Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A nagy titok a nőkről és a wckről fórum

A nagy titok a nőkről és a wckről (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. ápr. 8. 10:09
undi mind a kettő :PP
72. bdf78cc352 (válaszként erre: 1. - 666bomba)
2014. márc. 17. 06:57
Az van hogy igaz minden szava....
71. grizus
2013. máj. 3. 03:20
Hahaha! Nagyon vicces írás, jót nevettem. Csak azt nem értem, hogy minek a "póz", ha egyszer körberakjuk WC-papírral a kagylót? Arra simán rá lehet ülni és nem kell egyensúlyozni. Egyébként valami ajánlóújság papírja is jó erre a célra, és akkor nem a drága zsepit vagy klozipapírt pazaroljuk.
70. 342402de6d (válaszként erre: 1. - 666bomba)
2013. ápr. 23. 05:50
ezkurv@jóóó:DDDD
69. cabcd72c72 (válaszként erre: 67. - Ade3888e36)
2011. nov. 20. 18:46
A 3. volt a "cseléd"?
68. cabcd72c72 (válaszként erre: 66. - Ade3888e36)
2011. nov. 20. 18:43

Akkor induljon 9 percenként.


De a budipapír kifogyására, ez is egy magyarázat, ha minden alkalommal métereket használnak.:-)


Komolyan mondom, szakmai az érdeklődésem, hogy megértsek dolgokat, a folyamatba.

67. ade3888e36 (válaszként erre: 65. - Cabcd72c72)
2011. nov. 20. 18:42
Inkább ezzel éreztetik tartoznak valahová. A középiskolai osztályomba csak a legbénábbak jártak egyedül wc-re. Mivel a mi folyosónkon levő lánywcben csak 3 fülke volt, így a lányok presztizskérdést csináltak abból hogy ki kit hívott üríteni. Általában a 2 legjobb barátnő volt az és ha megharagudtak valamiért akkor azzal jelezték hogy már nem őt hívták 3-nak. Tiszta dedó de még 18-19 évesen is ezt csinálták.
66. ade3888e36 (válaszként erre: 64. - Cabcd72c72)
2011. nov. 20. 18:38
A nőknek sokkal kisebb a hólyagjuk tehát sokkal hamarabb megtelik. Elég inni egy kávét ami ugye vízhajtó és 10 perc múlva már szaladhatnak is a budira. Persze ez függ az egyéni vízháztartásuktól is.
65. cabcd72c72 (válaszként erre: 63. - A14deb9047)
2011. nov. 20. 18:37
Manapság már csak "csordában" érzik jól magukat, mert így válnak kifelé személytelené.
64. cabcd72c72 (válaszként erre: 59. - 31c1daa9fa)
2011. nov. 20. 18:35
Miért kell "vészhelyzetig" tartogatni?
2011. nov. 20. 18:32
Amikor én voltam fiatal, nem volt ez a nagy közös budira vonulás... Mindenki egyedül, segítség nélkül végezte a dolgát. Elvégre az olyan intim dolog...
62. ade3888e36 (válaszként erre: 61. - A14deb9047)
2011. nov. 20. 18:29

Nem arról van szó hogy látják egymás buxáját vagy sem hanem hogy ez egy közös élmény. Mint a teenager kori közös maszturbációk, vagy hogy a testükről beszélnek. Nem kell hogy egymáshoz érjenek. És persze nem csak a nőkre hanem ugyan úgy a férfiakra is vonatkozik ez a pszichológiai feltevés, csak én nőkre vonatkoztatva jegyeztem meg mivel ez a topik is arról szól.


A nyilvános wc-t pedig nem a használóik tervezik. A férifak is ugyan úgy falat emelnének a piszoárok közé mint ahogy a nőknél fülkék vannak, és sok helyen már így is van, de ez nem tőlük függ.

61. a14deb9047 (válaszként erre: 60. - Ade3888e36)
2011. nov. 20. 18:22
A nők mégsem pisilnek úgy egymás mellett, mint a férfiak... (lásd piszoár :D)
2011. nov. 20. 18:04

+1 a pénisznek


A pszichológusok többsége azt vallja hogy a csoportos wc-rejárás a rejtett homoszexualitás megnyilvánulása. Ezt nem úgy kell érteni hogy a nők akik hordákban portyáznak a pláza vécéjébe mind lezbikániusok, hanem hogy senki sem 100% hetero- vagy homoszexuális és a kialakult szokások lehetővé teszik hogy kiéljük ezeket tudattalan hajlamainkat is.

59. 31c1daa9fa (válaszként erre: 58. - Cabcd72c72)
2011. nov. 20. 17:44

WC papír hiány előállta a következő esetben van. Ha bemenve érzékeled, hogy elfogyott, (üres guriga a tartóba) szólsz, biztos van ott valaki, aki tudja pótolni.


Látszik, hogy férfi vagy. Van mikor az ember úgy beront, hogy azt sem tudja hol van, nemhogy wc papírt kérjen...

Éppen ezért mikor tudom, hogy vészhelyzet van, tömöm a zsebemet zsepivel, így nagy baj nem érhet.

Ja, és odavakkantom, hogy " majd kifelé fizetek ha nem baj" :)))

2011. nov. 20. 17:40

Már előre bocsánatot kérek, hogy beleszólok itt a Hoxán, az ilyen dolgokba, mert egyszer már a WC deszkát taglaló fórumon majdnem kizártak a portálról is, mivel ráülök pisiléskor is a WC-re és nem himba-limbálom, hanem WC papírral törlöm a pisicseppet.


Mindent értek, de mint WC-t is takarító emberke kérdem, hogy ha rááll az illető lábbal a WC tetejére, miért nem hajtja fel az ülőkét?

Miért hiszi azt, hogy félméterről beletalál a WC-be, akár kis, akár nagy dolga közbe?

A fiuknál ez a mellépisilést még csak értem, mert azt hiszi, hogy 50 cm-re nőt a himbi-limbije!


Lassan azt is megértem, hogy a használt tampont beledobjátok a szeméttartóba, de az újnak a celofánját, viszont a WC mellé a földre.


A félmászósok, felmászás közben kapaszkodnak a WC öblítő csapba, vagy a vízcsőbe, ezáltal a lefolyócsövet kifeszegetik a WC-ből és mikor dolguk végeztével elvégzik a leöblítést, hátul a lefolyó víz egy része a tömítőgumi mellett mellé megy a WC-nek és előre folyik. Na innen van a víz, ami annyira undorító, mert azt hiszed, hogy pisi. (Persze olyan is van).


Még senkitől nem hallottam aki szakember, hogy a szifiliszt a WC ülőkére ráülve kapta volna el valaki!


WC papír hiány előállta a következő esetben van. Ha bemenve érzékeled, hogy elfogyott, (üres guriga a tartóba) szólsz, biztos van ott valaki, aki tudja pótolni. Normál használat esetén, ezt meg is teszed.

Miért nem szól az, akinél elfogyott? Talán erre is adhatok egy választ. Bulihelyről aki tervezi, egy másik bulihely felkeresését, az a távozás előtt itt még gyorsan elszalad WC-re, meglátva, hogy van papír, leteker magának 2-5 métert mondván, hátha a következő helyen nem lesz és azt elteszi, a maradékkal meg a sajátját kitörli és ott hagyja az üres karikát a tartóba, kifele menet meg nem szól senkinek.

Állítom, hogy a fiú WC-k tisztábbak mint a női WC-k!

Még egy dolog, takarítás után közvetlenül, a kaját nyugodtan megmerném enni a padlózatról, a WC ülőkéről!

57. winny (válaszként erre: 1. - 666bomba)
2011. nov. 20. 16:50
Ez annyira jó:-DDDDDDDDDD
56. costarika (válaszként erre: 55. - Csigusz 79)
2010. nov. 16. 13:40

Elég röhejesen nézhettem ki:) De volt már, hogy annyira rosszul lettem benzinkutas vagy mibil wc-től, hogy annyira öklendeztem, hogy inkább sarkon fordultam és visszatartottam, majd inkább választottam az út mellett egy bokrot. Azóta a férjem csak ennyit kérdez egy hosszabb úton: bokros vagy normál wc?:) Persze azóta fertőtlenítő mindig van a kocsiban és víz, így bármikor, bárhol megoldható. Szerintem rajtam kívül nem sokan fújkálják le a wc-t, kilincset stb egy benzinkúton:) Ja és a barátnőm mindig hordott magával eldobható gumikesztyűt. Miért? Tampon cseréhez, mert az biztos tisztább, mint a keze, ha nem otthon van, mikor csere idő jön.


A pasiknak tényleg jobb. Emberem mondta, ő csak akkor megy pl. kúton pisilni, ha az ajtó lábbal nyitható, mert utána ő meg nem fogja ajtófogdosó kézzel...nos igen, bár nekünk lenne ez a legnagyobb bajunk, hogy a kezünkkel meg kell az ajtót fogni...

55. Csigusz 79 (válaszként erre: 53. - Costarika)
2010. nov. 15. 22:32
Jajj istenem elképzeltem :)
2010. nov. 15. 22:11
Mennyivel jobb a pasiknak! Csak előkapják, hátat fordítanak jó esetben, csaknak a fején kettőt és már vissza is téve. Nekünk meg mennyit kell szenvednünk még ezért is :D:D:D
2010. máj. 12. 14:22
Annyira jót nevettem, még a könnyem is folyik. Ennél már csak az a jobb, mikor épp terhességi rosszul vagyok hányok korszakomban kellett wc-re mennem. Nos az ottani szagoktól kifeküdtem, így egy mentolos zsepit kellett az orrom elé tartani, meg az ajtót fogni, meg táska a nyakban. Eddig jó, de hogy törölsz? Hogy legyen szabad kezem, zsepit a szájba félig, hogy még az orrom is takarja. Na akkor meg a számban levő zsepitől kellett majdnem rókáznom.
52. golfáramlat (válaszként erre: 51. - 54840f0fce)
2010. jan. 18. 13:28

Szia!

Aha!!!!! "j" OKÉ! :DDD

Éjszaka volt már.... :DDD

2010. jan. 18. 01:16
Muszáj volt!
50. golfáramlat (válaszként erre: 46. - 666bomba)
2010. jan. 18. 01:16
Sikerült, mert muszály volt. Ha nem akartam újra kezdeni a várakozást... :DDDD
2010. jan. 17. 23:46
barátnömmel tegnap vártunk sokat aztán nem birta és átment a férfibe , néztek rá szépeket xD megkérte a srácot h döljön már neki az ajtónak :D állitólag szónélkül elegettet a kérésének:D
48. 666bomba (válaszként erre: 39. - Szitaszivárvány)
2010. jan. 17. 23:42
fúú nem lehetete gy kellemes helyzet és mindeki odanéz áá
47. 666bomba (válaszként erre: 42. - 73cdbfbb2c)
2010. jan. 17. 23:41
hát öö igen ez igy van a radiátor csöpögött miközben sorba álltunk ááá alig lehetet visszatartani nagyon gáz.S
46. 666bomba (válaszként erre: 43. - Golfáramlat)
2010. jan. 17. 23:39
fúú basszus felét?ááá grat h sikerült nekem biztinem ment volna h csaka felét..
45. simple (válaszként erre: 1. - 666bomba)
2010. jan. 17. 23:06

Szó szerint. Tökéletesen leírtad a helyzetet. CSÚCS!!!!

:-)))

44. golfáramlat (válaszként erre: 43. - Golfáramlat)
2010. jan. 17. 22:20
Ja! És mondta a doki hogy vár amíg végzek. Nem hívott be addig mást. Sietni is kellett, meg jól is kellett... :DDDD
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook