Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Kedvesem szülei eltiltottak minket egymástól... fórum

A Kedvesem szülei eltiltottak minket egymástól... (beszélgetős fórum)


1 2
2011. márc. 19. 06:25
Rossz látni, milyen széthúzások vannak családokban. A kedvesem családja egy összetartó, mindent megbeszélő, alapvetően vidám család. Nagyon nehéz helyzetbe kerültek (saját vállalkozás csődje miatt), én már így ismertem meg őket. Én elváltam, van egy pici lányom, de rögtön elfogadtak, mert végre boldognak láthatták a fiukat. Azonban én is nehéz helyzetbe kerültem (válás után vidék, munka sehol, ezért jelentkeztem egy 1éves tanfolyamra, közben gondoskodnom kellett a szüleimről is és magunkról is. . ), hát elkövettem egy hülyeséget (nálunk nem igazán legális módon kerestem -nem túl sok- pénzt). A kedves próbált ebben segíteni, de balul ütött ki a dolog, ami veszélybe sodorta. Hát el lettünk tiltva. (Volt "normális" tervünk, de a kedvesem apuja bajban volt és hazahívta, hogy segítsen, másra nem számíthatott...) Ő kapott még egy esélyt, én nem. Választás elé állította az apja. Nem hibáztatom, de azóta reménytelenül szomorúak vagyunk. Pár hónapig még ment a titkos találkozgatás, de kedvesem teljesen felőrlődött. Szeretem ezért is, hogy nem megy neki a hazudozás, a férjemtől pont emiatt váltam el. Elbúcsúztunk egymástól, pedig az elmúlt egy évben szinte csak akkor voltunk boldogok, mikor találkozni tudtunk. Olyankor megszűntek a bajok vagy megoldást találtunk. De ez már mindegy. Kedvesem szó szerint belebetegedett, de ez senkit nem hatott meg rajtam kívül. Szenvedünk és fogalmunk sincs, lehetünk -e együtt valaha. Hogyan bizonyíthatnám be apósomnak, hogy jó ember vagyok és boldoggá szeretném tenni a fiát, ha esélyt sem ad rá? Elkönyvelt rossznak, mi pedig szenvedünk. Távol van, másik városban, bizonytalanná vált helyzete miatt az agyvérzés határán -egyet már túlélt és 50 éves-. Nem neheztelek rá és tudom, hogy képes vagyok boldoggá tenni a családjukat, nagyon szeretnék hozzájuk tartozni és végre újra a szomorúságba belebetegedett párommal lenni. Mit tegyek, hogyan bizonyítsak így?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook