Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A méhszáj magasságából lehet következtetni a teherbeesésre? fórum

A méhszáj magasságából lehet következtetni a teherbeesésre? (tudásbázis kérdés)


2011. aug. 7. 18:21

Sziasztok!

Volt aki figyelte a méhszájat teherbeesés céljából????

2010. máj. 15. 11:15

JÁrtok e még erre.

Méhszáj vizsgálatot én azért szoktam végezni, hogy a peteérés ovuláció napját eltaláljam.Középidőben megvizsgálom, ilyenkor nyitott, szinte 1 újnyira.

Sok kérdésem lenne ha valaki figyeli.

Azt vettem észre, hoyg estére bezáródik, és másnap kinyílik megint, kb. 2 napig nyitott.De van olyan ciklusom, amikor épp csak annyira nyitott, hogy nem nevezném zártnak.

Van valakinek tapasztalata e téren?

Ha nem annyira nyitott, akkor is be tudnak jutni a spermák szerintetek?Nem tudom melyik lehet a normális állapota a méhszájnak.

2010. ápr. 7. 20:59
megfigyelések szerint középen, vagy fent van a terhesség során a méhszáj, és semmiképpen sem lent, az mensi előtt szokott lenni
2008. dec. 13. 19:59

Szia Angyalka.Amióta te javasoltad nekem a méhszáj vizsgálatot azóta én nézegetem rendszeresen.Nálam csak az vált be,hogy mensi előtti napon lent van és nagyon kemény.

Üdv:Siófokról

12. Arka (válaszként erre: 1. - A54a2ba9cb)
2008. dec. 12. 21:05
szerintem, ha nem vagy terhes akkor kicsi kemény, ha terhes vagy nagyobb és fel van puhulva. Nálam így volt.
2008. dec. 12. 21:00

[link]


itt van infó a méhszájról, egész jó

2008. dec. 12. 20:36
Én úgy tudom, ha van pete érésed a méhszáj lejjebb van, (rövidebb a hüvely hossza) és ha nincs peteérésed, akkor feljebb van.
2008. dec. 12. 20:20
én is ezzel próbálkozok nekem eddig minden hónapban ilyenkor(mensi előtt 5 nappal )nyitott, és lent szokott lenni most alig érem el és teljesen zásrt és kemény a méhnyak, úgyhogy én most bizok benne hogy valmi lesz.
8. 43287dec91 (válaszként erre: 5. - Szebinora)
2008. dec. 12. 20:00

én akkor érzem a különbséget amikor megvan és benyúlsz. ha megvan nyitott a méhszáj, ha nincs csukott...próbáljátok ki.


én már második babát szeretnék, de egész terhesség alatt is olyan, mint amikor nem menstruálsz...


most az van hogy a teszt negatív, a méhszáj zárva és nem is jött meg csak barna, kis foltok...akkor most mi van????

7. a54a2ba9cb (válaszként erre: 6. - Szamó)
2008. dec. 12. 20:00
neén ma keseredtem el, h megint nem sikerült, mert lenn van, de reményt adtál KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!
2008. dec. 12. 19:58

én is hallottam ilyet, kipróbáltam: NEM LEHET!!!


Már a ciklusom 40. napján jártam, tesztet azért nem csináltam, mert a méhszájam lent volt, gondoltam, úgysem lehetek terhes. (úgy hallottam, hogy terhességkor feljebb van, alig lehet elérni....)......


41. napon teszteltem, abban a pillanatban pozitív lett!

2008. dec. 12. 19:56

Nem lehet.

Ha terhes vagy, akkor megvastagszik a méhizomzat, ezt lehet tapintani!

2008. dec. 12. 19:55
nekem volt már nagyon fenn is, meg lenn is, baba sehol:(
2008. dec. 12. 19:53
ez engem is érdekelne....
2008. dec. 12. 19:53
Szerintem nem. A méh tetjét szokták nézni a dokik...
2008. dec. 12. 19:49
Sziasztok!Ha valakinek van tapasztalata e téren, leírná?nagy on megköszönném a segítséget előre is!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook