Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A legbátrabb páros fórum

A legbátrabb páros (beszélgetős fórum)


2018. nov. 6. 15:17

[link]


És itt a követező csapat!

(Hát, van az a pénz.....meg korpa.... meg disznó!):D

2018. okt. 31. 09:46

Sziasztok!

Nagyon tetszett,hogy Kristófék kiestek!

Viszont elgondolkodtam a Palácsik pároson.

Mindenki azon az állásponton van,hogy Vajna sógórnője könnyen jutott be,megnyerik,mert Vajna....


Lehet,hogy nem is csípik különösebben egymást és ez volt a feltétele a házpénzre.Ha végigcsinálják megkapják,ha kiesnek akkor egy fillért sem kapnak tőle...

Ki tudja?Valamiért ezen járt az agyam.

2018. okt. 24. 09:56

Mert a sógoráé a tv csatorna.

A műsor hányinger, csak azért nézem, mert a helyszín gyönyörű.

20. ab3619a9cd (válaszként erre: 19. - Ab3619a9cd)
2018. okt. 23. 22:03
Basszus... Miért ez az agyhalott Palácsik maradt bent...
2018. okt. 23. 21:23
Egyre undorítóbb amit a hármasfogat művel. De a Kristóf nője nagyon sunyi! Álszent pitsa.
2018. okt. 17. 20:59
Na ez a műsor lassan egy kalap @-t sem ér. Itt mindenki többre tartja magát a másiknál. A kis kétdiplomás! szerintem elfelejtették, hogy játszani és nem barátkozni mentek oda. Katasztrófa a viselkedésük. /ezt akartam írni az előzőekben, de a telefonomon bekevertem/
2018. okt. 17. 16:51

Na ez az a műsor ami lassan egy kalapomat @-t sem ér. Itt mindenki több nekem jobban tartos magát a másiknál. Szerintem elfelejtették hogy játszani és nem barátkozni mentek oda

Katasztrófa a viselkedésük

2018. okt. 17. 08:11

Ilyen rossz műsort ritkán látni !

Mindenhová viszik ezeket az elfuserált celebeket, akik jó sok pénzért el is mennek mindenhová, de nem hogy nem tudnak, de nem is akarnak teljesíteni. Akkor meg minek ? Visszafizettetném velük a költségeket, ha nem akarnak küzdeni.

Szerintem tudták mire vállalkoznak, csak valószínű úgy gondolták, kiutazunk, jól érezzük magunkat valameddig, utána ott egye meg a fene az egészet haza jövünk. Legalább nyaralunk egy jót más pénzén, talán még fizetnek is érte.

Szerintem amatőrökkel izgalmasabb lenne, mert hajtanának a nyereményre. Ezeknek meg nem számít a pénz, hiszen van nekik elég e nélkül is.


A nagy fitnesz guruékról kiderül nem is olyan fittek. Réka meg ne színészkedjen, ne takarózzon a gyerekei utáni vággyal, amikor kiderül milyen béna.

Tenya egy lelketlen, önző alak.

Kristóf leégett előttem, azt hittem normális, de ő sem.

Vajnáék ? velük is csak többen vannak.

Andikáékat sajnálom, de ha ennyire fél a víztől, akkor minek jöttek ők is ide. Tudták, hogy tenger parton vizes feladatok lesznek.


Majkát és Tillát szeretem, lehet, hogy ők a nyerők.

2018. okt. 16. 21:48

Én, nem tudtam hová tenni Schobert Réka "kiborulását", sírását.

Értettem amit mondott, csak nem tudom a helyére tenni az egészet, hogy vajon, ez őszinte kiborulás volt-e, vagy csak evvel akarta palástolni az "ügyetlenségét"?!

(De azt meg, minek kell magyarázni?!)


Tenyáékat nem kommentálom!

(A fiatal lányka felejtős, holnapután már azt sem tudjuk ki volt és mit csinált, a nevét már most sem tudom.

Pintér Tibor egyre lejjebb adja, és nem vennék jegyet az előadására. Elvesztette a renoméját nálam, igaz, már régen!)

Sajnos, nincs kedvencem, de talán már nem is lesz. :(

2018. okt. 16. 21:33

Ez a palácsik fiú egy antiférfi, mindent megtestesít amitől hányingerem van... most csinalom a 2. diplomám...minek, ha az elsővel se tudtál érvényesülni???? A "nagypapa" berakott ide, hogy egy kicsit celebeskedj....gratulálok...

Meg nem tudom, tényleg kiveszett a fiatalokból a versenyszellem? Sír az összes, mert küzdeni kell...

Tenya-kislány páros...tenya igazi elnyomó és hibáztató személyiség. Undorító. Ahányszor elmondja a Te hibád, miattad, stb...nem egészséges kapcsolat ez. Akkor se ha a kis lány meg elég egyszerűcske is...

2018. okt. 16. 21:25
Ez a szövetkezés, ez az undorító taktikázás iszonyú idegesítő! Tenyától meg a párjától is falra mászok. Kristófék sem lettek többek a szememben... Norbiékon pedig nem igazodok ki, mintha nem is egy pár lennének, totál külön mozognak és mintha a véleményük sem lenne ugyanaz.
2018. okt. 15. 20:54

Sziasztok!

Én, kedvelem a két "megosztó személyiséget" ,Majkát és Tillát. Ezért "követtem" őket Máltára. :D


A játékban, először, Norbi verte ki a biztosítékot viselkedésével, megjegyzésével.

Egyébként sem tetszett,a külvilág felé mutatott "nyalom-falom" önarcképük.

El kell ismernem viszont, hogy Réka, emberi hozzáállásával, helyrehozta a csorbát, Norbi helyett.

Vagy, csak "megrendezett" volt az egész.(?!)


Csalódtam a Keleti Andrea párosban.

Sok műsort néztem Andreával, mindig tetszett a vidámsága, szépsége, tánctudása.

Röviden csak annyit, talán nem kellett volna bevállalni már ezt a műsort.

(Tudom, van az a pénz, amiért korpásodik a hajunk.....)


Meglepődtem, hogy Palácsik Timea húga , Lilla is a csapatban van.

Azt gondolom, hogy Tíminek, mint Andy Vajna feleségének, nem volt nehéz elintézni kishúga "bekerülését" a játékosok közé. Mint tudjuk, Vajnáé a Tv2.

Keleti Andi, már egyből barátságukról beszélt, ami Lilláékat illeti. No, de Andi okos nő, tudja hová kell dörzsölődni. Szerintem.


Pintér Tibor és nagyon fiatal barátnője, nagyon ciki páros. Az egyik csatorna beszélgetős műsorában szerepeltek, és beszéltek erről a műsorról.

Olyan csúnyán összevesztek, hogy a leányzó, festéket nem tűrő szavakat vágott Tenya fejéhez, majd felállt és otthagyta az élő műsorban! (Ez folyt napokig a médiából!)


Tóth Andit sajnáltam, hogy bepánikolt, de tetszett, hogy "megrázta magát", és mégis vállalta a feladatot.

Kíváncsi leszek, ki lesz a legbátrabb?! :D

11. Ramcsika (válaszként erre: 10. - Papája)
2018. okt. 11. 19:24
Nagyon igazad van!
2018. okt. 11. 12:06

Na ez a műsor eddig negatív meglepetés számomra, tisztelet a kivételnek.


Norbi mám-már hányinger. Minek vállalta el a szereplést, ha ilyen kényes és nagyok az igényei. Van e nélkül is elég pénze és hírneve, itt viszont a hírnevét csak rombolja és nevetségessé teszi. Eddig sem szerettem őket, ezután meg...


Keleti Andrea a Dzsungel Királynője címet elnyerte évekkel ezelőtt. Azóta megöregedett, meghízott és klímaxos lett. Nagyon ellenszenves a nyafogása, magyarázkodása. Valószínű rájött, hogy túl nehéz a feladat és így hátrált ki, mert bátran feladni nem volt képe. Nyalja-falja a férjét, aki úgy néz ki mellette, mitha a fia lenne. Kár volt ide jönniük és lejáratni magukat.


Palácsikék ? soha nem hallottam róluk, de nem nagy szám a jelenlétük.


Tetszik Tóth Andi, aranyosak Szabó Ádámmal. Látszik, hogy ők még tudnak és akarnak küzdeni. Nekik még számít a játék és a becsület. Nem ármánykodnak más háta mögött. Andi volt a dzsungelben is Tenya is. Ott Tenya szerelmes lett Andikába, akinek nem kellett a vén kecske, sem a szerep ajánlata. Érdekes lesz őket látni, ellenfélként versenyezni. Én szurkolok a fiataloknak.

9. ab3619a9cd (válaszként erre: 8. - Andi6020)
2018. okt. 11. 07:56

Bevallom,nem nagyon néztem még ilyen műsort,így Keleti Andiról annyit tudtam,hogy a világon van és táncol.

Nem volt -eddig-véleményem róla.


Még a Pintérékre leszek kiváncsi,ezek mennyit veszekednek...

2018. okt. 11. 07:40

Gyújtsd fel a szerelmedet!

Hát ezen sírva röhögtem.


Keleti Andi hatalmas csalódás. Eddig nem így ismertem.

7. ab3619a9cd (válaszként erre: 6. - Babyapocakban)
2018. okt. 10. 19:15

Én kifejezetten meglepődtem,hogy Réka milyen szinten helyre rakta!

Mondjuk én simán leüvöltöttem volna a fejét,de ő úgy beszélt vele,mint anya az 5 éves fiával!

Értelmi szint megvolt,csak ebből értett!

2018. okt. 10. 19:03
Norbin én is kiakadtam. Vérében van mások fikázása, ettől érzi jobban magát. Szerintem égő volt és nem csak azért mert felgyújtották. A hisztije meg... Hogy ő már nem bír öt csillag alatt megmaradni... Hogy a fenébe nem érezte, mennyire vérciki ez. Szobakonyha... Jaj, most meg nem bír egy toronyszobát ki? Gyorsan elfelejtette a múltját. Rékát sem bírom, de most sajnáltam, ilyen pasival élni...
5. ab3619a9cd (válaszként erre: 4. - Ramcsika)
2018. okt. 10. 18:36

Igen,ezen én is elgondolkodtam..

Mondjuk a névtelen Palácsikot nem értem mit keres ott,mint "sztár".

Kíváncsi leszek jövőhéten mennyit röhögök majd a sok rinyapitsán!

Ennyit bőgni a 33 évem alatt nem bőgtem összesen!

2018. okt. 10. 17:40
Igen igen ennyi idő alatt ekkora öri -bari. Ő egy színművész nem táncmvész.
3. ab3619a9cd (válaszként erre: 2. - Ramcsika)
2018. okt. 10. 15:15
De mekkora színész!Hogy előadta a 3 napos hatalmas nagy barátságot! :D
2018. okt. 10. 14:55

Szia Norbin én is kiakadtam. Nagyon gyerekes volt de nálam Keletiék verték ki a biztositékot. A számitás szervezkedés mags foka

Gonoszságból 5-ös.

2018. okt. 10. 13:59

Sziasztok!

Néztétek a műsort?

Nem szoktam tv műsorról beszélgetni,de ez tetszett!

Norbi hisztijénél ugyan becsületesen kiakadtam-eddig sem bírtam,de ezt leszámítva tök jó volt!

Vélemények?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook