Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A kiegyensúlyozott nő fórum

A kiegyensúlyozott nő (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A kiegyensúlyozott nő

1 2 3
2010. júl. 20. 08:12
Megvettem a könyvet:) zsíííííííír már éjjel a felét el is olvastam..
44. winny
2010. júl. 16. 20:12
Ez nagyon jó!!!!!!!!!
2010. júl. 16. 10:13
Az én könyvemet az Ikar kiadó adta ki Pozsonyban 2004-ben. Ha a kiadón keresztül keresitek, akkor sincs?
42. cf845afbda (válaszként erre: 35. - Ragyogás)
2010. júl. 15. 15:25
jaj.. sajnálom, akkor lehet, hogy én csaptam le az utolsó példányukra.. :)
2010. júl. 14. 23:10
Én az Alexandrában vettem, vagy a Vaterán.. Már nem emlékszem..
40. 0716d92a9e (válaszként erre: 37. - 43d4d69400)
2010. júl. 14. 23:09
Hogyhogy nehezen dolgoztad fel, hogy lefogytál?? Átestél a ló túloldalára, és túl sovány lettél?
39. 0716d92a9e (válaszként erre: 33. - Jennifer lopez)
2010. júl. 14. 23:07
Paul McKenna: Le tudlak fogasztani című könyve annyiban hasonló, hogy azt írja, CSAK akkor egyél, amikor igazán éhes vagy, és CSAK addig, amíg jólesik. Persze a nőies öltözködésről, ösztrogénről egy szó sincs benne.. :) Elvégre férfi írta..:) ..de végülis Editánál is hasonló az étkezés.. Mindent, de csak módjával..
38. 43d4d69400 (válaszként erre: 30. - A83d2365df)
2010. júl. 14. 22:15
Hajrá:) Menni fog!
2010. júl. 14. 22:14
Én is nagyon nehezen dolgoztam fel hogy lefogytam. Sőt a mai napig vannak mélypontok, amikor úgy érzem nem vagyok elég csinos. De ez szép lassan helyre áll. Én mindenkinek kitartást kívánok a fogyáshoz!
2010. júl. 14. 16:56
Vaterán sincs:( jaj de türelmetlen vagyok..
35. Ragyogás (válaszként erre: 29. - Cf845afbda)
2010. júl. 14. 16:20
Nekik sincs:( Nah holnap körbe nézem a győri könyvesboltokat!!AZtán majd itt árulom utána:D
34. Ragyogás (válaszként erre: 28. - C5eaed24b9)
2010. júl. 14. 16:17
Köszi:) Megnéztem...de sajna az van az oldalon nem rendelhető...ha van még ötlet akkor meg köszönömöm!
2010. júl. 14. 14:07
Jó kis reklámot csináltunk most a szerzőnek, de meg kell mondjam megéri befektetni egy olyan könyvbe, ami hasznunkra válik. Ez pont olyan. Valaki tud még hasonló témájú könyvet ajánlani? Most épp a MIÉRT NEM TUDOM ABBAHAGYNI AZ EVÉST című könyvet olvasom, ez is nagyon tetszik.
2010. júl. 14. 13:39

A nemrég megírt cikkem lényege pontosan ez, amiről ez a könyv szólhat. Így fogyok, így élek, így vagyok boldog és teszem boldogabbá a körülöttem lévőket is mostanság. Bár a könyvet (még) nem olvastam, de valami hasonlóra jutottam én is; ÉS BEVÁLIK!!! Mindenkinek ajánlom, fogadja el önmagát, törődjön magával, szeresse magát - a többi meg majd jön magától!

Köszi a cikket: megerősített abban, hogy tényleg jó úton járok!

31. 0c930ce391 (válaszként erre: 30. - A83d2365df)
2010. júl. 14. 10:37
Neked is! Nekem a Soma Mamagésa által mondottak is eszembe jutnak erről a cikkről, a lényeg, a mag közös: megdolgozni az ön-elfogadásért, és meglesz a hatása-jutalma!
2010. júl. 14. 10:20

ez a cikk feldobta a napom. és teljesen igaz, és azt hiszem nekem is vissza kéne térni ehhez.

nemrég ért véget egy majd 3 éves kapcsolatom és utána valahogy fel kellett állni a padlóról. szokták mondani, ha lent vagy szedj fel valamit:) hát én felszedtem azt, hogy magammal törődtem. lépten nyomon dicsértek, mert tényleg hatott. vékony voltam. bár most jött egy kis lelki visszaesés, de azt hiszem, és köszönet érte a cikk írójának, vissza fogok térni a nőcis Ágihoz:)

csodaszép nőcis napot mindenkinek:)

2010. júl. 14. 09:06

[link]


Én innen rendeltem meg tegnap délután, ahogy elolvastam a cikket. Nagyon kiváncsivá tett! Mert én is úgy vagyok az utóbbi hónapokba, hogy hülyére sportolom magam, figyelek arra, hogy mit eszek és mégis körül vagyok bélelve. Hátha ebben a könyvben végre megvilágosodok és el tudom engedni a védelmező kilókat :D

2010. júl. 14. 08:47
27. Ragyogás (válaszként erre: 26. - 0716d92a9e)
2010. júl. 14. 08:19
Hát Timmy84 meg kell hagyni, jó olvasni az írásod:)Szeretném elolvasni én is a könyvet. Ha valaki tud eladót dobjon egy üzenetet!Kezdek hinni hogy újra önmagam lehetek:)
2010. júl. 14. 01:01

Örülök, hogy tetszett amit írtam, de meg sem közelíti Edita könnyed, sajátos fogalmazását. (Bár első olvasásra nem értettem, és elsüllyesztettem a könyvet, hogy milyen hülyeség ez, de másodjára már ittam minden szavát..)Tényleg úgy gondolom, hogy ez egy újfajta életfelfogás.

Most 12 kg-nál tartok 4 hónap alatt, és büszke vagyok magamra. Soha nem tudtam fogyókúrákat betartani. Ez lassú és folyamatos fogyás, amit minden doki helyesel. Az igazsághoz hozzá tartozik, hogy szakítottam egy 4 és fél éves kapcsolat után, ami nehéz volt, de komolyan mondom, hogy eddig zabáltam, ha valami bajom volt, most pedig erre egyáltalán nincs szükségem.

A kollégáim, és a környezetem dicsérete teljesen eltelít boldogsághormonnal, és akaratlanul is kevesebb csokit eszem, pedig nem is olyan rég 2 tábla csoki sem adta fel a leckét. Komolyan vettem Edita tanácsát, és szigorúan megigazítgatom a hajamat, a ruhámat minden tükröződő felületen. :) Más lett a frizurám, és az eddigi fiús csajból nő lett. A férfiak szemében lévő elismerés mindent megér..

Én nem tartok böjtnapot és a zabpelyhet is csak egyszer tudtam magamba tömni, de úgy voltam vele, hogy ez nem tartozik azok közé amiket szeretek, így nem ettem többet.

4 hónapja nem zabáltam degeszre magam, pedig buliban, névnapon, születésnapon és ballagáson is részt vettünk azóta. Megtehettem volna, de úgy eszem, hogy pont elég legyen, és mindenki döbbenten néz, hogy a vacsora után még van kedvem táncolni akkor, mikor mindenki ki van purcanva a sok kajától. Életemben nem táncoltam még ennyit.. A mozgás heti 1 alkalom, de igazából sokkal mozgékonyabb vagyok, mint eddig. Nem mertem fürdőbe menni, most viszont igen. (Ez is mozgás..:D) Alig várom már a beígért élményfűrdőzést, és tandemugrást. Igen! Tegyük meg azt magunkért, amit soha nem mernénk, de nagyon szeretnénk.. Merjük felvállalni! Nálam ez a tandemugrás, és nemsokára valóra válik..:D

Minden étkezés után eszem édességet, ha csak egy harapásnyit is, így nem csábulok el, hogy két étkezés között egyek. Már nem sajnálom kidobni az ételt, amit meghagyok. Inkább nyomja a kukát, vagy legyen az a következő étkezésem része, minthogy a hasamat nyomja..

A napokban rájöttem, hogy a 4-5 évvel ezelőtti ruháim pont jók rám. Most ezeket hordom, elvégre is miért vegyek új ruhákat, ha még nem érkeztem el a végállomáshoz..:)

Persze a divatnak nem lehet ellenállni, (ha az ember belefér a konfekcióméretekbe), így vannak újak is, és valami fantasztikus, ha beleférek egy leggingbe, amit kinéztem.. Miért ne?

Észrevettem, hogy jobban kívánom a könnyű ételeket, és ha olyanom volt, csak dinnyét ettem, vagy csak epret. De a napokban a töltött hasaalját kívántam meg, hát megcsináltam salátával. Isteni volt, és senki nem mondhatja, hogy diétás..:) A lényeg, hogy ezt kívántam, ezt ettem.. Egy időben reggelire a műzli volt a mindenem, hát azt ettem. Pedig mindenki tudja, hogy mennyi cukor és kakaó van benne. Mégis fogytam. Csináltam nemrég a pacalpörköltöt is. Nem változtattam semmit a főzési szokásaimon, csak gyakrabban csinálok zöldséges kajákat.

Nah, lassan kész a következő cikkem is, ha így folytatom..:) Nem untatlak titeket tovább, sok sikert az Edita-féle életmódprogramhoz..:)

Hajráááá!!!

2010. júl. 13. 21:55
Jó cikk! :-) És igaz, épp a napokban írtam le az második naplómban az ön-elfogadásom történetét, mintha olvastam volna ezt, pedig nem. :-)
24. zena01 (válaszként erre: 1. - 0716d92a9e)
2010. júl. 13. 20:42
Gratulálok még egyszer és köszi szépen a cikket!
2010. júl. 13. 19:08

A túl sok ösztrogén tesztoszteronná alakul ami férfias tipusú kopaszodáshoz vezet.Hormonokból jó vagyok:-)

Úgyhogy vigzyázni azzal az ösztrogén dominanciával:-)

Amúgy nagyon tetszik a cikk.

2010. júl. 13. 17:12
ez vicces:) pont most gondoltam rá, hogy megbotránkoztatásképpen leírok egy tuti fogyózós tippet "én"-módra:)) Teljesen egészségtelen, de nekem szokott hatni.Nem reggelizem, csak kávézok, aztán jól bekajálok, ha már éhenhalás szélén vagyok kora délután, aztán meg talán este egy nem túl óriási adag vacsi akármiből:) Na meg ha szerelmes az ember enni is elfelejt, akkor aztán "omlanak le" a feles kilók! Meg hát a tánc, az az igazi torna! Fel a hangerőt, hajrá! (megj.most épp kb 8 kg felesleg van rajtam,de nem érdekel, mert van egy csodás 11 hónapos kislányom:) )Szép napot!
2010. júl. 13. 15:34

ez nagyon tetszet,

a könyvről még nem hallottam, de ezek után szívesen elolvasnám :)

20. MissRituska (válaszként erre: 16. - Szuszy)
2010. júl. 13. 15:26

Szuszy,szuszy!!!


Egy FRaudi elszolas!!!! :)

Nem elkell hitetned magaddal hanem el is kell hinned,tudnod kell!!! :) :):)

2010. júl. 13. 15:14

500 ft-ért meg is találtam pár perce magamnak a könyvet a Vaterán.

De van fent 1-1 belőle a zsibvásár és a teszvesz oldalon is olcsóbban mint a bolti 2000-es ár.

Kevés helyen, de még boltban is kapható.

nekem nagyon felkeltette a cikk a kíváncsiságomat :)

2010. júl. 13. 14:59
Mindenkinek nagyon ajánlom a könyv elolvasását. Legalább 4-szer már elolvastam, nagyon szórakoztató, saját magára ismer az ember miközben olvassa a könyvet. A sok-sok próbálkozás amin keresztülment Edita, mind mind leírja. Szuper kis könyv!
17. ariadna (válaszként erre: 16. - Szuszy)
2010. júl. 13. 14:29
Azon a képen, amin a legtöbb kiló vagy, ott is nagyon feszes vagy, szóval látszik, hogy sportolsz, szerintem úgy sem kellett szégyenkezned! Mindenesetre ilyen változatos mérlegelőt még nem láttam! :) Hogy lehet az, hogy vannak korszakaid, amikor ilyen gyorsan ilyen sokat tudsz fogyni?
16. Szuszy (válaszként erre: 1. - 0716d92a9e)
2010. júl. 13. 14:13
Nagyon jól fogalmaztál. Talán nekem is le kell hitetnem magammal hogy minden ok. és bomba vagyok, akkor fogyni is fogok, végre :))))
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook