Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mit tegyek, ha utálatosak a munkatársaim? Egyre rosszabbul érzem magam a munkahelyen fórum

Mit tegyek, ha utálatosak a munkatársaim? Egyre rosszabbul érzem magam a munkahelyen (beszélgetős fórum)

1 2
2011. febr. 25. 07:32
köszi:)
41. Evawitch (válaszként erre: 40. - D62762eb79)
2011. febr. 24. 19:12
Valahogy bírd ki azt a 8 hónapot, gondolom, milyen rossz lehet. :( Utána tényleg válts minél előbb. Biztos van végzettséged, azért könnyebben találsz melót, mint én. Igaz, nehéz megfelelőt találni, de azért sok sikert kívánok Neked!
2011. febr. 24. 18:59

nem, nem a másik munkahelyről van szó, hanem a szerződésemről.

ha kilépek, fizetnem kell, százezreket.

így maradnom kell, de tönkretesznek. volt már pár munkahelyem az életem során, de ilyen embertelen barom pszichopata főnököm még sose volt.

és nem fog változni...minden nap kínszenvedés. most beteg vagyok, és így itthon lehetek - most látom át, milyen abszurd az egész helyzet.

semmi reményem nincs.

39. Evawitch (válaszként erre: 38. - D62762eb79)
2011. febr. 24. 18:45
Mi van, ha lelépsz? Milyen következményei lennének? Esetleg másik munkahelyet nem találtál, az a gond?
2011. febr. 24. 18:43

nem, de adatrögzítés lenne a feladatom, szóval vmi hasonló.

de ilyen elmebeteg főnökkel minden napom pokol.

én vagyok a barom, h aláírtam a szerződést...komolyan gondolom, h az életembe kerülhet.

37. Evawitch (válaszként erre: 36. - D62762eb79)
2011. febr. 24. 18:29
Mit dolgozol? Irodában vagy?
36. d62762eb79 (válaszként erre: 35. - Evawitch)
2011. febr. 24. 18:11

én is így vagyok...annyira szenvedek a munkahelyemen, h már-már az öngyilkosságot fontolgatom.

az a gond, h nem mondhatok fel, mivel megbízási szerződéssel vettek fel egy évre. még 8 hónapom van. fogalmam sincs, hogy fogom kibírni.

35. Evawitch (válaszként erre: 33. - Anyuci91)
2011. febr. 24. 17:42
Sokszor az jut eszembe, inkább leszámolok és az utcán éhen patkolok, mint hogy tovább szenvedjek a semmiért, mert előrébb nem jutok így, az biztos.
2011. febr. 24. 17:42
Egyszóval szeszélyes volt, mint az időjárás és a hangulata is változó. Ma már megszűntették pedig elég régen alakult, de néha nagyon ritkán a kenyérre lehetett kenni. Üdv.Ágnes
2011. febr. 24. 17:40
Igen valóban így van ahogy mondod kedves első hozzászóló a munkahelyek, amik működnek ebben az országban nem jótékonysági hivatalok elszomorító az hogy ez a rendszerváltás hibája azóta utálják egymást a munkatársak gyülőlködnek, piszkálódnak a cél érdekében elárulják egymást az előmenetel érdekében. Valaha ez nem így volt és megértem, mert én is keresztül mentem. Nem győzöm hangsulyozni, ha nem lennének dolgozók, akkor vajon mit csinálna, mindazokat, amit említettél neki kellene ellátnia. Utoljára termelőiparban dolgoztam és hidd el nekem a fönöknőm rendkivül kétszínű volt elég hamar kiismertem és nem egyszer előfordultak összetűzések és így olykor a hangulat is rossz volt és a közérzet is kegyetlen ez a világ és nem is lesz jobb. Jó céget pedig manapság lámpással kell keresni. Üdv.Ágnes
32. Evawitch (válaszként erre: 31. - D62762eb79)
2011. febr. 24. 17:28

Nem nekem való sajnos, túl kicsi kütyüket kell gyártani. :( Gondolkodtam rajta, hogy csak megszoknám, nem olyan rossz. Sajnos nem hívtak vissza, pedig azt mondták, hogy értesítenek mindenképpen, ha sikerült, ha nem. Ezt be szokták tartani, mert más is át akart menni oda dolgozni, de neki nem sikerült, még is felhívták. Gondolkodom egy másik helyen még, ott többet is lehet keresni jóval, ahogy hallottam. Majd jövőhéten beviszem oda is az önéletrajzomat.

Közben gondolkodtam sokat, de már régebben is, hogy nem nekem való a gyári meló. Idegileg már nagyon nem vagyok norma, mióta ilyen munkahelyen vagyok. Igaz, előtte sem volt nagyon más, diákként is hasonlóban dolgoztam, de az nem volt kötelező (azért mentem, ha hívtak mindig).

Szakmám nincs, máshová nem tudok menni, érettségi meg lótúrót sem ér. Spórolni sem tudok valamilyen sulira, mert nem igazán van mit félretenni. :(

31. d62762eb79 (válaszként erre: 30. - Evawitch)
2011. febr. 24. 09:03
mi lett a munkával? sikerült?
2011. febr. 15. 12:13
Most hívtak onnan, ahová múlt héten csütörtökön adtam le az önéletrajzom, hogy pénteken reggel mehetek próbamunkára. Állítólag nehéz oda bejutni. Remélem, nekem sikerül. :)
29. elszabadult hold (válaszként erre: 28. - Evawitch)
2011. febr. 10. 22:14
Ne hagyd, hogy mások viselkedése visszavessen téged a terveid megvalósításában. Nem fogsz örökké e mellett a kibírhatatlan, idegesítő kollégák mellett dolgozni - amit meg megtanulsz, az a tiéd marad, és előbbre juthatsz.
2011. febr. 10. 20:05

Barátom is ilyesmi helyen dolgozik és most léptették elő. Azt szeretnék, ha továbbtanulna és megoldanák, hogy olyan szakba járjon aznap, mikor suliban van, hogy be tudjon menni. Jó neki, normálisak a munkatársai!

Én is szeretnék előrébb jutni, ezen agyalok állandóan, hogy nem jó nekem a ranglista legalján lenni. Munkatársaim ebbe beletörődtek, de én nem tudok. :(

2011. febr. 10. 19:27
Elhiszem. Biztosan rossz úgy bemenni dolgozni, hogy jaj, már megint... Nem tudsz mit tenni: vedd fel a fapofát.
26. Evawitch (válaszként erre: 25. - C2f4ca1967)
2011. febr. 10. 18:43
Ez így igaz! De, egy kicsit unalmas így dolgozni, ilyen átlagemberek között. :( Írtam, hogy hárman normálisak velem, de nagyon másak. Fura egy társaság lett itt, az biztos. Van olyan, akivel lehet beszélgetni a benti átlagtémákon kívül is másról, de áttették a másik műszakba sajnos. :( Vele jó volt is dolgozni.
25. c2f4ca1967 (válaszként erre: 24. - Evawitch)
2011. febr. 10. 18:38
Figyelj: viselkedjen úgy mint egy 50 éves! De téged akkor ne találjon meg. Nem? Ha ő úgy érzi jól magát - oké. Te meg így? Köze?
24. Evawitch (válaszként erre: 23. - C2f4ca1967)
2011. febr. 10. 18:34
Akiről írtam csaj, az is egy idős velem és öreges kicsit. Nem azt mondom, hogy járjon el bulizni, de ne úgy viselkedjen, mint egy átlag 50 éves.
2011. febr. 10. 18:26
Ne is hallgass rájuk, irigyek!!! Örülj neki, hogy olyan vagy, amilyen. A barátnőm bölcsődében dolgozik, sokat panaszkodik, hogy a régi, besavanyodott, öreges (nem öreg!), elhízott lusta kolléganők mennyire kiközösítik, hogy viselkednek. Sok szülő, ha tudná, hogy ezek a tisztelt gondozónők milyenek emberileg, egy macskát se bíznának rájuk állítom.
2011. febr. 10. 18:24
Nem gyárban szeretnék örökké dolgozni, szerintem nem is vagyok odavaló. Nem tudom, mit szeretnék, de valami szakmát szeretnék tanulni.
21. Evawitch (válaszként erre: 20. - Evawitch)
2011. febr. 10. 18:21
Ja, meg hogy vékony vagyok, nem kell fogynom. Sokan el vannak hízva, legalább is van rajtuk felesleg és én meg vékony vagyok, ha lefogyok pár kilót. Nyáron sikerül fogynom (amit vissza is híztam), beszóltak, hogy ronda gebe lettem. :D
20. Evawitch (válaszként erre: 15. - C2f4ca1967)
2011. febr. 10. 18:03

Az öltözködésem miatt régen megszóltak, mert feketében jártam és sötét sminkem volt. Én voltam a sátánista. Én sem eszem annyi húst, mint ezek és jól esik nekem a párolt zöldség. Délutános héten jó korán, fél 6-kor felkelek, hogy edzőterembe menjek. Utána a dolgaimat el tudom végezni a maradék időben. heti 3 alkalommal edzek. Nem vagyok túl nőies és az sem odaillő. Nem nézek tv-t, a valóvilágot és hasonlókat. Ha erről beszélnek, engem nagyon zavar, de nem szólalok meg, hiszen nem tudom, nem is érdekel, miről van szó benne. Leszólnak, mert van macskám és a lakásban tartom.

4 év alatt cserélődés volt, mert ugye a válság is jelen volt mindenhol. Egy-két régi dolgozik ott, de a másik szakban.

19. Anka71
2011. febr. 10. 18:00

Ismerős. Ugyanolyan agymosott hülye p...-ák között dolgoztam egy multinál, irodában.

Lelépni, mielőbb:((((

18. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 14. - Evawitch)
2011. febr. 10. 17:57
Ha nem neked való, akkor ne válassz legközelebb ilyet. Addig amíg nincs más melód, foglald el magad valamivel. Mert ennek semmi értelme, hogy a mostani helyzeted boncolgatod, változtatni úgyse tudsz rajta, csak ha másik helyre mész.
2011. febr. 10. 17:57
Hát igen... jobb ha megtanulod kezelni ezeket a dolgokat. Én leégetném amelyik megtalál, hogy égne mint a kalapgyár.
16. ArnoldSchwarzenegger (válaszként erre: 8. - Evawitch)
2011. febr. 10. 17:55
Ilyen mindenhol lesz, úgyhogy készülj sok munkahelyváltásra...
15. c2f4ca1967 (válaszként erre: 14. - Evawitch)
2011. febr. 10. 17:54
Ismerős. :( A 4 év alatt ugyanaz a gárda dolgozik, vagy cserélődtek közben? Téged például miért szólnak meg? (megvédelek:)
14. Evawitch (válaszként erre: 13. - C2f4ca1967)
2011. febr. 10. 17:51
Én már 4 éve ott vagyok és most a legszarabb a helyzet. Szerintem nem nekem való a gyári munka, mert akik ott dolgoznak, általában csak siránkoznak, de nem tesznek semmit azért, hogy változatos legyen az életük. Ha valakinek például más szokásai vannak, pl. sok zöldséget eszik és egészségsebben él, akkor leszólják. Sok nő...
2011. febr. 10. 17:47
A sok nő közös munkahelyen nagyon ocsmány tud lenni! Rosszabbak mint a férfiak! Kibeszélik, megkritizálják a másikat, örökké kíváncsiak és állandóan pletykálnak. Én is dolgoztam ilyen helyen, egy biztosítónál, na, ott hallottam elég pusmogást. Hogy aztán rólam mit beszéltek, az nem jutott el a fülemig, mert a próbaidő alatt eljöttem.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook