Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A két szobát egy ajtó választja el, minden áthallatszik, folyton felébredek fórum

A két szobát egy ajtó választja el, minden áthallatszik, folyton felébredek (beszélgetős fórum)


1 2
2018. jan. 18. 07:51
Hangszigetelni nem lehetséges az ajtót? Ideiglenesen lezárni és valamivel beburkolni, hátha fog valamennyit. Pl ilyennel: [link]
6. 124637ff9b (válaszként erre: 5. - Natha.lie)
2018. jan. 18. 07:49

Ohh nem tudom...

Pedig a füldugó is eszembe jutott.

5. Natha.lie (válaszként erre: 3. - 124637ff9b)
2018. jan. 18. 07:45
de kicseszett vicces vagy...
2018. jan. 18. 07:34
A füldugó egy olcsó megoldás. Koleszon nélküle nem tudtam volna létezni.
3. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Natha.lie)
2018. jan. 18. 07:34

A befalazásra elég nehéz finoman utalni, vagy csak nekem nincs most fantáziám hozzá.


Esetleg mondd, hogy szeretnél magos Déva várában élni.

2018. jan. 18. 07:31

Felesleges lenne. Később még szükség lehet rá, akkor viszont bontsák vissza?? Ráadásul nem 2 fillér, és amilyen rumlival jár, az életedet is megunod, mire a mesterek végeznének egy ilyennel.

Lehet venni u.n. hangszigetelő szivacsot, keress rá, azzal befedni az ajtót, és utána akár azt lefesteni, vagy egy kartonnal, akármivel szinesebbé tenni. Még olcsóbb is lesz, és sokkal gyorsabban kész, mint a kőművesek falazása.

2018. jan. 18. 07:13
Egymás mellett van a két szoba, ez a lehető legrosszabb elhelyezés, főleg, hogy valamiért van itt egy ajtó is, amin a fény láthatóan átjön, így a hangoknak se jelent nagy akadályt. A lakótársam éjfélkor, 1-kor elefánt módjára közlekedik, 2-3 alkalommal felébreszt minden nap. Nem kérem, hogy ne járkáljon, mert joga van hozzá. Az ajtóval kellene valamit csinálni, ahogy a főbérlő ígérte is. Hogyan lehetne finoman utalni arra, hogy falazzák be?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook