Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A foglalkozás egészségügyi alkalmassági vizsgálat miből áll? fórum

A foglalkozás egészségügyi alkalmassági vizsgálat miből áll? (beszélgetős fórum)


2023. márc. 8. 14:15
Foglalkozástól függ természetesen.
4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 12:40

Gondolom ahhoz a szakmához van alakítva a vizsgálatok sora, amit a suliban tanulni fogsz.


Én irodában dolgozok, nekem vérnyomást mértek és a látásomat ellenőrizték. Ez utóbbi egy laza szemészeti vizsgálat, olvasni kellett apróbetűs szöveget és a szemészeti táblát. Elkérték a leleteimet más betegségekkel kapcsolatban, hogy esetleg van-e olyan, ami miatt nem tudom ellátni a munkát, akár hosszabb távon. Illetve egy általános labort és tüdőszűrőt (ezt nekem kellett fizetni) is kértek.


Ez kb. minden esetben alap. Ehhez jönnek a speciálisabb vizsgálatok, pl. eü. vagy élelmiszer ipar esetén, pl. fertőzések szűrése, stb.


Milyen suli, mit fogsz tanulni?

3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 11:41

Értsd úgy, hogy pl. aki munkája során pl. élelmiszerrel kerül kapcsolatban, ott azokat a vizsgálatokat végzik el, hogy semmi fertőzést, hasonlót ne terjesszen.


De volt telefonközpontos kolléganőm, aki szintén mozgás korlátozottként tökéletesen el tudta látni a munkakört.

2. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. márc. 8. 11:34
Ez attól függ, hogy milyen suli, és milyen jellegű, mértékű a mozgás korlátozottságod.
2023. márc. 8. 11:20
Érdekelne mert sulihoz kellene és mozgássérült vagyok félek nem úgy alakul a dolog ahogy szeretném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook