Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A legjobb barátnő! fórum

A legjobb barátnő! (beszélgetős fórum)


1 2
50. a0c1361e44 (válaszként erre: 5. - 8565183eb5)
2010. aug. 25. 22:51

Szia!

Már biztos túl vagy rajta, de én csak most olvastalak.

én azt mondom, hogy ő igazi barátnő! A barátnőnek nem kell, hogy az a fiú jöjjön be aki neked. És ez igy tökéletes! Sosem kell majd félteni tőle:) Különböző izlés, nagyon jó barátság:)

Ne tetszenek egymásnak csak jöjjenek ki jól:))

2009. szept. 18. 20:10
nekem van ilyen hál istennek igyekszek őt nagyon megbecsülni :-)
2009. szept. 12. 00:19
hihetetlen, hogy csak én vagyok itt.......
2009. szept. 11. 23:57
mikor mondhatom azt, hogy valaki a barátnőm?
2009. szept. 11. 15:40
tudna nekem adni valaki tanácsot?
2009. szept. 11. 15:15

sziasztok!!!!!!

mit lehet tenni azért, hogy megmaradjon a barátság?

2009. szept. 2. 22:40
mi elmondjuk egymásnak a véleményünket mindig van miről beszélgetni már három éve :-)
43. hkati2
2009. júl. 11. 07:35
Ja ,igen a pasik!Ha olyan volt,hogy nem tetszett a másik pasija,azt elmondtuk!!De csak egyszer,és utánna hozzátettük,hogy "ez az én véleményem,de Neked kell velejárni,nem nekem kell szeretni"Bizony volt olyan,hogy annak lett igaza aki figyelmeztette a másikat! De ez nem ment a barátság rovására soha sem.
42. hkati2 (válaszként erre: 11. - 8565183eb5)
2009. júl. 11. 07:29
Tudod nekem az a furcsa,ha Te tényleg a legjobb barátnődnek tartod akkor miért itt kértél tanácsot??Hiszen attól barátnő,hogy meg lehet vele mindent beszélni.Nekem is voltak barátnőim én mindent megmertem mondani,ha valakit ezért veszítettem el akkor azzal zártam le (magamban)"ennyit ért a barátság" Van 2 "legjobb barátnőm"az egyikkel 45 éve a másikkal 37 éve vagyunk barátnők!!!Hiszem ,ha a barátság nem bírja ki a kritikát akkor az nemis volt barátság!!A régebbi barátnőm Pesten él ,én vidéken,de amikor infarktust kaptam és meghallotta a hírt rögtön ott hagyott mindent és indult hozzám.Pedig azért volt szabin ,mert a fia szülinapját akarták megünnepelni.A félkész torta a kukában kötött ki.Ha valimelyikünknek szüksége van a másikra ,biztos lehet benne nem fog csalódni.Pedig kritizáljuk keményen egymást,de mindketten tudjuk,hogy ez "építő" kritika.Na nekem ilyenek kell lenni a barátságnak!
2009. júl. 8. 19:59
Nekem van legjobb barátnőm bár néha nem tudom hogy tényleg a legjobb-e mert vannak olyan dolgok mikor úgy érzem hogy nem mondhatok el neki mindet és nem ért meg de van olyan hogy nagyon jóban vagyunk sokáig és akkor sülve-főve folyton beszélgetünk és jól elvagyunk. Ez most tényleg a legjobb barátnőm?
2009. máj. 10. 19:11
Szerintem sincs!:(
39. mazzzsidrazzzsi (válaszként erre: 37. - Anonimgirl)
2009. máj. 10. 17:55
dehogyisnem, szerintem van..:) én imádom őt, mindenben maximálisan számíthatok rá, mindent meg tudunk beszélni még ha nem is vagyunk egy véleményen. ha összeveszünk is, az sem tart tovább 5percnél.:) nagyon szeretem ♥:)
2008. nov. 25. 23:27
Mi a legjobb barátnőmmel 17 éve vagyunk barátok.
2008. nov. 25. 23:24
Ilyen nincs!!
2008. okt. 22. 08:24

A "legjobb barátnőm" a Polgármesteri Hivatalban dolgozik,és kb. 1 éve feljelentette apukámat mindenféle előzetes bejelentés nélkül,hogy a forgalmon kívül álló autónk a porta előtt áll...

Ennyit a barátságról..

2008. okt. 21. 22:29
én tavaly találkoztam a legjobb bnőmmel és azóta legjobb bnők vagyunk nagyon szeretem mert mindent meglehet vele beszélni és örülök h találkoztunk de sajnos messze lakunk egymástól ezért csak havonta tudunk találkozni de minden nap beszélünk az interneten keresztül
2008. aug. 15. 16:36
nekem sajnos nincs ilyen legjobb barátnőm...vannak akikkel elvagyok,jóban vagyunk,de miután a legjobb barátnőmben akkorát csalodtam 7év után h most a csalodástól számitott 1év után is fáj ha csak rá gondolok... szóval ezekután nem tudok igazán megnyilni senkienk és öszinte komoly barátságot kialakitani....
33. Sirga
2008. aug. 15. 16:31

Életem egyik legnagyobb csalódását egy barátnőnek hitt lány okozta. 20 éven át voltunk barátok - legalábbis azt hittem. Akkor megírta az őszinte véleményét rólam egy olyan srácnak, akivel csak pár éve leveleztem. A fiú őszintébb volt hozzám: előbb csak azt írta, vigyázzak a lánnyal! Végül - kérésemre - lemásolta a rólam szóló részt... A mai napig fáj, amit írt! Attól függetlenül, hogy egy másik barátnőm kívülállóként elmondta a leírtakról a véleményét - azt is, ha a negatív kritikát jogosnak érezte -, és 90%-ban nekem adott igazat. Azt hiszem, ilyen az igazi barát: azt is a szemedbe mondja, ha hülyeséget csináltál - de semmiképp sem a hátad mögött. Vele sajnos ritkán talákozom, mert másfelé visz az utunk, de ha beszélgetünk, ugyanott folytatjuk, ahol - akár 2 hete, akár 2 éve - abbahagytuk.

Egy másik jó barátot pedig épp itt, a Hoxán ismertem meg - vagyis azután, hogy itt megszerettük egymást, végre személyesen is megismertem! Hatalmas ajándék ő is nekem, a gondolataink, érzéseink is egyek. Csodálatos ember!

Hálát adok értük minden nap! :)

2008. máj. 20. 18:35
Nekem két barátnőm van, akire tényleg azt mondhatom,hogy jóban-rosszban számíthatok rájuk, de hozzáteszem, hogy ők is rám...bármiről is legyen szó...persze volt azért az életben,hogy én is csalódtam már barátokban..., de hát ki nem ...
31. csillllag (válaszként erre: 25. - ZiZi81)
2008. máj. 18. 03:40
ugyan ezt az idézetet küldte el nekem smsbe egy régi barátom(pasi) mielött összejött egy nővel, azóta a nem hogy velem.. egy barátjával sem tartja a kapcsolatot!! :S:S
30. agicza
2008. máj. 17. 22:44
Szerencsésnek mondhatom magam, nem egy "legjobb" barátnőm van...
29. Zizisicc (válaszként erre: 28. - Galoca2)
2008. máj. 17. 21:42
Talán rosszul választottál! Nem gondolod?
2008. máj. 17. 21:39
Eddig minden barátnőm elárult.Lehet,hogy velem van a baj??
2008. febr. 6. 05:47
van...
2008. febr. 2. 14:50

Szerintem nagyon ritka az igaz barátság.Nekem nem volt ezzel szerencsém.

Úgy gondolom hasonlít egy házasságra, ugyanolyan jogok illetnek meg mindenkit.

Együtt jóban rosszban, elfogadni egymás hibáit.Vele örülni, sírni.

Hiányzik a szeretet az emberekből, így nem is alakulhat ki barátság.Sajnos.....

Tisztelet a kivételnek!

25. ZiZi81
2008. jan. 29. 15:27

Ezt már egy másik fórumban is elmondtam,most ide is bemásolom...



Szerintem mindenki akkor jön rá,kik az igazi BARÁTAI,amikor valami nehézségbe ütközik vagy bajba kerül élete során.A BARÁT=barát a bajban is!!!Mindig mellettünk áll.Persze apró összezörrenéseket hozhat az élet,de ha a barátság erős,akkor ezeken túl lehet lépni.

Szerencsésnek érzem magam,mert két csodálatos barátnővel áldott meg az élet,akik fontosak nekem!Nem találkozunk minden héten,nem lógunk állandóan egymás nyakán,de tudom,ha szügségem van rájuk,mindig mellettem vannak és persze ez fordtva is igaz.

Jelen voltuk egymás életének legfontosabb eseményein,együtt örülünk és együtt sírunk...

Egy igazi BARÁTSÁG kialakulásához idő kell-több év!!!


Van erre egy szép idézetem:"A barátok olyanok, mint a csillagok: Nem látod őket állandóan, de tudod, hogy mindig ott vannak."

24. Laryan
2008. jan. 29. 10:17

Igen szükség van barátokra!!!!

Nagyon jó ha vkinek megoszthatod a bánatod ,örömöd.

De igazi barát kevés van,de aki van arra mindig és minden helyzetben lehet számítani!

2008. jan. 26. 22:34

az emberek nem is tudjak elgondolni hogy a baratok mijen fontosak es nem csak mer segitenek mar csak azer mer leteznek .

en nem reg nem hitem a baratsagba ket no kozot de nem reg eszre vetem hogy az is letezik es sajnos elvesztettem oket. kulfoldon elttem es haza jottem a ferjem utan mar itt vagyok egy eve de egyszeruen nem tudom bepotolni az o jellenletuket meg a ferjemnek az odaadasaval sem.

akinek van baratai az becsulje meg oket mert az ember nagyon ures tud lenni ha nincs kivel meg osztani a leg nagyob hujeseget is

2008. jan. 26. 21:59
létezik,és sokszor épp az,akire nem is számitottál,az van melletted mikor bajba vagy...
2008. jan. 26. 16:33
Azóta rájöttem,férfiakkal sokkal jobb lehet a barátság.Őszintébb,egyenesebb,nyíltabb.Persze itt is csalódtam már,véletlenül azt írtam egy üzenetben,puszilom a feleségét is.Kiderült,nem is tud rólam.Pedig tényleg csak barátság volt.Részemről legalábbis.Rövid úton megfogalmaztam neki,hova menjen a búbánatos barátságával együtt...Szerintetek lehet hogy ő többet akart?Vagy egyszerűen csak félt,mit szól a felesége?Mind a mai napig nem tudom...Pedig közel 10 évig mindig tudtuk egymás búját-baját..
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook