospite (válaszként erre: 15. - 174749af59)
2011. nov. 7. 12:18
Ne vedd magadra szerintem, különbözőek vagyunk. Én se szeretnék gyereket, ettől még nem kell máglyán megégetni:D Mondtam páromnak is, ő azt hiszi, hogy ez változni fog, de én valahol belül érzem, hogy nem fog. Megértem, hogy nem valakitől akarsz, hanem tőle szerettél volna, de ha ő nem akarja megadni, akkor találnod kell olyan valakit, akivel szintén el tudok képzelni. Gondolom nem tudnál leélni egy életet enélkül.
20. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - 174749af59)
2011. nov. 7. 12:15

Azt ugye kiszámoltad, hogy neked semmid nincsen?


Évek óta fizetsz bele egy másnak hasznot hozó hitelbe. Semmi nincs a neveden. Házasok nem vagytok, nem formálhatsz semmilyen jogot semmire, ha holnap gondol egyet, és össze akar jönni mással, másnap az utcán találhatod magad.


Te gyakorlatilag albéletpénzt fizetsz ennek a fickónak. Az egy dolog lenne, hogy a saját nevén levő lakást nem akarja semmilyen módon rádíratni, és egyedül fizeti a hitelt, de te ott lakhatsz, mert szeret, de hogy bekaszírozzon tőled lóvét arra, hogy neki kevesebbet kelljen befizetni a lakásába, az tiszta röhej.


Ez a pasas nem szeret téged, csak kihasznál.

2011. nov. 7. 12:12

Ahogy így "elhallgatlak", szerintem egy nagyon önző ember lehet :(

A pénzed, a főztöd, a tested kell neki, de a Te

igényeid mit sem számítanak!!

Ha igazán szeretnél édesanya lenni, akkor mielőbb

keress egy normális, törődő, rád is figyelő férfit!!

18. e417245f24 (válaszként erre: 1. - 174749af59)
2011. nov. 7. 12:08
Szerintem ez a pali egyszerűen nem szeret Téged.
17. de43ee73fc (válaszként erre: 15. - 174749af59)
2011. nov. 7. 12:04
Igen, ebben ez is benne van, hogy igazából tőled nem szeretne gyereket, bár ha így van, eléggé gerinctelen, hogy ezt Veled nem közli, hanem különböző indokokra hivatkozva napolja a témát.
16. de43ee73fc (válaszként erre: 13. - De43ee73fc)
2011. nov. 7. 12:00
A lakás kérdés pedig, ha együtt éltek, egy háztartásban, közösen vállalva a terheket, akkor nem úgy van, hogy egy idő elteltével akkor is megillet a fele, ha nem vagytok házasok?
15. 174749af59 (válaszként erre: 10. - Habospite)
2011. nov. 7. 11:59
Nem a gyerek a boldogságom kulcsa én nem akárkitől akartam gyereket hanem tőle. És meg alázó hogy ezt ő nem így gondolja fel szált a rózsa szín lepel felébredtem. Nem ámítom magam tudom hogy sose lesz gyerekünk mert nem akar. De nem értem hogy mért nem akar. a barátai a testvére gyerekei mind felnőnek azok is családot alapítanak és neki öregségére meg nem nyitja rá senki az ajtót mert ő nem akar családot. Már arra is gondoltam hogy tőlem nem akar
2011. nov. 7. 11:58

Ez meg egy költői kérdés, hogy miért nem akar a párod gyereket.

Ne haragudj meg, (csak őszinte vagyok), de sztem ő téged nem tekint igazinak.

Mert az ember az igazitól akar gyereket, nem?

Együtt élni jó veled, meg főzöl ebédet, oké, de gyerek az nem kell tőled.


Én otthagynám a pasit. Meg egyszer ne haragudj :(

13. de43ee73fc (válaszként erre: 1. - 174749af59)
2011. nov. 7. 11:58

Kérdezted már tőle, miért nem akar gyereket? (nem a politikai helyzetre gondolok, hanem konkrét dologra) Mi az, ami miatt úgy érzi, hogy 37 évesen nem szeretne még gyereket?

Beszélgettél vele arról, hogy miért van regisztrálva társkeresőn, stb?

Tényleg boldog Veled, vagy "csak jó, hogy nincs egyedül"?

És Te tényleg boldog vagy vele? Ő az, akivel bevállalnál egy gyereket? Lehet, hogy szereted, de elég ennyi?


Ha igazán korrekt lenne, nem húzná az idődet, és nyílt lapokkal játszana. Bár a döntés így is a tiéd: benne maradsz a kapcsolatban, és vársz arra, hogy mikor teljesül az álmod, ami talán el sem jön, és akkor már késő lesz; vagy meg tudjátok beszélni a dolgot, tisztázni tudjátok, melyikőtök mit gondol a jövőtökről, gyereket ő mikor szeretne, és egyezségre tudtok jutni; vagy kilépsz a kapcsolatból, lesz pár nehéz hónapod, de legalább megadod a lehetőségét annak, hogy olyan férfivel ismerkedj meg, akivel ilyen téren is lehet tervezni.

12. Évi anyuka (válaszként erre: 9. - 174749af59)
2011. nov. 7. 11:55

Ez a lakás dolog érdekes.

Mikor mi vettünk lakást (igaz házasok voltunk, de ez most lényegtelen), akkor nekem volt önerőm, mert olyan családból származtam, ahol alap volt, hogy "tedd félre a zsebpénzedet fiam/lányom, mert kell majd egyszer lakást venned".

Férjemnél ez nem volt így.


Ezért úgy vettük a lakást, hogy az én önerőmből, de a hitel az ő nevén van, a mai napig.

Az ő fizujából megy.

A lakás pedig 2/3 részben az én nevemen van 1/3 részben az ő nevén. Ez így volt igazságos, házasság ide vagy oda.

Ezt mindketten elfogadtuk.

11. 174749af59 (válaszként erre: 8. - 5239d91094)
2011. nov. 7. 11:52
anyagi :) addóság nincs pénz minden pénzt befektetünk a lakásba. Tudjátok az a röhej hogy éjszakás után is főzök hogy főtt ételt egyen. Lesem minden óhaját. És igen szeretem de magamat is és tudom hogy nem bírom tovább
2011. nov. 7. 11:50
Én ott fent akadtam volna, hogy mi az, hogy a lakás csak az ő nevére került? Mert ha az egészet zsebből kifizeti, és csak az ő pénze van benne, akkor persze. De így, hogy közösen dolgoztok meg érte, már nem korrekt. A baba kérdésben pedig úgy tűnik választanod kell. Ez a pasi, vagy baba. Mert ő nem áll készen rá valószínűleg, és lehet soha nem is fog. De legalább bevallja, nem pedig belevág, majd az utolsó pillanatba kihátrál, mikor késő (és mennyi ilyen van).
9. 174749af59 (válaszként erre: 6. - 2104cc91e8)
2011. nov. 7. 11:46
Hát igen ezzel tisztában vagyok utólag fel hoztam neki hogy haszon élvezetet írassa rám azt mondta szó se lehet róla. :) mert ha külön mennénk vissza élnék vele. mikor vettük a lakást neki volt 1 millioja nekem nem ez volt az ön erő. De viszont együtt fizesük a hitelt.Mondtam neki ha nem költözünk volna hamar össze és otthon maradok a szüleimnél akkor én is tudtam volna bele rakni annyit a lakásba
2011. nov. 7. 11:42

Te szerelmes vagy ebbe a férfibe ?

A helyedben elintézném az anyagiakat és szakítanék vele. Nekem az ilyen nem férfi.

Bocs.

2011. nov. 7. 11:41
Ne add fel az álmaidat !!! Sose add fel ! Ha úgy érzed hogy valami bibi van és így nem teljes az életed lépj ki .. Tudom könnyű mondani, de az idő múlik és a nőknek az idő nagy ellensége !
6. 2104cc91e8 (válaszként erre: 4. - 174749af59)
2011. nov. 7. 11:40

Csak azért írtam ezt, mert egy kolléganőm ezt tette és csodálkozott amikor az "imádott" férfi

lelépett!!!

2011. nov. 7. 11:39
De azért a "lakás ügy"-et mindenképp rendezni kéne, ha akar Tőled gyereket, ha nem!!
4. 174749af59 (válaszként erre: 2. - 2104cc91e8)
2011. nov. 7. 11:38
sose tennék ilyet. Ha boldogtalan velem akkor legyen vége és ezt mondtam már neki is
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook