Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A gyermekvédelmisek és a rendőrök hogyhogy nem vesznek észre ilyen eseteket? fórum

A gyermekvédelmisek és a rendőrök hogyhogy nem vesznek észre ilyen eseteket? (beszélgetős fórum)


1 2
16. 61aead8e24 (válaszként erre: 15. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 5. 13:18
sajnos ez tényleg így van...sok mindent ne lehet tenni
15. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 12. - A2571c53fb)
2013. ápr. 5. 13:16

Nem a lányt verni meg - az olaj a tûzre...

Egy percet se hagyni egyedül; jönni-menni érte, menni vele, ahová kell, stb.

Ja, és ha megvernék, joga van a szülôt feljelenteni bántalmazásért!! Àlljon meg a menet! Ehhez "joga van a kiskorú fiatalnak!!! A szülônek akár tettlegesség árán megvédeni a gyermekét - nincs!!!!

Itt (is) a nyúl viszi a puskát!

14. ittmost (válaszként erre: 12. - A2571c53fb)
2013. ápr. 5. 13:09
és azt hogy csinálnád pontosan,hogy eredménye is legyen,hogy:"kivernéd a fejéből"? (Persze anélkül,hogy utána téged jelentsenek fel gyermekbántalmazásért.)
13. ittmost (válaszként erre: 10. - 5bcf1b7c01)
2013. ápr. 5. 13:08

Igen,igaz..nem jutott eszembe a megfelelő szakszó.

és szintén igen..a gyerek valószínű lehazudhatja a csillagot is,ha neki úgy jó....viszont valószínű ha van egy jó kapcsolata az apjával,akkor ez nem történik meg..


hm..apa..az én apám is gyáva volt,az ált isk ofőmnek nem mert szólni,h ne szekáljon engem folyton.Mikor eljött az ofő(ffi) családlátogatásra,elbújt előle!..

nemhogy majd "kiálljon viadalra"az erkölcseimért,vagy testi-lelki épségemért:(


lehet,hogy ezek a szülők is ilyenek voltak

12. a2571c53fb (válaszként erre: 2. - Ittmost)
2013. ápr. 5. 13:02

Gyeremkvédelem nincs felkészülve ilyen esetekre és nem is tudnának mit tenni jogkör hiányában. Itt csak rendőrség léphet bármit, de ahhoz meg konkrét feljelentés kell.


Nem vagyok agresszív fajta, de egyszerűen szó szerint kiverném a lányt fejéből, de úgy hogy többet még gondolat se forduljon meg benne. Problémának a másik oldala, hogy valóban a szülők a hibásak, mivel az gyerek valamiért odamenekült!

11. 61aead8e24 (válaszként erre: 9. - Ittmost)
2013. ápr. 5. 12:55
ha szóval nem megy, megy másképp, én nem hagynám annyiban, hogy a 13-14 éves lányomat ostromolja egy nagyapja korú férfi, nekem ennyi idős a lányom, és még egy tizenévessel sem engedném, hogy együtt aludjanak
10. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 5. - Ittmost)
2013. ápr. 5. 12:55

A 14 évesnél nem áll fen a pedofília, max. kiskorú megrontása.

A szülô sokszor nem tud semmit, ha mégis, a gyerek lehazudja még a csillagot is az égrôl, bárhogy átveri ôket.

Ha apa lennék, négyszemközt, netalán egy-két jól megbízható baráttal elrendezném az idôsödô amorózó fényképét az éj leple alatt.


Ezeket a szülôknek kellene - véleményem szerint - "elrendezniük -.

9. ittmost (válaszként erre: 7. - 61aead8e24)
2013. ápr. 5. 12:52
Hú:( innen én sem tudom,hogyan lehetett volna továbblépni a szülőknek,és elkerülni a továbbiakat:(
8. ittmost (válaszként erre: 4. - Toro32)
2013. ápr. 5. 12:50
nekem is alaposan eszembe jutott a pénz.
7. 61aead8e24 (válaszként erre: 5. - Ittmost)
2013. ápr. 5. 12:46
állítólag tettek bejelentést, de csak elbeszélgettek a férfival
6. 61aead8e24 (válaszként erre: 4. - Toro32)
2013. ápr. 5. 12:45
2. esetben nem hiszem hogy szponzorálta a pasi a családot a vonatvezetői fizetéséből, hókotrónak hajott neki vonattal, úgy halt meg
5. ittmost (válaszként erre: 2. - Ittmost)
2013. ápr. 5. 12:44
Bocsánat..a 3.eset kérdéses,de talán ott is tehettek volna a szülők fel(vagy be-)jelentést (a kislány eltiltásával együtt) a ffi ellen pedofília gyanújával
2013. ápr. 5. 12:44

:(

sajnos minden a pénz körül forog.a 2.esetben biztos szponzorálta a családot a pasi.

a 3. esetben pedig valószínű apakomplexusa volt a kislánynak.

tényleg nagyon szomorú és milyen sok ilyen eset van:(

2013. ápr. 5. 12:44

Ez nagyon szomorú:(

És hány ilyen eset van még!!! De a szülőknek vannak a jogaik...szokták mondani...és a gyereknek? hol vannak a jogai? ahhoz lenne joga hogy éljen..normális körülmények közt és most nem arra gondolok, hogy ki szegény és ki nem...a mai világban ezek megtörténhetnek és meg is fognak....azok az emberek tehetnek róla, akik ezek felett szemet hunynak:(

2. ittmost (válaszként erre: 1. - 61aead8e24)
2013. ápr. 5. 12:42

Mind3 esetben a szülők voltak alapvetően felelősek.

Másodsorban az,aki ezt látta,de nem szólt a gyermekvédelemnek.

Nem hiszem,hogy a mai,hazai világban bármelyik hatóságnak sok módja volna az utcán nézelődni,és joga pl. megállítani az utcán egy nagypapa és unokának látszó párost igazoltatni,hogy nem-e szeretők véletlenül.

2013. ápr. 5. 12:39

3 esetre gondolok, mindhárom Szlovákiában történt.

Az egyik:

Teganp temették el azt az 5 éves kislányt, aki már 3 éve halott volt, de a szülők elrejtették egy használaton kívüli lakásba, a szociális juttatásokat szedték továbbra is a kislány után,pedig sem iskolába, sem orvoshoz nem hordták a gyereket, .


A másik eset:Januárban egy 50 év körüli férfi halt meg vonatbalesetben, a férfi egy 13 éves lánnyal járt együtt,a férfival töltötte a gyereklány szabadideje nagy részét.Szülők szemet húnytak az esetre, pedig már lassan egy éve voltak együtt.


a 3. eset:Egy 14 éves, itt még kiskorúnak számító lánynak 62 éves szerelme volt, 2 éve voltak együtt, szülők tiltották a lányukat a férfitól, de a lány éjjel átszökött a "barátjához".Egy éjszakára a lány és a 62 éves férfi elmentek egy szállodába, amikor reggel mentek haza, öngyilkossági szándékkal egy betonkeverőbe hajtottak,mindketten meghaltak.

Hol vannak ilyen esetben a hatóságok?És a szülők?Csak úgy hagyják, hogy az általános ikolás lányuk együtt járjon egy nagypapa korúval?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook