Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A mai teszteken miért jön ki a terhesvonal ha az ember nem terhes és nincs hcg. a szervezetben? fórum

A mai teszteken miért jön ki a terhesvonal ha az ember nem terhes és nincs hcg. a szervezetben? (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 12. 15:43
Nekem is volt ilyen, nem ritka jelenség, úgy tudom majdnem minden nővel elfotdul életében legalább egyszer hogy "elvetél" így. Nagyon korai terhesség -megszakad és megjön. Max annyit vesz észre az ember, hogy pár napot késik, és erősebb meg jobban fáj. Sajnos a türelmetlenség miatt okozhatunk magunknak szomorúságot ilyenkor: túl hamar tesztelünk és megtudunk valamit amit jobb lett volna nem tudni...
2009. dec. 12. 15:38

Sziasztok!

Azt tudja valaki, ha áll a teszt miért jelenik meg a két csík?

19. Boszy28 (válaszként erre: 14. - Gabka-1)
2009. dec. 12. 15:18
ugyanígy jártam, mint Te, nem először sajnos
18. 1a7db11ff0 (válaszként erre: 17. - Kryszta05)
2009. dec. 12. 13:05

elég drasztikusnak hangzik de ,igen,

Ezt mondják KÉMIAI TERHESSÉGNEK.

2009. dec. 11. 14:30

terhes voltam és elvetéltem

:(

2009. nov. 27. 11:00

Az biztos hogy megvolt az oka

Jővő szombaton elmondom hogy mi

15. 8c408b7d96 (válaszként erre: 14. - Gabka-1)
2009. nov. 23. 11:13

Akkor biztos úgy jártál mint én már többször. Ilyenkor terhes lesz az ember, csak korán leáll a baba a fejlődésben. Beágyazódik, termelődik a hcg., de aztán valami folytán elhal. Hormon hiány, genetikai rendellenesség, fizikai megterhelés, stb.

Sokszor észre sem vesszük, csak késik pár napot.

2009. nov. 23. 09:17
Nyáron én is jártam így.Késett a vérzésem,teszteltem,halvány kétcsíkos volt,másnap ismét teszteltem,ami már erősebb volt az előző napinál,majd 3 nap múlva megjött a vérzésem.A mai napig nem tudom miért volt 2 poz.terhességi tesztem.
2009. nov. 17. 08:08

SZIAsztok.

én is átéltem a pozitiv csoik -negativ teszt élményét.hát elég hülyén hangzik de jol baetojtam töle,császárom után 11 héttel lett a GABRIELL teszt pozitiv még aznap csináltam kettőt de az mind negativ lett.és másnap is negativok lettek .rá két hetére megjött és azota is,

van két gyermekem és a császár a 3 baba miatt lett.koraszülött volt és meghalt.rettegtem a csikoktol de már várom hogy ujra két csik legyen,majd köv.honapban probálkozunk a babaprojekttel.én is azt hittem hogy csak látni akarok ott valamit de nem jol láttam érthetően a két csikot.szerintem az eltulzott vizelet cseppek mennyisége vagy éppen a lelkiállapot miatt is változhta én erre gondoltam,de nem tudom miért volt két csik és a többi 4en n negativ.lehet hogy a teszt szavatossága járt volna le??lehet!!

2009. nov. 15. 21:03

Nem szedek más gyógyszert ami kihozhatja.

Már nem vagyok biztos abba hogy nem vagyok terhes.-és a párom az aki kiszedte a tesztet miután kidobtam azzal a magyarázattal hogy ő lát ott valamit (persze csak akarta látni ,szerintem)

2009. nov. 15. 20:27
hát, én úgy tudom, hogy ha kijön a csík, max valami más gyógyszer befolyásolhatja ezt, ha mégsem vagy terhes.. de ez nem sokféle, és gondolom kevesen is szedik:) Vagy pedig idővel (másnapra akár) elszíneződhet az egész teszt, de akkor már rég a kukában lenne a helye ugye. szóval ezt most én sem értem...
2009. nov. 15. 19:29
Honnan tudod, hogy nem vagy terhes?
9. ff36256613 (válaszként erre: 7. - Tiduj30)
2009. nov. 14. 14:21

Én is meglepődtem, mikor ezt mondta a doki, de jól hallottam, mert többször rá is kérdeztem:(

Ha hülyeséget mondott, arról én nm tehetek. Az is lehet, csak rossz napja volt, vagy az én kedvemet akarta elvenni, nem tudom:)

2009. nov. 14. 14:09

2 terhességem volt ami alatt az első 2-3 hónapban véreztem,azt volt 2 terhességem mikor még a teszt ki se mutatta de tudtam hogy terhes vagyok.

szerintem ha ezek után nem érzem a terhességet nem nagyon kellene meglepődnöm

Tehát:megvolt de csak 2-3 napig volt hogy 1 normi tampi elég volt,fáj a cicim és szédültem 2 napig meg hánytam.a terhességi tesztet a vérzés után 2 nappal csináltam meg mert a férjem annyira unszolt.

ilyenkor mi lehet?

7. Tiduj30 (válaszként erre: 4. - Ff36256613)
2009. nov. 14. 09:20

Nagyon érdekes amit mondott a nőgyógyászod, mert amit kimutat a teszt, a növekedési hormon, egyébként nem nagyon van a szervezetben...szóval max 1-2 egyéb ok, de szerintem az sem jelent jót!

Szerintem a teszt nem jó...

Mondjuk nekem az ellenkezője volt, tudtam(nagyon sejtettem), hogy terhes vagyok, és mégsem mutatta ki, csak később, mint kellett volna...

2009. nov. 14. 09:09
Na ez nekem új!:)))
2009. nov. 14. 09:09

Szia!

Nekem is volt már ilyen többször is, eléggé látható volt a második vonal.Aztán csináltam egy másik tesztet, az már teljesen negatív volt és aztán meg is jött.

2009. nov. 14. 09:08
Nőgyógyászom szerint, a pozitív terhességi tesztnek kb 40 oka lehet, és ebből csak 1 a terhesség megléte!!!
2009. nov. 14. 09:06

Szia!

Két csíkod lett?

2009. nov. 14. 09:06
Akkor miért végeztél tesztet ha tudod??
2009. nov. 14. 09:05
A mai teszteken miért jön ki a terhesvonal ha az ember nem terhes és nincs hcg. a szervezetben?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook