Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A mai nappal lejárt az előrecsomagolt csirkecombom szavatossága, szerintetek megcsinálhatom? fórum

A mai nappal lejárt az előrecsomagolt csirkecombom szavatossága, szerintetek megcsinálhatom? (tudásbázis kérdés)


2010. márc. 4. 15:17
Okes, feltettem, eloszor fedo alatt szoktam megpuhitani es utana lesutom, most puha mar, megkostoltam, semmi kulonoset neme reztem :-) Koszonom akinek irt! Szep napsuteses napot Nektek is! itt ugyan baromi hideg van, de sut a napi!!
15. 064209f635 (válaszként erre: 14. - Dzsetta)
2010. márc. 4. 15:17
de van olyan is h előte 1-2-3 nappal már rossz velünk már előfordult:(
2010. márc. 4. 15:14
Ezek a szavatossági idők teljesen "bolond-biztosak", a lejárat után még 1-2-3 napig teljesen jók. Persze terméktől is függ, de ha nem büdös, akkor tényleg semmi baja. Nyugodtan készítsd el! :)
2010. márc. 4. 15:08
Engem nem igazán érdekel, hogy mi van ráírva. Megszagolom, és ha jó, akkor felhasználom.
2010. márc. 4. 15:05
mint pultos mondhatom semmi baja
2010. márc. 4. 15:01
Hutoben volt, persze, nem budi, meg a szine sem rossz. Bocsi aki irta, de itt szinte mindenhol elore csomagolt hus van, ami nem baj, mert szep, meg mondom altalaban aznap mikor veszem, még egy hetig jo lenne,d e en felhasznalom, vagy egybol faygasztoba teszem elokeszitve, csak ez most valahogy elmaradt. keves helyen van hentes itt a kozelunkben :-( egyebkent sutni akarom. Koszi mkinek.
2010. márc. 4. 14:58

Ha sértetlen volt a csomagoása és te is, meg bolt is megfelelően tárolta, akkor nem lehet baja. De ha szaga van, dobd ki inkább, vagy add oda egy kutyás ismerősnek, hogy főzze meg.

Elvileg ha van egy kis szaga, egy órát áztatva az elmúlik, de tudom, hogy van tündéri fiad, miatta ne kockáztass...

9. napkelet (válaszként erre: 2. - Ármin Márk Anyu)
2010. márc. 4. 14:57
Nyugodtan süsd meg! Ha hűtőben tároltad, nem lehet baja.
8. 9c6a3d164e (válaszként erre: 2. - Ármin Márk Anyu)
2010. márc. 4. 14:57
Ecetes vízzel mosd át, jól főzd vagy süsd meg, ha nem büdi, akkor szerintem semmi baja, nyáron azért gázosabb a dolog, de most még nem
2010. márc. 4. 14:57
Szerintem megcsinálhatod nyugodtan. Azért nézd át előtte, szaglászd meg, ha nem érzel rajta különösen semmit, akkor még biztosan jó.
2010. márc. 4. 14:56
ja,meg, de sztem ne vegyél előre csomagoltat.
5. e84f402a75 (válaszként erre: 2. - Ármin Márk Anyu)
2010. márc. 4. 14:56
Persze az még simán jó... Mindig kevesebb időt adnak meg... Ha főzöd,sütöd végül is mind1 mert hőkezeled! :)
4. adrixa (válaszként erre: 2. - Ármin Márk Anyu)
2010. márc. 4. 14:56
Tuti semmi baja nincs még, ha megfelelően hűtőben tároltad. Szerintem nyugodtan csináld meg.
3. suzanne7 (válaszként erre: 2. - Ármin Márk Anyu)
2010. márc. 4. 14:55
Még ma felhasználhatod:).Ha már van szaga akkor ne,de elvileg még 2 napig jónak kell lennie!
2010. márc. 4. 14:54
Sose tettem még ilyet, altalaban aznap felhasznalom, de most a sok maradek miatt eltolodott :-( es ma neztem meg hogy maig jo. Mit csinaljak?
2010. márc. 4. 14:53
A mai nappal jart az elorecsomatgolt csirkecombom szavatossaga, szerintetek megcsinalhatom?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook