Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A méhpempő kapszula elősegíti a teherbeesést? fórum

A méhpempő kapszula elősegíti a teherbeesést? (tudásbázis kérdés)


1 2
2019. aug. 23. 18:43
Èn Vitacsps kapszulát szedek,remèlem segít.Vslskivvsn itt mèg?
53. Ani-Lea (válaszként erre: 24. - 416c7ed97f)
2013. dec. 11. 22:14
Sziasztok ma olvastam a mehpemporol erdekelne h valaki szorongas miatt elkezdte e mar szedni nem vagyok gyogyszerparti gyogynovenyeket szedekleginkabb.
2011. szept. 26. 09:13
Átnézhetek!
2011. szept. 25. 21:07
Van egy olyan fórum,h akik 2012-ben szülni szeretnének. Nem jössz át oda?
50. Reditta (válaszként erre: 49. - Reedstar)
2011. szept. 25. 21:05

Köszönöm! Nem , az elsővel a fiammal Clostybegitet szedtem a lányom három év múlva spontán jött, nagyon örültünk neki! :)

Remélem sikerül ebben a hónapban neked is!!

49. reedstar (válaszként erre: 48. - Reditta)
2011. szept. 25. 10:13
Gratulálok a másik 2höz. Nekünk ő lenne az első de már nagyon szeretném. 4 hónapja probálkozunk. A másik 2neél is szedtél valami swgitőt?
48. Reditta (válaszként erre: 47. - Reedstar)
2011. szept. 24. 10:03
Én is! :) Ez lesz a második hónap! Most múlt el a menzi!Nekünk a harmadik baba lenne.:) Sok jót olvastam a neten a méhpempőről!
47. reedstar (válaszként erre: 46. - Reditta)
2011. szept. 24. 09:34
:) én 6hétig utána tartok 28 nap szünetet és ujra kezdem de akkor csak 4 hetet. De a legjobb lenne addigra már babát várni. :) miota probálkoztok?
46. Reditta (válaszként erre: 45. - Reedstar)
2011. szept. 23. 12:41
Az 1g-ot úgy szedem,h műanyag kiskanál végével kb. zöldborsónyit veszek fel és szintén éhgyomorra reggel nyelv alá teszem! :) Nekem így mondta a méhész.Más hogy nem tudom kimérni az 1g-ot. Ha meg több akkor ártani meg nem árt !! :)A négy hetet is a méhész mondta, de én is két hónapig fogom csinálni.
45. reedstar (válaszként erre: 47. - Reditta)
2011. szept. 23. 07:21
Az 1 g-ot hogy méred ki? Csak azért mert én is vettem a napokban, most beszedem ezt a kapszulát vagy ampullát vagy mit, és utána ezt fogom szedni. A boltban a nő azt mondta a méhpempőbe bele kell szúrni a fogpiszkálót megtekerni és ami ráragadt azt a nyelv alá kenni éh gyomorral reggel. Utána se inni se enni nem szabad fél óráig. Te is így szeded? Ja és fórumon olvastam hogy 6hétig is lehet csinálni a kúrát. A 4 hetet te kitől hallottad? Köszönöm a válaszaid!
2011. szept. 14. 10:23
Sziasztok! Vettem méhpempő kapszulát. Menses első napján kell elkezdeni szedni? Mi van ha én a 3-dik vagy a negyedik napján kezdem el? Az Baj? Csak mert még nem jött meg a megrendelt kapszula. Babaprojekthez szeretném fogyasztani. Köszi a válaszokat!
43. Mayko (válaszként erre: 13. - Mongi)
2011. márc. 10. 15:21
Mongi kedves,ha teherbe akarsz esni akkor neked is és a párodnak is reggel éhgyomorra kell bevenni a méhpempôt.Napi 3adag csodát is tehet!Az általam szedett méhpempô csodás hatással volt még a rákos betegekre is,jelentôsen javult a vérkép eredménye és más betegségeknél is nagyon hatékony volt.Folyamatosan használom és nagyon jol érzem magam.Azt tudni kell hogy nem minden méhpempô bír egyforma hatással, fontos az, hogy hogyan van elôállítva.Liofilizált méhp.vegyél,már utodok is születtek tőle.
42. Mayko (válaszként erre: 28. - Melinda17)
2011. márc. 10. 14:54
Kedves Melinda.Szeretnék neked ajánlani egy igazán hatékony dolgot, ez pedig a liofilizált méhpempô.A liofilizálás azt jelenti, hogy fagyasztva szárított, mégpedig 24órán belül.A méhpempô elveszti biologiai hatását 24-48órán belül,ha nincs lefagyasztva azonnal ös a hémörs8kletre is nagyon érzékeny.Tehát egyáltalán nem mindegy,hogy milyen fajta méhpempôt veszel, milyen tehnologiával van elôállítva.Liofilizálással megmaradnak a hatóanyagok és én már két méhpempô babáról is tudok.Ne add fel!
2010. aug. 13. 22:38

A méhpempő nem tartalmaz hormont, tehát nem kell attól tartani, hogy hosszabb ideig fogyasztva káros mellékhatása lenne.


A méhpempő nem finom, tehát ha finomnak érzi az anyagot, amit vett, akkor becsapták.


A méhpempő fehérje. Kicsit bekapjuk nem édes, hanem kicsit fémes savas íze van és kásásnak tűnik.


Soha nem szabad lenyelni, hanem a nyelv alá tenni és hagyni, hogy elolvadva onnan felszívódjon. Ezért nem szabad utána fél órán keresztül enni, csókolózni, netalán a szexszel is várni kell félórát. Aztán pedig mindent bele. De milyen jó is lesz!

2010. jún. 22. 20:50
A cél vagyis a teherbeesés érdekében mindent megtesz (megvesz) az ember! Én kipróbáltam, illetve a párommal mindketten szedtük. Szinte azonnal teherbe estem. Lehetett ez csupán a véletlen műve is. Végül is meg kellett szakítani, üres petezsák miatt.
39. 7c0208f598 (válaszként erre: 35. - Kishortenzia)
2009. márc. 26. 21:14
így van,ahogy írod!
2008. aug. 16. 09:22
Nektár Méhészbolt 7621 PÉCS Jokai u.1 Tel.:72/321-071 méhpempő 10gramm 1990FT
2008. máj. 15. 16:52
én aloe-s méhpempőt szedtem. Ennek hatására 3 hónapig nem volt mensim, az orrom pedig 2-3 naponta vérzett, de nem egyszerűen. (a gyógyszert naponta kellett volna szednem de én hetente vettem be) mi lett volna ha úgy szedem ahogy kell?? Miután abbahagytam, simán elmúlt mindenem. Pedig eddig csak pozitiv tapasztalataim voltak az aloeval.
36. Rena85
2008. ápr. 28. 17:47
Sziasztok!Kérdésem az lenne ha én simán csak méhpempőt eszek nem kapszulát akkor lehet tőle hasmenésem?mert valahol azt olvastam,hogy okozhat hasmenést!Meddig tart egykúra kb. 2 hét?
2008. ápr. 20. 21:01

bmkrisztától kérdezném, hogy próbálta már enni a virágpor allergia ellenére a méhpempőt?

Mert én is allergiás vagyok a virágporra, de én reggelm éhgyomorra virágport eszek egy kis kanállal. És nincsenek tüneteim. Én is óckodtam, de allergiásoknak is kifejezetten ajánlják, főleg szezon előtt. Akkor még az allergia sem jön elő nyáron. Ez majd most fog kiderülni.

34. hoszi75 (válaszként erre: 29. - Adriennkatinka)
2008. márc. 1. 11:49
Szia!a pécsi méhészbolt címét megtudnád adni?köszi!
33. Nikice
2008. jan. 24. 20:46

Sziasztok!

Az egyik nagy drogériában, de gyógynövényboltokban is lehet kapni állítólag méhpempőt asszem talán ginzenggel keverve, hallott róla v.ki v.mit? Az infókat előre is köszi!

(tudom, hogy az "eredeti" jobb lenne, de nem tudom beszerezni)

32. supin
2008. jan. 4. 09:32
Böbe93 Én is ezen a véleményen vagyok. De a célért sokmindent megtesz az ember.
2008. jan. 4. 08:54
Én nem hiszek az ilyen kapszulákban. Sajnos csak a bizonyított dolgok tudnak meggyőzni. Tudom milyen, ha várja az ember a babát, de nem jön... mégis jobb orvoshoz fordulni.
30. angoltanar (válaszként erre: 29. - Adriennkatinka)
2008. jan. 3. 13:17

Meg tudnád adni a pécsi méhész címét és nevét? Hol keressük őt? Én is megpróbálnám a méhpempőt. Eddig csak tabletta formában használtam de kíváncsi lennék az igazi hatására.

Köszönöm.

2007. dec. 11. 18:18
Sziasztok!Pécsi vagyok és van itt egy tuti kis méhészeti bolt, ahová sokat jártam/járok is mert nagyon szeretek minden méhek által készített terméket. Szerintem fantasztikus, mi minden hasznosat állítanak elő. Ettem már mindenféle mézet, propoliszt, virágport, aztán egyszercsak rábeszélt az eladó, hogy próbáljam ki a méhpempőt, mert kiváló roboráló szer. Nosza, legyen. Igazi méhpempőt vettem (5g 2000, 10g 4000ft) ami sűrű, fehér, savanykás anyag. Ezt mézbe keverve kezdtem el reggelenként enni és adtam belőle a lányomnak is.kb 10 nap múlva arra lettem figyelmes, hogy jelentősen nőtt tőle a mellem. Vissza is mentem a boltba megkérdezni, hogy mit is tartalmaz pontosan a pempő, mert a jelekből gyanítottam, hogy hormonnak is kell lennie benne, azt viszont nem szívesen adnám a gyereknek. Az eladó azt mondta, nincs benne. Engem viszont nem hagyott nyugodni a dolog és utána jártam. Egyértelmű, hogy hormontartalmú, ezért is készítik belőle a Klimovit nevezetű kapszulát, amit menopausás nőknek ajánlanak. Másrészt a méhlárvák, születésükkor egyformák. Méhkirálynő, vagyis teljesen kifejlett, szaporodásra kész méh csakis azért lesz egyikükből, mert ő a többiekkel ellentétben végig méhpempővel táplálkozik. Tehát a hormontartalma tuti, így ha valakinek hormonális okok miatt nem jön a baba, szerintem segíthet. De én is azt mondom, hogy eredeti pempőt kell venni. Nem hiszem, hogy egy ilyen érzékeny anyag aktív maradhat a kapszulázási folyamat során. Hosszan tartó alkalmazását viszont nem ajánlom pont a hormontartalma miatt. Én hónapokon át szedtem megörülve mellnövelő hatásának, de a hormonokkal nem szabad játszani, nem beszélve arról, hogy egy idő után periódikusan visszatérő ingerlékenységet tapasztaltam magamon, ami miután abbahagytam el is múlt.
2007. nov. 4. 11:07
Sziasztok Melinda vagyok.Teljesen egyet értek veled Loni,mert mi is 2 éve probálkozunk és minden egyes dologra ami segíthetne utána nézek,és egyálltalán nem hülyeség!Aki ezt annak tartja vagy nem tudja mi az mikor minden hónapban negatív a teszt és nem szendved azért,hogy gyereke legyen!!!!!!!
27. Loni (válaszként erre: 26. - 2cd8554813)
2007. okt. 17. 08:53
Ha másfél éve sikertelenül próbálkoznál teherbe esni, Te is megkérdeznél minden "hülyeséget", hátha segít... Bocs.
2007. okt. 16. 21:06

Igen.

Főleg szeretkezés előtt,alatt és utána.

Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?????

25. Loni (válaszként erre: 24. - 416c7ed97f)
2007. aug. 6. 10:55
Elküldenéd a nevét priviben?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook