Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A párom kollégájával csókoloztam és semmi bűntudat fórum

A párom kollégájával csókoloztam és semmi bűntudat (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
215. air (válaszként erre: 212. - 9f86e86d50)
2012. aug. 20. 14:59
[link] :))
214. d71ef05a8e (válaszként erre: 206. - 9f86e86d50)
2012. aug. 20. 14:58
Szex? Ha annyira magyarul akarod látni/hallani, akkor házasélet, nemi élet, közösülés, stb. Nem szeretem, ha helyesírásba/téves, de abszolút érthető szóhasználatba köt bele valaki, amikor nem az a téma. Ez a kioktató stílus meg éppen elveszi a jogod a másik kioktatásától. A 22-es csapdája.
213. air (válaszként erre: 207. - Michelle.r)
2012. aug. 20. 14:56
Viccnek szántam ,mint ez az egész fórum is :))Becsípett és csókolózott a kollégájával ,mert otthon miért nem?:)))Nem kötekedek én senkivel én éljenezni nem fogok és elítélni sem !Nevetséges ez az álszenteskedés ,bár már kezdem megszokni ,hogy Istenekkel vagyok körül véve itt is:)))Ja, akkor mi is a gond hiba nélkül vagyok én is ;)
212. 9f86e86d50 (válaszként erre: 211. - 388b941089)
2012. aug. 20. 14:55
Akkor lehet ez az a jel amit várt! Nem? :) Szerinted meddig bírja még? Az ilyen embereket meddig kell simogatni, amikor a simogatás hatására csak nyelnek? Szopás... :)
211. 388b941089 (válaszként erre: 210. - 9f86e86d50)
2012. aug. 20. 14:53
ezzel kibillenteni a trutyiból...? ettől max. csak szarabbul érzi magát... szted nem?
210. 9f86e86d50 (válaszként erre: 209. - 388b941089)
2012. aug. 20. 14:48
Mert cinikus vagyok. Gyenge savazás? Érdekes szóhasználat... Nyugi, sokkal jobban bántja Ő magát, ha mindez igaz. Összegeztem Neki pár gondolattal, hátha ez majd kicsit kibillenti a trutyiból. :)
209. 388b941089 (válaszként erre: 206. - 9f86e86d50)
2012. aug. 20. 14:45
Miért írsz cinikusan a helyzetéről? Gyenge savazást érzek a mondataidban.
208. michelle.r (válaszként erre: 206. - 9f86e86d50)
2012. aug. 20. 14:32

Azért szakdolgozatot ne írj az életéből :P

;))

207. michelle.r (válaszként erre: 205. - Air)
2012. aug. 20. 14:30

Te meg kötekszel, mint az antiszociális vadmalac :P


Abban a kontextusban tökéletes, amit mondott. Ne mondd, hogy nem alapigazság amit spinneli írt ;)

2012. aug. 20. 14:29

Kétségeim vannak...kezdem sorolni miért:


"Van egy közös gyermekünk. A házasságunk megmenthető, bár a sex részét nem tudom visszalehet-e hozni. Sajnos a kedvesem nem egy "sex mester"nem ismeri a női testet. . ."


Magyarok vagyunk, tehát írjunk magyarul: szex! A legutolsó mondatod kizárja az első mondatot, ha nem ismeri a női testet, akkor férfiakkal hált? Hogy sikerült a gyermek? :) Te egy szexistennő vagy?


"Évekkel ezelött ha sexet akartam, megoldottam. De talán a kor, a házasság ami ráébresztett hogy ez nem megoldás!"


Miről beszélsz pontosan? Masztiztál vagy hűtlenkedtél és aztán már miután hozzámentél nem csaltad meg? Ködös a sztori..


"Lehet nem vagyok egy sex istennő, ez tény, de azért még nő volnék vagy mi."


Szex!!!!! Nem tudom, a nőiesség nem csak nemi szerv kérdése, az egy adott testi tulajdonság, de a nőiesség megéléséhez érzelmi nyitottság szükséges. (Nem más felé, de az sem kizárt.:D)


"az a baj hogy nem igazán vágyom már rá. Néhány éve rengeteget veszekedtünk, főleg az alkohol miatt. A terhességem úgy zajlott, hogy volt annyira felidegesitett ruhástól beálltam a zuhany alá, remegtem mint a kocsona, és féltettem a babám."


Minek ittál annyit? Nem csoda, hogy aggódott terhesen pláne! Látod aki iszik az elfelejt levetkőzni tusolás előtt, és még a lába is remeg...


"Az állapot nem olyan rideg, csak vagyunk, ennyi. Hogy lehetne jogom arra, hogy előrébb helyezzem a saját vágyaimat, annál hogy a családjával nő fel?"


Mártír szerepet mutatsz a gyermekednek. Most akkor annak a gyermeknek mégiscsak van családja vagy egy nagy színház az egész?


"Megoldás ha elhagyom a férjem, ő még mélyebbre süllyed-hála nekem. Én találok valakit, aki majd néhány év után dob!"


A férjed könnyűbúvár? Felelősséget vállalnál a tetteiért? Nem értem ezt... Ezek nem is feltételezések, hanem eleve egy negatív jövőkép szemléltetése. Ne hagyd a jelenlegi helyzeted, hiszen boldog vagy nem? Ne légy bolond! :)


"A picim 2 éves, és ha olyan gáz lesz az életünk, nem fogok habozni!"


Ne is, az epilepsziára semmi szükség!


"Nos a kedvesem általában a hétvégét italozással tölti. Ha nem szólok be neki szépen elvan. Ha véletlen kinyitom a szám akkor kezdődik a műsor."


Miért szólsz be? tartsunk közvéleményt: ki szereti ha beszólnak Neki? Miért nem kéred, hogy töltsön Neked is? :)


"Nyilván én hasonló dolgokat nem várok meg. Az ember mindig fél változtatni, főleg nőként kis gyerekkel."


Megértelek, elvégre idilli a mostani állapotod, nyugodt, maradj a langyiban! :)


"Ha maradok:besavanyodok, és néhány év múlva olyan elvont leszek, hogy nagyon!Most ezek után mit lépjek?"


Maradj! Az elvontság király dolog! :D


"Tény ennél nehezebb dolog nincs a földön, mint dönteni!!"


Az életed állandó döntésekből áll, ez egyben egy lehetőség a jó dolgok elérésére. A rosszban úszni nyelni is lehet kihívás. ;)


"A párom egyébként rendes ember, csak az alkohol a gyengélye. . ."


Legyél Te a (men)szesze.:)


"A másik hogy elég spórolós vagyok. Kb 2 éve nem vettem magamnag rongyot"


Minek felmosni és törölgetni, rongy nem kell, de azért ruhát igen, ugye?


"Sajnos, én max a pofámmal tudnék csábitani!"


Hm... Csak ki ne nyisd, mert ilyen lingvisztikai készséggel azzal sem...


"Soroljam?Alulról kezdem. Csámpás láb(csak térd nadrág, vagy térdig érő szoknya)Pici popi, lapos, azaz semmi has. Cici eltünt. . . A fejem?Hát nem is tudom. . . . Szóval, az a nincs mit fogni rajtad tipus. Sajnos egy dekát nem tudok felszedni. Pl strandra nem járok évek óta."


Ha ennyire nem értékeled Magad, illetve ennyire lehúzod, mert azt hiszed, hogy a nő csak külsőség, akkor ne panaszkodj...


"Nos talán kicsit sajnálom, hogy elcsattant a csók. Sajnálom de mégsem bánom nagyon."


Csókból születik a boldogság, s abból hogy Valaki gondol Rád..

[link]



"Szerintem ma a férfiakat csak a popsi meg a cici hozza lázba!"


Vagy más egyéb vírus...


"Küldjetek zsirt, meg egy jóképű, okos, udvarias, nem alkoholista, gyerekszerető pasit!Ja és olyat aki gombnyomásra belém szeret!"


Rendelést felvettük, és a teljesítéséhez az alábbi adatokra van szükség: IQ, EQ, Szeretetnyelvek, Önismereti arány. Amint ezeket az adatokat felmutatod, küldök a szintednek megfelelő férfi! :)


"Elmondjam mit gondolok?A házasságok MIND egy idő után ellaposodnak. Ha ezért kilépek, oké. Lesz új kapcsolat, oké. Na és az meddig lesz szép, és jó?"


Amíg van tüdő anyukám, Neked is fújnod kell bele hogy ne laposodjon el. :)


"Sajnos nem adnak garanciát arra, ha az ember dönt és változtat akkor boldog lesz!"


Fordítsuk meg a kérdést, tudsz olyan kapcsolatot ahol garanciát kapsz arra, hogy ez egy rossz semmilyen kihasználós kapcsolat lesz?


"Sajnos én nem tudnék nap mint nap hazudni, ez nem az én világom,"


Magadnak meddig tudsz?


"Na az ilyentől tudnék hányni. Ez az elvagyok ájulva magamtól tipus. Az ilyennek van hüvely gombája, meg buta tuskó!"


Válaszod rendkívül intelligens, tuti nincs hüvelygombád! :D


"A szomszédban van egy nálam 1-2 évvel fiatalabb anyuka. Kb 4-5 hós a fia. Terhesen bulizott, ivott cigizett. A gyerekkel a mai napig kocsmába jár!Akkor viszi haza mikor már sir a gyerek, vagy éhes vagy tele a bugyor. A férje egy töketlen valami, de nem férfi. A csaj elvan magával, k. . va jól nézek ki" tipus. Hát ezekről ennyit!"


Ja szánalom a férje, bezzeg a csaj, milyen jó bringa, milyen vagány arc! :)


"kicsit belefáradtam, az az igazság. . . ."


Mibe? Nem értelek! Biztos van még energia ott ahol eddig volt. Vársz a jelre, milyen jelre? Hoxa jelekre?


Egy szónak is száz a vége, a helyzet reménytelen ha nem lépsz, és súlyos ha nem látod át. :)

205. air (válaszként erre: 204. - 388b941089)
2012. aug. 20. 14:20
pontozgatsz :))) jó válasz ,rossz válasz ,a kis tökéletes:)))
204. 388b941089 (válaszként erre: 203. - Air)
2012. aug. 20. 14:11
Tessék? :DDD
203. air (válaszként erre: 202. - 388b941089)
2012. aug. 20. 14:07
Érdekes személy lehetsz ,piros pont és fekete pont a végén meg mi,bizonyítvány?Mégis ,milyen tantárgyak szerepelnek benne ?:)))
202. 388b941089 (válaszként erre: 201. - Spinneli)
2012. aug. 20. 13:54
Ott a pont.
201. spinneli (válaszként erre: 185. - Magányos)
2012. aug. 20. 13:50
Akik nincsenek kibékülve magukkal, nagyon tudják gyűlölni azokat, akik igen.
200. 9f86e86d50 (válaszként erre: 4. - Magányos)
2012. aug. 20. 13:38

".Nem tudom hogy történt,de egyszer csak csókolóztunk."


Várj.. segítek emlékezni...


Már régóta magányos vagy otthon, mert miért is ne lennél az. Nem öltözöl ki szexin, csak ugyanaz az unalmas lusta férfiszempár pásztázza végig idomaidat az otthoni ruhádban nap mint nap...

Aztán a párod, akiről nem sokat tudunk, azt sem hogy mennyit tett bele a kapcsolatba, és Te ettől mennyire táltosodtál meg, és oda-vissza, meghívott a kollégája szülinapjára.

Izgatottan csinos ruhába öltöztél, ne adj' Isten még ki is sminkelted Magad, netalán a frizurád is megcsináltattad. A párod is kicsípte magát, talán még Magadban meg is jegyezted milyen más most, mint naponta a TV előtt, vagy fáradtan meló után...

Aztán ahogy az ünnep helyszínére érkeztél, férfiszemek adóztak a szépségednek, és jólesően simogatták az egódat, érezted nőiességed, a kisugárzó bájod hatását és a hatalmat hogy szinte mind felfalna ha tehetné szexuális bujasággal.

Aztán, mivel mégiscsak egy ünnepeltről van szó, sétálgattatok, és az ital is finom volt, valamint az ünnepelt sem kevésbé sármos, jött egy amnézia a férjedről és hipp-hopp Te lettél egy bálkirálynő, forró csóktól olvadozva bűntudat nélkül.


De mi a kérdés? :)

199. 4244093cd0 (válaszként erre: 197. - 4244093cd0)
2012. aug. 20. 13:33

".persze pár fröccs után egy buliban...,*****de a saját férjedtől évek óta nem******...gondolkozz el azon ,ki ,és mi az undorító.


Bocs ,kimaradt.:))

198. kisj
2012. aug. 20. 13:28
Kemény szavak, de mondjuk a cikk elolvasása nélkül kár volt vélemény írnod.
197. 4244093cd0 (válaszként erre: 185. - Magányos)
2012. aug. 20. 13:17

Undorító?

Mi az undorító egy jól működő házasságban ,ahol 20 év után is szeretik egymást?Mi undorító abban,hogy a feleség sportol,és vigyáz az alakjára?

Az undorító,vagy elviselhetetlen ,hogy ő húsz év után is megkap egy olyan nézést amit te egy mondhatni idegen pasitól is megkapsz ...persze pár fröccs után egy buliban......gondolkozz el azon ,ki ,és mi az undorító.

2012. aug. 20. 12:45
kicsit belefáradtam,az az igazság....
195. michelle.r (válaszként erre: 194. - Aida1980)
2012. aug. 20. 12:42
Nem a házasságból kell kilépni, hanem ebből a helyzetből. A kapcsolatból majd csak akkor, ha tényleg semmi nem változik.
2012. aug. 20. 12:35
Hát biztos nem könnyű.Végig olvastam,és nem gondolom hogy ellenél szállva magadtól!Ritka az őszinte ember.Mindenki szerint a legegyszerübb ha tovább lépsz.Át kell gondolni,ott a pici.Nem lesz minden habos torta,ez nem úgy működik.Megvisel téged is annak ellenére hogy igy vagytok...
193. magányos (válaszként erre: 191. - Michelle.r)
2012. aug. 20. 12:21
A gombát csak irtam,jelezve azt hogy aki tökéletesnek tünteti fel magát,nem mindig az!Valaki irta hogy odavan magától.Bár tény csak arra irtam amit itt irtak,én magam nem olvastam,ezért ha hülyeséget irtam elnézést.Az egyik olvasónak ez jött le,én erre reagáltam csak.
192. magányos (válaszként erre: 189. - B486c9cf7d)
2012. aug. 20. 12:18
Nem én hoztam fel a témát,egy hasonló tipusu nőről,csak hozzászóltam,tudod ez egy fórum.Nem hiszem hogy elvagyok szállva,mivel nincs rá sok okom.Jól irtad nem a szomszédról indult a fórum,amit mellesleg én inditottam.
191. michelle.r (válaszként erre: 185. - Magányos)
2012. aug. 20. 12:15
Lehet, hogy nem ugyanazt a cikket olvastuk. Egyetlen szó sincs benne arról, hogy el lenne ájulva magától. Továbbá hüvelygombáról sem.
190. b486c9cf7d (válaszként erre: 189. - B486c9cf7d)
2012. aug. 20. 12:11
*szomszedrol inditottal- pardon
189. b486c9cf7d (válaszként erre: 188. - Magányos)
2012. aug. 20. 12:10

Te nem vagy kicsit elszallva? Idaig sajnaltalak, de nezzunk teged. Nem lepsz le, mert nem tudnal egyedul boldogulni es tarsfuggonek is tunsz abbol, ahogy ez ellen tiltakoztal. A ferjed nem kell, inkabb a kollegajaval smacizol.

Magadon gondolkodj, nem a szomszedr inditottam forumot :))

2012. aug. 20. 12:07
Az önteltség sajnos divat!Már a kamaszok is többet néznek tükörbe mint a tankönyvükbe.Ezt látják otthon.Az én lányom 2 éves,de nem lesz ilyen remélem.Ha megkérem valamire néha megcsinálja.Nem utasitom,szépen kérem.
2012. aug. 20. 12:05
A szomszédban van egy nálam 1-2 évvel fiatalabb anyuka.Kb 4-5 hós a fia.Terhesen bulizott,ivott cigizett.A gyerekkel a mai napig kocsmába jár!Akkor viszi haza mikor már sir a gyerek,vagy éhes vagy tele a bugyor.A férje egy töketlen valami,de nem férfi.A csaj elvan magával,k..va jól nézek ki" tipus.Hát ezekről ennyit!
186. c54afe793c (válaszként erre: 185. - Magányos)
2012. aug. 20. 12:03
:D Végre valaki, hát ne tudd meg tegnap hogy leoltottak csak mert mertem lesajnálni azt a cikket..és az íróját.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook