Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A munkát válasszam vagy megint csak a családot? fórum

A munkát válasszam vagy megint csak a családot? (beszélgetős fórum)


1 2
3. Ekka
2009. szept. 27. 15:29

Az ember sajnálja a gyermekét, ez természetes, de nem lehetünk a rabszolgáik.

Az én lányom is nagyon anyás, szinte már betegesen, de eszembe sem jut, hogy nem menjen jövőre oviba.

Hidd el, hogy csak Neki teszel jót, ha megtanul elszakadni.

A férjedet meg nem akarom bántani, de magát sajnálja:))))))) (gondolom így, hogy otthon vagy ki van nyalva a feneke:) ) ..ha meg Te is elkerülsz dolgozni, neki is csinálni(a) kellene valamit.

2009. szept. 27. 15:27
Én elmennék dolgozni a helyedbe,mert én is tudom milyen csak"otthon" lenni én 8 évig voltam otthon.
2009. szept. 27. 15:24
Nagyon jó állásajálatot kaptam , de a férjem nem támogat hogy elmenjek dolgozni. 3 éves kislányunk most kezdte az ovit, és szerinte mellette kellene maradnom mivel nagyon anyás.Ő nem akar segíteni, állandóan sajnálja a kislányt hogy mi lesz vele, sír akkor ő már mondja hogy ez így nem lesz jó,lelkileg akar hatni rám hogy azt mondjam hogy jó nem megyek sehova.15 éves a nagylányunk vele itthon maradtam ,már 17 éve nem dolgozom sehol,ebből van már elegem.Ő minden áron megint külföldre akar menni, már intézkedik úgy néz ki hogy 2 hét múlva mehet Bécsbe.Azt mondja szegény kislány akkor kelhet hajnalban hogy én hétre beérjek a munkahelyemre. Nem szeretné kínozni a picit,ezért maradjak.Mit tegyek? már nagyo elegem va itthon, hogy csak cseléd vagyok nem csinálok mást csak mosok ,főzök ,takarítok mindig valaki után. Most már szeretnék azt csinálni amit akarok, emberek közt lenni nem csak velük foglalkozni.ELEGEM VAN.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook