Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A házunk elé szeretnék fekvőrendőrt. Tud valaki segíteni abban kihez kell fordulni az engedélyeztetéséért? fórum

A házunk elé szeretnék fekvőrendőrt. Tud valaki segíteni abban kihez kell fordulni az engedélyeztetéséért? (tudásbázis kérdés)

1 2
2009. szept. 30. 12:41
Nem fém rudat akarok a betonra, hanem az betonból egy "bukkanót", máshol is láttam már ilyet és kényelmesen áttoltam rajta a babakocsit is. Az autósok viszont kénytelenek lassítani.
6. cb82b220ce (válaszként erre: 4. - Szitaszivárvány)
2009. szept. 30. 12:40
Én a helyedben tuti nem csinálnám meg...nehogy már te fizess érte.Igen is szerintem az önkormányzatnak kötelessége lenne megcsinálni.
5. *virág (válaszként erre: 4. - Szitaszivárvány)
2009. szept. 30. 12:39

És arra gondoltál, hogy a gyereked hogy fog átmenni rajta kerékpárral, hogy fogod a babakocsit áttólni?

Inkább kérj rendőrségi megfigyelést, hogy fényképezzenek egy párszor. Hatásosabb.

2009. szept. 30. 12:36

és kérelmet kell benyújtani, vagy aláírást kell gyűjteni? Vagy csak engedélyköteles és megcsinálhatjuk magunknak is?

pihenő övezetben egy saroktelken lakunk. 20 km/h-val lehetne közlekedni, de vannak olyan vagány fiúcskák, akik a 100 km/h-t sem vetik meg. 4 éves a kislányom, sokszor biciklizünk kint, el szeretném kerülni a bajt.

2009. szept. 30. 12:35
Oda!
2009. szept. 30. 12:34
úgy tudom, az önkormányzathoz
2009. szept. 30. 12:33
A házunk elé szeretnék fekvőrendőrt. Tud valaki segíteni abban kihez kell fordulni az engedélyeztetéséért?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook