Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A fiamat elég sok "baleset" éri az oviban. Szólnom kéne az ovi vezetőjének? (általában látható nyomai vannak a gyereken) fórum

A fiamat elég sok "baleset" éri az oviban. Szólnom kéne az ovi vezetőjének? (általában látható nyomai vannak a gyereken) (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 2. 20:43
Beszéltem a fiam ovó nénijével, elmondtam neki, hogy a délutános ovónő "nem vette észre" hogy szegény kicsim nyaka eléggé el van ferdülve. Az ovő nénink mondta hogy neki szólt a fiam hogy fáj a nyaka, de mivel semmit se látott rajta ebéd előttig, kicsit cirógatta neki, de játszottak tovább. A doki azt mondta hogy szerinte nem megrándult a nyaka, ő inkább arra gyanakszik,hogy a közelmúltban lezajlott tüszös mandula gyulladás "utóhatása", illetve "szövődménye". Nem nagyon tudom ezt elhinni. ha esetleg van tapasztalata valakinek ilyen témában, szívesem veszem a tanácsokat.
2009. júl. 2. 09:26
én felkeresném a gyerekek szüleit!!!!vagy a gyerekeknek mondanám meg amit szeretnék... rolikámat is bántották a nagyobbak de pont másnap reggel ott öltöztek mellettünk és szépen kiosztottam a gyereket az anyja hallatára! az anyuka azóta nem akar köszönni de sokat nem vesztettem vele a gyerek meg azóta nem nyúl rolikámhoz...
6. mimmo33 (válaszként erre: 3. - Petiandi)
2009. júl. 2. 08:55

Szia!


Ne neked legyen kínos, és idegesítő a helyzet, hanem az ovónéninek, hogy nem képes kezelni a helyzetet.

Mindenképpen szólj, mert ha az erőszakoskodó gyerekek nem kapnak visszajelzést arról, hogy nem helyes, amit csinálnak tovább fogják bántani...És azt senki nem szeretné, hogy egyszer csak nem kisebb baleset éri...

A mi ovinkban is vannak problémák. Ráadásul mi magán oviba járunk, és vannak szülők, akik…

Nálunk volt olyan baleset, hogy a fiammal a szemészetre rohantak...Szerencsére nem lett semmi maradandó baja.

Én nem várom meg azt a pillanatot, amikor már baj lehet;)

2009. júl. 2. 01:54
Vagy pedig ha semmiképp nem megy másképp a gyereket kell nézni és máshová kell íratni. Tudom nehéz de ha muszáj akkor muszáj.
2009. júl. 1. 20:48
Én a helyedben mindenképpen beszélnék az óvónőkkel, és közölném, hogy ha ez így megy tovább nem fog érdekelni a jóviszony elmegyek a vezető óvónőhöz és panaszt fogok tenni náluk!
2009. júl. 1. 20:37
Egy ideje a kisfiam aki 5 éves szinte naponta úgy jön haza az oviból, hogy itt - ott kék és zöld, mindig elmeséli hogy épp ki verte meg, (általában ugyanazok) tudom hogy ő sem ártatlan, de azt is tudom, hogy az oviban csak a legvégső esetben verekszik. Tegnapelőtt a csúszdáról lökték le, az ovó néni "véletlenül pont látta" és szerinte nem szándékos volt. Ma - a fiam elmondása alapján - tízorai után megrándult a nyaka, és azóta ferdén tartja a fejét, és az ovónő reakciója 4 órakor az volt, hogy "jaj nem is láttam eddig, biztos most lett ilyen". Ismerem az ovónéniket, mindegyikkel jó a viszonyom, és meg szeretném tartani ezt, de nem tetszik nekem, hogy a fiamat állandóan kisebb nagyobb "balesetek" érik. Tudom hogy a fiam se a jóság mintapéldája, de metsége hogy 5 évesen 92-es ruhákat hord és 14 kiló. Már örültem hogy szeret oviba járni, de a többi anyukával sem szeretnék komolyabb összetűzést (miután ők majd egy osztályba is fognak járni, mivel egy suli van nálunk) Tanácsot szeretnék kérni, hogy miként rendezzem ezt a számomra eléggé kínos és idegesítő helyzetet.
2009. júl. 1. 20:33
Milyen baleset? Bántja valamelyik másik gyerek, vagy összetöri magát? Nem figyelnek eléggé az óvónők?
2009. júl. 1. 20:32
A fiamat elég sok "baleset" éri az oviban. Szólnom kéne az ovi vezetőjének? (általában látható nyomai vannak a gyereken)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook