Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nő jelez, a férfi lép..., de hogyan jelezzen a nő? fórum

A nő jelez, a férfi lép..., de hogyan jelezzen a nő? (beszélgetős fórum)


24. Főnix3 (válaszként erre: 23. - PöttyösPanka)
2023. júl. 31. 09:35

Igen,a lényeg itt van! Ha a nő is élne,és nem arra akarna törekedni, hogy minden áron kapcsolat, akkor lehet megkapná azt hamarabb.

A férfiak jelentős része, nem akarja magát lekötni. A legtöbben csak élvezni akarják az életet még. A nők is tanulhatnának ebből egy kicsit. Megismernek egy férfit, és már azt gyakorolják, hogy állna a nevük a sajátjuk mellett.(15 évesen én is ezt tettem,meg is lett az eredménye) Eltervezik a jövőt, majd, mikor nem úgy alakul, jön a durcizás.Mert mindent megtettek.

A férfi jól akarja érezni magát. Kötöttségek nélkül, majd ő később jön rá, mint a nő, hogy nem is olyan rossz együtt.Viszont, ha nyomást éreznek, akkor menekülnek. Persze ott vannak azok az emberek, akik tényleg nem akarnak megállni,nem akarnak megállapodni.

Nem lehet általánosítani,de azért még is, nagy százalékban azért még is csak így van. :)

30 éves koromig jó kislány voltam, a válásom után nekem ez teljesen megfelelt. Nem azt mondom, hogy másnak is így kell tennie, de azért lehet élni egy kicsit lazábban!Mindenkinek egy élete van, érdemes sok élményt, hülyeséget, kalandot, boldogságot belesűríteni. :)

23. PöttyösPanka (válaszként erre: 22. - Főnix3)
2023. júl. 31. 09:10
Értem. Nem akarok általánosítani, de nekem az a tapasztalatom, hogy sok nőnek nem az az elképzelése, hogy sokat szexelek ismeretlen pasikkal, aztán idővel majdcsak többet akar az egyik. De persze az sem baj, ha valaki így áll hozzá. Viszont sok pasit is ismerek, akik pedig úgy gondolják, hogy sokat akarok szexelni ismeretlen nőkkel, és remélem, hogy egyik sem akar többet.
22. Főnix3 (válaszként erre: 21. - PöttyösPanka)
2023. júl. 31. 08:44

A tapasztalatom az, hogy a férfiak is meg akarják "szelídíteni", tartani azt, aki nem akar komolykodni. Általában azért lett vége az ilyen kapcsolataimnak, mert többet akartak. Nem azért, mert egyszer megkettyintettek és nah, ez is meg volt. Én nem akartam randizgatni, elmenni velük moziba, sétálni, parkba, nem volt semmi romantikázás, mert nem fért bele az időmbe!Általában este, mikor mentem haza, hívtam mikor legyen nálam, majd pár óra, és mehetett haza. 2 munka, 3 gyerek mellett nekem ennyire kellett egy férfi. Ezt általában keveslik egy idő után. Mikor ment a hiszti, megköszöntem a lehetőséget, és lett más.

Minél távolságtartóbb vagy, annál jobban meg akarnak szerezni maguknak.

Volt olyan,akinek a nevét sem akartam tudni. :)

A férjem a legjobb barátom volt évekig, vele is így kezdődött. Mondtam neki, hogy ne is álmodjon többről. Majd ez piszok gyorsan átformálódott!

2023. júl. 31. 08:30

Főnix tanácsai jók, de arra számíts, hogy az ennyire nyílt kacérkodásból a férfiak nem arra asszociálnak, hogy te egy komoly kapcsolatra keresel partnert, hanem arra, hogy "meg hát". És mint tudjuk, a férfiaknál a kettő tökéletesen megvan egymás nélkül.

Konkrétabb tanácshoz tudni kellene, hogy milyen szituációban szeretnél ismerkedni, pl. munkahely, buli, baráti társaság, stb.

20. Főnix3 (válaszként erre: 19. - Temmp)
2023. júl. 30. 20:04

Igen, sok vicces videója van, nagyon csípem.:)



[link]

19. temmp (válaszként erre: 17. - Főnix3)
2023. júl. 30. 12:32
Ez nagyon nagy :D :D :D :D
2023. júl. 29. 22:21

Na jó, még egy, sokaknak ismerős lehet a szitu. :D


[link]

2023. júl. 29. 22:20

Így is lehet játszani az arcoddal.:)

Nagyon bírom a videóit. :)


[link]

16. Főnix3 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 21:20

Nem kellett sokat várnom. :)

Odamegy, ha tetszel neki, már pedig egy izgalmas lány sok embert megfog! Nekem a huncut szemű lányok a gyengéim. Akiben látok egy kis vidámságot.

Hát eleinte lehet mesterkélt leszel, de bele lehet jönni.

Vadász típus vagyok. Talán, mert az egyik hibám, hogy türelmetlen vagyok. Nem szerettem a tiszteletköröket lefutni, hogy megkapjam őket! Nyílt lapokkal játszottam/játszom.

Mivel a válásom után nem akartam lekötni magam, csak az ágyban akartam társat, így mindig közöltem, hogy ne is álmodjon többről, ha telefonálok, jön és nem alszik nálam.

2023. júl. 29. 19:53

Köszi a válaszokat!

Rendben mosolyogni nagyon tudok, ha valaki tetszik. :)

De tényleg csavargassam a hajam meg kacsintsak?

Komolyan elképzelem, és egy vígjáték jelenetében látom magam.

És ha már egyszer kezdeményeztem valakinél beszélgetést van értelme másodjára is ? Vagy csak várjak?


Főnix egy kacsintás után csak vártál, hogy meginduljon az úriember? Vagy hogy tovább? Ha már kezdeményeztem egyszer valakinél egy beszélgetést az végülis majdnem olyan, mintha az első kis lépést megtettem volna, nem?

14. Főnix3 (válaszként erre: 13. - Temmp)
2023. júl. 29. 15:48

Csak bátran! Ne gondolkodj rajta, hogy ki mit gondol!

Jó kis évjárat vagyunk! :P

13. temmp (válaszként erre: 12. - Főnix3)
2023. júl. 29. 15:42
Rajta vagyok, 47 vagyok és jönnek, mint kutya a kolbászos szatyor után, bevetem a kacsintást és meglátom mi lesz :))
12. Főnix3 (válaszként erre: 10. - Temmp)
2023. júl. 29. 15:38

Ugyan már! Játssz és élvezd az életet!

Vedd el, amit szeretnél, ne várj.

Tegnap még 30 voltam,hamarosan 46 és csak egyet pislogtam. :D

11. temmp (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 15:30

Kimaradt egy fontos lépés, az utolsó. Az úgy van, hogy:

a nő jelez

a férfi lép

a nő dönt.

10. temmp (válaszként erre: 9. - Főnix3)
2023. júl. 29. 15:30

Köszönöm, Főnix3 :)

Azt a kacsintós sosem mertem, attól tartva, hogy az túl sok, túl direkt. Na majd kipróbálom :)

9. Főnix3 (válaszként erre: 7. - Temmp)
2023. júl. 29. 14:35

A mentalitásom, a temperamentumom ötvözve van a szabadszájúságommal. A flört a véremben van, tudom, hogy a szememmel milyen hatást váltok ki és ki is használtam. Ritkán lehet zavarba ejteni, mert könnyen beszélek mindenről. Általában ezt szeretik a férfiak,de meg is hátrálnak egyesek. Mikor elváltam, belecsaptam a lecsóba.

Nem hiszek abban, hogy a férfinek küldök egy pillarebegtetést és ő érteni fogja, hogy mire gondolok. Nem féltem a visszautasítástól és attól sem, hogy mit gondol majd rólam. A nőknek is vannak vágyai, amit jobb élvezni, mint elnyomni.

Igazából egy eset volt, aki visszautasított, de szerintem csak nem voltam kitartó! Egy kis pincér szépség. Mikor megkérdezte, hogy mit kérek még, mondtam neki, hogy "téged, hazavinnélek szívesen." :)

Az önbizalom nagyon fontos!


Simán rákacsintottam a férfiakra. Széles mosoly és flört.

Diszkóban simán rácsaptam a fenekükre, vagy végighúztam a kezem a gerincükön. Játék,szerettem játszani. :)


A beszélgetésből lejött, hogy akarom, vagy csak jót beszélgettünk, majd megyünk mindketten tovább. Volt olyan férfi, nem is egy, akivel csak beszélgettünk egy jót. Olyan is volt, akitől gyorsan elköszöntem.


Nem baj, ha más nem ilyen. Nem követendő példa vagyok,mert én én vagyok, más, meg más! Jó, hogy különbözőek vagyunk, mert ez tesz minket egyedivé! Soha nem játszottam meg magam miután elváltam, mert vagy olyannak szeretnek, amilyen vagyok, vagy viszont látásra! És láss csodát, egymásra találtunk a férjemmel. Nem akart megváltoztatni, de azért mégis csak finomodtam.

Önbizalom! Nem kell szépségnek lenni, máshoz mérnie magát senkinek! Mert ha a megfelelő ember van mellettünk, az bizony, reggel, kócosan is a te csókodra vágyik.

Addig meg érdemes kihasználni a játszóteret, amit dob az élet. :)

8. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 29. 12:31
Kérdezd meg tőle, hogy van-e már programja hétvégére, mert ha nincs, akkor tudsz egyet. 🤪
7. temmp (válaszként erre: 4. - Főnix3)
2023. júl. 29. 11:05
Engem erdekel. Komolyan tanulnek toled!
2023. júl. 29. 06:46

"Gyere, igyunk egy kávét"

Sok mosoly, sokáig nézel mélyen a szemébe, az sem baj, ha tekergeted a hajad közben.

Ha nem reagál, akkor vagy meleg, vagy lütyő, vagy nem érdekled.

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 23:47
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy van-e barátnője? Szerintem érteni fogja.
2023. júl. 28. 23:46

Adnék neked tanácsot, de azt úgy sem mernéd megtenni...

Tehát nem mondok semmit.

3. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 23:45
A "jelzeseken" kivul: elhiszed velem kavezni kedden?
2. fidel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 28. 23:22
Erröl a nagymamádat faggasd ki bizalmasan, hiszen ö tudhatta,hogy ez miképp müködik.
2023. júl. 28. 21:57

Tudom, hogy nem tűnik igazán problémának a kérdésem.

De nekem sokadjára okoz ez gondot, sajnos.

Régóta nem volt komoly kapcsolatom és már vágynék rá.

Ritkán tetszik meg férfi, de sosem tudom igazán hogy kellene jeleznem, hogy léphet, ha szeretne?

Az a baj, hogy könnyen beszélgetést kezdeményezek, olyan férfiakkal akik nem érdekelnek.

Például legutóbb is így tettem, leszólítottam egy srácot, nagyon jót beszélgettünk és emiatt feltűnt, hogy egyébként milyen jó képű.

Lehet, hogy csak a jó beszélgetés hatására, de megtetszett.

Hogyan jelezzem ezt neki? De ez most csak egy példa.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook