Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A hasi CT vizsgálat milyen rendellenességeket mutat ki? fórum

A hasi CT vizsgálat milyen rendellenességeket mutat ki? (tudásbázis kérdés)


2017. júl. 20. 16:00
asztok kerdesem az lene ct vizsgalatra kuldtek 3 honapja fáj a jobb borda ivem allat voltam hasi uh mellkhas rögenen vér vételen minden eredményem pozitiv lett lehet a ct vizsgalatal meg lesz mi okkoza a fájdalmat nektek voltemár ilyen hogy csak a ct mutata ki a problémátokat
8. Drienke (válaszként erre: 6. - Murva)
2013. márc. 22. 14:26
Ha sürgős azonnal megvan, de másnap szokták odaadni.
2013. márc. 22. 09:52

Úgy emlékszem aznap megkaptam.

Nekem a mellékvesét nézték.

2013. márc. 21. 20:24
Mennyi idő múlva van meg az eredmény,kipostázzák?
5. Polli (válaszként erre: 1. - Murva)
2013. márc. 21. 19:57

Minden hasüregi rendellenességet kimutat, de a gyomor és belek betegségét, a tükrözés mutatja ki..

Amivel küldtek, azt biztonsággal megállapítja...

4. *Galaxy bird* (válaszként erre: 3. - Drienke)
2013. márc. 21. 19:55
Tényleg ezt el is felejtettem, h inni kellett elotte, majd fel ora varakozas, ezutan jött a CT. (Nekem egyebkent nem adtak injekciot).
3. Drienke (válaszként erre: 1. - Murva)
2013. márc. 21. 19:51
Igen mindent átvizsgál. Meg kell inni egy borzalmas löttyöt majd fél óra múlva indul a vizsgálat. Közben még kapsz egy injekciót is a vénádba.
2013. márc. 21. 19:50

Szia.

Nekem volt hasi CT-m, vesekő gyanúja miatt. A vegen kiderült h az nincs, de lattak egy nagyobb foltot a jobb "also tajekon", igy elkuldtek nőgyógy-i UH-ra, ahol kiderult h cisztám van. Röviden ennyit tudok írni a dologrol, mert a CT képet nem lattam es nekem csak nagy vonalakban adtak infot a dokik.... Remelem azert ez is segitett :-)

2013. márc. 21. 19:41
Azoktól szeretném kérdezni akik már voltak CT vizsálaton,hogy egy hasi CT minden rendellenességet kimutat a hasi szervekben?Vesémmel küldött az urológus CT vizsgálatra,mert nem tudták megállapítani,hogy kő e vagy más ami a vesémben van,de szeretném azt tudni,hogy a vesén kívülpl.gyomor,belek ezeket is átvizsgálja a CT?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook