Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Mirzaten antidepit, miért írta fel a pszichomókus nekem estére alvási inszomnatikus tünetekre? fórum

A Mirzaten antidepit, miért írta fel a pszichomókus nekem estére alvási inszomnatikus tünetekre? (beszélgetős fórum)


5. Oneday (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 20:52
A mellékhatása az álmosság és nem is akármilyen.. 5 perccel bevétel után már érezhető (hogy mindenkinél lesz-e ez a mellékhatás, azt nek tudom), ébren nem lehet mellette maradni. Viszont másnap reggel a kelés is nehéz, és kb fél napig kitart a "fáradság". Ha hosszútávon szedik, akkor viszont lehet h ez a mellékhatása enyhül, nem tudom. Viszont másik, hogy borzasztóan meg tudja hozni az étvágyat.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 21. 07:58
Talán azért, mert azt szeretné, ha nem nappal lennél tőle mellékhatásos nyominger :)
3. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 20. 23:22
Depresszió kezelésére alkalmas gyógyszer. Nyilván azért javasolta ezt neked, mert némi nyugtatót is tartalmaz amitől előbb_utóbb elalszol.
2023. márc. 20. 22:31
Miért nem kérdezted meg az orvost amikor felírta?
2023. márc. 20. 22:28
A Mirzaten antidepit miért írta fel a pszichomókus nekem estére alvási inszomnatikus tünetekre? Ez most antidepi akkor vagy altató?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook