Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A járástanulással együtt jár, hogy a baba akaratosabb, nyugtalanabb, rosszabbul alszik? Ez normális, vagy más miatt lett ilyen a fiam? fórum

A járástanulással együtt jár, hogy a baba akaratosabb, nyugtalanabb, rosszabbul alszik? Ez normális, vagy más miatt lett ilyen a fiam? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 19. 19:59
Az én kislányom is ébredt éjszaka párszor abban az időszakban,igazából nem tarthatott sokáig mert már nem emlékszem meddig de nem túl sokáig volt ez,már nyugodtan alszik jó ideje.
2011. febr. 19. 12:21

Még nem tudom... Nálunk még tart.

Itthon egy max másfél órát alszik napközben.

Ha babakocsiban alszik, akkor 2-3 órát is képes aludni.

Nálunk a fogzás, időjárási frontok kezdettől betesznek az éjszakai alvásnak.

A héten még nem aludtam másfél óránál többet éjszaka, mert állandóan forgolódott, sírt, nyűglődött álmában.

Kitartás! Remélem jön a tavasz....

2011. febr. 18. 14:31
Köszi.És ez már így is marad,vagy "lenyugszik",ha már stabilan tud járni?
2011. febr. 17. 21:42

Mi sem alszunk nyugodtan.

Gergő egyre magabiztosabban jár, és

akaratosabb is.

Próbálja nyitogatni a szárnyait!

Neked is most kell megfognod! Az utcán kézen fogva sétálunk a járdán, de a sétálóutcán elengedem had fedezze fel a világot. Ezt a korlátot még nem érti. Itt lehet, ott nem. Meg kell tanítanom nekem is.

Nehéz, de muszáj.

Kitartás! Próbáld meg, hogy napközben minél jobban lefárasztod. Adj a kezébe közepes méretű labdát, kisautót, különböző tárgyakat, hogy azzal menjen. Tanítsd rúgni a labdát, labdázni......

stb. A lényeg, hogy minél jobban elfáradjon.

Így az első 3-4 óra mély alvás, ekkor pihenhetsz Te is jobban.

Sok szerencsét! Én is ebben a cipőben járok....

2011. febr. 17. 20:11
Ez nálunk is így van, túl sok inger éri őket. De szerintem a fogzás is közre játszik náluk.
2011. febr. 17. 16:37
Igen, az én fiam is sűrűn ébredt abban az időszakban.
2011. febr. 17. 16:28
Nálunk ez volt mind a két gyereknél. Sok az új inger.
2011. febr. 17. 16:22
A járástanulással együtt jár, hogy a baba akaratosabb, nyugtalanabb, rosszabbul alszik?Ez normális, vagy más miatt lett ilyen a fiam?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook