Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A kakukkfüvemet és a bazsalikomomat tetvek támadták meg, mivel tudom kiirtani őket? fórum

A kakukkfüvemet és a bazsalikomomat tetvek támadták meg, mivel tudom kiirtani őket? (tudásbázis kérdés)


8. Marjann (válaszként erre: 7. - C62e5b7d24)
2009. jún. 29. 14:36

Köszi:)

Közben kiderült, hogy van a közelünkben egy kertészet, ahol vannak biopermetek is. Próbálom őket elérni telefonon, hátha mondanak valami okosat (esőben nem megyek oda csak úgy)

2009. jún. 29. 14:31

Auchanban láttam már, de obi, baumax kertészeti osztályán is.

Remélem valamelyikünk tanácsa beválik, sok sikert!

6. Marjann (válaszként erre: 4. - C62e5b7d24)
2009. jún. 29. 14:03
Hol kapható? Csak kertsézboltban vagy akár az interspárban is megkaphatom?
2009. jún. 29. 13:50
szia!dugj fokhagymát a földbe.remekül kiírtja a tetveket.
2009. jún. 29. 13:44

szia!

Szerintem hagyd a nikotint, nagyon mérgező. Első körben próbáld meg erős vízsugárral lecsapatni a növényekről őket. De kapható egy biola nevű permetszer, ennek nincs élelmezésegészségügyi várakozási ideje, kicsit olajos, szappanszerű folyadék. Spray formában árulják. Én ezt használom tetvekre itthon.

2009. jún. 29. 13:42
Vöröshagyma héját főzd ki,azzal permetezz. Töményre csináld.
2009. jún. 29. 13:41

Segítséget szeretnék kérni: a kakukkfüvemet és a bazsalikomomat tetvek támadták meg, mivel tudom kiírtani őket?

Nikotinos permetre gondoltam, csak nem tudom az felszívódik-e? (mivel főzök a növényekkel nem használhatok felszívódó szert). Vagy érdemesebb kertészetbe megvennem az 1300Ftos írtót?

2009. jún. 29. 13:40
Tetűírtás

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook