Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A gyógyszer megváltoztatta? Megcsalt vagy túlreagálom? fórum

A gyógyszer megváltoztatta? Megcsalt vagy túlreagálom? (beszélgetős fórum)


1 2
2023. szept. 6. 08:51
A feleségemmel boldog volt a házasságunk. Akartunk gyereket, de a feleségem képtelen volt teherbe esni. Végig jártuk az orvosokat, végül kiderült mi a baj. Nagyon nem akarok belemenni, az a lényeg, hogy a feleségemnek felajánlották a hormonterápiát, amit ő el is fogadott. A kezeléstől a feleségem egyre ingerlékenyebb lett, rengetegszer érezte rosszul magát, állandóan rossz kedve volt. Elmondtuk ezt az orvosnak, aki erre felírt neki még valamit, hogy szedje a másik gyógyszer mellett. Azt mondta, hogy ettől jobb lesz a közérzete. A feleségem azóta hogy elkezdte ezt a másik gyógyszert szedni, teljesen megváltozott. Kifordult önmagából. Észrevettem, hogy más férfiakat nézeget, kihívóan kezdett öltözködni, mondta is hogy úgy érzi magát, mint egy tinédzser. Először még örültem is neki, mert mindig nagyon jó kedve volt, de azóta nem lehet vele értelmesen beszélgetni, mert vagy nevetgél, vagy nem figyel arra, amit mondok. Érthetetlenül beszél, elfelejt dolgokat, olyan mintha állandóan részeg lenne. Mondtam neki, hogy abba kellene hagynia, mert rosszul hat rá, de ő azt mondta jól érzi magát. Három napja belenéztem a telefonjába, és láttam hogy egy férfi munkatársával üzengettek egymásnak. Flörtöltek, a fickó még egy képet is küldött magáról, amire a feleségem meg egy millió szívecskét küldött vissza. Megkérdeztem tőle, hogy mi ez, azt mondta, hogy semmi. Tegnapelőtt volt a nővérem születésnapja. A feleségem szokás szerint nagyon kihívóan öltözött fel, és egész este a nővérem férjével flörtölt, elég nyíltan. Mindezt úgy hogy én és a nővérem is ott álltunk. Az este vége felé mindketten eltűntek, a feleségem mire előkerült, már nem úgy állt rajta a ruha, meg a haja is szétment. Kérdeztem mi történt, hol voltak, ő meg csak nevetett. Utólag mondta a nővérem, hogy utána egész este veszekedtek a férjével. Tegnap, mintha mi sem történt volna, a feleségem már a jövőnkről beszélt, és hogy el kellene mennünk valahova, amíg tart a nyár. Én mondtam neki, hogy már ősz van, ő meg elgondolkozott, aztán szokás szerint elnevette az egészet. Nem értem mi történt. A feleségem egy visszahúzódó, kedves nő volt, most meg az ellentétje lett. Teljesen kifordult önmagából. Azt hittem hogy sosem csalna meg, de már nem vagyok benne biztos. Szerintetek a gyógyszer változtatta így meg, vagy történt valami, amit nem vettem észre? Lehet túlreagálom a dolgot?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook