Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem egy társkereső oldalon regisztrált. De azért már nem ez lenne első csalódásom benne... Mit tegyek? fórum

A férjem egy társkereső oldalon regisztrált. De azért már nem ez lenne első csalódásom benne... Mit tegyek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
101. 174749af59 (válaszként erre: 99. - D41005143d)
2011. nov. 3. 15:32
sajnos a válás nem olyan egyszerű.mert remél az ember hogy helyre lehet hozni a dolgokat.
100. 174749af59 (válaszként erre: 97. - Ainoo)
2011. nov. 3. 15:30
én ahogy észrevettem hogy a párom ilyet csinál szembesítettem vele.Nem kiabáltam üvöltöttem nyugott maradtam és meg kérdeztem mi volt ezzel a célja és mit akar a továbbiakban tőlem.Nem szabad bosszúskodni mert az nem vezet jora. Az meg egy másik kérdés hogy igazat mond e.
2011. nov. 3. 07:05
valj el,meret az ilyen ferjre nem szamithatsz,
98. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 97. - Ainoo)
2011. nov. 3. 07:02

Itt legalább 2 különböző társkeresős történet van:a topiknyitóé,és Loncié,amire én reagálni kezdtem,itt a 600valahányadik hsz-tól.

Ha nem az első csalódás,akkor én sem várnék ki,hosszú kapcsolatban sem.

Egyébként nem akarok megítélni kapcsolatokat,mert mindig úgy érzem,sok minden lehet,amit nem tudunk,sőt talán maga a fórumozó sem.Motívumokat szoktam kiemelni a történetekből,arról írok véleményt,tapasztalatot

97. ainoo (válaszként erre: 96. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 2. 22:05
dehát pont azt írta, hogy nem először csalódik már benne...ráadásul a férje...tehát nem ismerkedési szakaszban vannak..valami nagyon el lett rontva, a kishölgy pedig kivárásra játszik..nem jó módszer :S
96. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 95. - 174749af59)
2011. nov. 2. 17:00

Sokféle buktatón átesett kapcsolatokat hoztak már helyre..Aztán ha mégis vége lett,az a következő kérdés,hogy érdemes volt-e helyrehozni,vagy csak toldozták-foldozták..

talán egy ,sok éve jól működő kapcsolatban érdemes megpróbálni helyrehozni,egyébként meg..esete válogatja.

95. 174749af59 (válaszként erre: 94. - Ec6e9cfd9f)
2011. nov. 2. 15:27
Nagy igazságot mondtál ezzel reális néző pont.Itt az a kérdés hogy helyre e lehet hozni a kapcsolatunkat a párunkkal ha már keresgélt a neten és talált is valakit akivel cseverészett.
94. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 91. - 2caf8744b6)
2011. nov. 2. 10:07

Megkérdezhetem,mennyi ideje ismerted?

..és hogy beszéltetek-e olyanról,hogy komoly kapcsolatot szeretne,és amíg ismerkedtek,addig nem szeretnéd,ha más nőnél is próbálkozna?

Én is ismerkedtem neten,és időbe telt,mire azt mondtam,egy valakinek,hogy jelent annyit nekem,hogy most nem vagyok kíváncsi másra.Tehát törlöm magam a keresőről.

Vele beszéltetek ilyesmiről? mert ha még"nem tartott itt"a kapcsolat mindkettőtök részéről,akkor ez nem nagyon meglepő,hogy még fenn volt.

Amúgy több,jó adottságokkal rendelkező 30as férfi mesélte nekem annak idején,még társkeresős chatelésekkor,hogy nagyon nem könnyű nőt,pláne párt találni..rengeteg levelezés,és nagy szerencse kell hozzá..Tehát az,ha egy férfi fenn van a társkeresőn,nem jelenti azt,hogy dőlnek hozzá a jobbnál jobb nők levelei(fordítva viszont..hm.épp ellenkezőleg,pontosabban válogatás nélkül dől a mindenféle ismerkedni szándékozó),és még ha a levelek dőlnek is,kevésből lesz találkozó,és még kevesebből szex..és még kevesebből..na,nem ragozom.

Ez persze nem változtat azon,hogy a férfi valami lehetőséget keres..csak kérdés:sikerül-e neki.

Ami a legszomorúbb: az,ha nem csaltak meg,egyáltalán nem biztos,hogy annak köszönhető,hogy nem akartak.....

2011. nov. 2. 09:22
Szerintem vannak olyan emberek nők férfiak kik nem tudnak meg küzdeni az évek múlásával.Elmúlt a fiatalság a szépség a báj.Szeretnének újra vonzó és szépek lenni. Ekkor keverednek bele olyan dolgokba amelyek veszélyeztetik a családi békét harmóniát.Persze rátetéz az is ha már a párkapcsolatban elmúlt valami. És ez a valami a barátság. Azért nem a szeretetet mondtam mert attol függetlenül hogy flörtölget az egyik fél még szereti a párját mert ha gyűlölné nem maradna vele. Én mindig azt valottam hogy a párom a legjobb barátom. Mindent elmondhatok neki és meg bízhatok benne.De egy idő után nem figyeltünk egymásra a viták alatt nem kötöttünk kompromiszumot.Szinte csak elmentünk egymás melett nem beszélgettünk. Minden napi életünk nagyon egyhangúvá vált.És akor törént hogy a párom randi oldalakon keresgélt. Időbe észre vettem bevalott mindent. És azóta azon vagyunk hogy a kapcsolatunkat helyre hozzuk. Nagyon nehéz mert a fájdalom a düh és a csalódotság felemészti lelkem és tudom ha nem nyugszom le tényleg elveszítem a párom.Bízom a páromba még annyira hogy tudom hogy nem csalt meg. És ha ezzel is meg bírkózunk talán együtt is öregszünk meg :)
92. 174749af59 (válaszként erre: 89. - 71ce32cc62)
2011. nov. 2. 09:04
szia hát ez durva nins bajom a társ keresőkkel csak azzal hogy vannak szemétládák legyen az nő férfi aki vissza él más bizalmával.
91. 2caf8744b6 (válaszként erre: 88. - Hesztia68)
2011. nov. 1. 15:50
Az jó ötlet amit írsz, ezt meg csináltam én is meg ismerkedtem itt a neten egy férfival és jól ki is jöttünk el mentünk együtt kirándulni szóval jó volt a kapcsolat köztünk azt hittem meg találtam a párom. És azt hittem hogy már nem keresgél. Dehogynem. És akkor jöttem én. Tudod mi lett a vége? még én éreztem lelkiismeret furdalást ez miatt. Persze a kapcsolatnak vége lett.
90. o.andi
2011. nov. 1. 15:44
Változni szerintem ugysem fog...aki olyan amilyenek születik,a természete nem változik meg SOHA!
2011. nov. 1. 15:41
én is társkeresőn ismertem meg kiderült 2 honap után hogy nős 3 gyereke van.mottoja elvált vagyok egyedül élek remélem az élet tartogat még számomra valakit
2011. okt. 31. 19:54

Én azt javasolnám,regisztrálj fel te is és kezdj el ismerkedni vele.

Amikor már kellőképpen elkábítottad,beszélj meg vele egy személyes találkozót de addig ne tudja,meg,hogy ki vagy valójában.

Ráér akkor meglepődni! :)

87. 174749af59 (válaszként erre: 85. - 10846c73f8)
2011. okt. 31. 19:50
Hát igen fel se tűnik csak hogy vannak véletlenek.Véletlen jön rá az ember hogy mi bűvészkedik a párja amikor oda van gürizni. Csak az a kérdés mért teszik.Meg éri nekik?
86. kakukkfű (válaszként erre: 85. - 10846c73f8)
2011. okt. 30. 12:49
Na, avass be, hogy történik? :D
2011. okt. 30. 11:52
Egyébként nem tudom miért kötitek társkereső oldalakhoz magát a társkeresés, alkalmi partner keresés intézményét. Már réges-rég a közösségi oldalakon tudják le az ilyesmit a rutinosabbak, mivel ott a megfelelő biztonsági beállításokkal, mindenkinek mást mutathatnak magukból és fel se tűnik az aktuális párjuknak, hogy oda bejelentkezve mit is művelnek igazából.
84. 10846c73f8 (válaszként erre: 56. - A14deb9047)
2011. okt. 30. 11:48
Ez egy címeres ökörség.
83. 174749af59 (válaszként erre: 79. - D41005143d)
2011. okt. 30. 09:58
az a baj hogy azt mondják amit hallani akarunk :). Nem őszinték féltik a biztonságos életüket.
82. 174749af59 (válaszként erre: 69. - 622a430cbe)
2011. okt. 30. 09:54
Neked meg csak azt tudom javasolni Alex regisztrálj ál néven és beszélges vele és kérj randit mond meg hogy csak sexet akarsz .Ha kér képet mond meg neki hogy nem adsz mert nem akarod hogy vissza éljenek a jo híreddel.Nekem is ezt kelett volna csinálnom akkor nem lennék kétségek közt
81. 174749af59 (válaszként erre: 80. - 2caf8744b6)
2011. okt. 30. 09:50
az a baj hogy 27 évesen én is így érzek. Nem tudom hogy tudok e még bízni már lassan egy éve hogy rajta kaptam de mind a mai napig vitázunk ezen.Unalom űzésnek hívta ő is meg kiváncsi volt hogy milyen nők vannak a társ keresőn. Csak hogy volt egy email címe ahova nem tudtam belépni ott levelezett egy nővel. Szerintem nem csalt meg de mi a biztosíték arra hogy nem fog ilyet többet csinálni. Nem értem nekem eszembe se jutott volna hogy társkeresőre regisztráljak.Tudom mért csinálta hogy mért voltak viták.8 éve vagyunk együtt én 27 ő 35 éves gyereket szerettem volna ő mindig halogatta majd jövőre ez így megy 4 éve. Most megint időt kért tőlem hogy februárba majd meg mondja mikor akar gyereket.Nem tudom mire várok az a baj hogy szeretem.
80. 2caf8744b6 (válaszként erre: 77. - 174749af59)
2011. okt. 27. 21:34
Te jobban jártál mint én. Én akkor jöttem rá mikor már el ment. 25-év ment kárba nem kis idő. De ami miatt írok most az, hogy találtam másikat, a sors fintora bíztam benne, igaz csak kapcsolatunk volt nem éltünk együtt, és mivel kellet szembesülnön? na mivel? Hát azzal, hogy társ keresés itt társ keresés ott, több helyen is. Persze randevúk is meg más is de ezt nem ismerte el. De mindegy tudom, hogy megcsalás is volt. Persze vége és én soha többet nem ismerkednék társkereső oldalakon. Sőt sehol sem!!!!!! Utálom a férfiakat.
2011. okt. 27. 15:26
beszelj vele errol mindenesetre,hogy miert teszi,tuti,hogy vkit akar sexre maganak,kulomben miert erdekelne mas no,bocsi,hogy elkedvelitettelek.
2011. okt. 26. 18:16

Én ezért vágtam ki a vőlegényem a francba! Pedig mondta hogy csak unaloműzésből van fent, csak barátkozik!

Milyen érdekes, miután röpült, pár hét alatt már az egyik ilyen netes baráttal jött össze!

Aki társkeresőn van fent az társat keres. Hogy mire, az már más kérdés.

Szarban van a házasságod, az tuti. Sajnálom.

2011. okt. 26. 17:54
szia én is ugyan ebben a cipőbe jártam. Januárba furán kezdett el viselkedni a párom a 7-év alatt sose voltam féltékeny de akkor rossz előérzetem támadt.Elkezdtem nyomozni mivel tudtam az email cimének a jelszavát könnyű dolgom volt. 6 randi oldalon találtam rá. Nagyon egyszerű volt egy napom ráment az igaz.Ja és persze az előzmények onnan meg kiderült hogy van egy másik email címe. Mikor az informáciokat össze gyűjtöttem szembesítettem.Persze tagadott mindent csak mivel én lekértem a randi oldalakról a jelszo emlékeztetőt ezért betudtam lépni mindenhová ahová regisztrált.Ezután bevalott mindent azt is hogy egy nővel csetelget.Lelkem méjén tudom hogy nem csalt meg de nagyon fáj mind a mai napig.Nehéz eg bocsájtani és hinni de ez tőlünk függ szerintem a férfiak azért csinálják mert félnek attol hogy nem vonzok már más nők szemébe valami féle kapuzárási pánik. De a legnagyobb fájdalmam az hogy 8 éve együtt vagyunk és még mindig nem akar gyereket.
76. ainoo
2011. okt. 25. 22:52
..én 6 évet fecséreltem el a legszebb éveimből..közben próbálkozott itt-ott..aztán szerelmes lett valakibe (más kérdés, hogy az új kapcsolatban visszakapta,amit velem csinált, de ez nem adja vissza azt az időt, amit rá pazaroltam értelmetlenül..)
75. ainoo
2011. okt. 25. 22:04
szerintem menekülj! ha 83-as születésű vagy akkor még előtted az élet. és azt írtad, hogy már nem először csalódsz..szóval ne pazarolj el még éveket azzal, hogy "javulni fog" "végülis elvagyunk"..stb...ha keresgél, az már jelent valamit..nem vagy neki elég (jó)...miért kéne nyelned? vagy nyitott lennél egy nyitott kapcsolatra? sokan azért nem lépnek, mert macerás (pénzügyek, új életet kezdeni egyedül), aztán öreg korukban keseregnek, hogy elcseszték, már az elején...lehet h még egy baba is becsúszik közben...az mennyivel lenne jobb, ha akkor hagyna magadra?..ezek a pasik nem változnak. ne pazarold értelmetlenül az időd...állj elé, mondd meg neki h tudsz róla...és lépj!
74. a8b73603da (válaszként erre: 69. - 622a430cbe)
2011. okt. 25. 21:11
Szia! Hát, kitartó vagy. Bár ebben az esetben valószínű többet megtudsz, ha vársz, mint ha egyből nekitámadsz. De nem lehet egyszerű "jópofizni"...
73. 2caf8744b6 (válaszként erre: 65. - Vando83)
2011. okt. 25. 14:26
Ez nagyon jó ötlet és hatásos is. De akkor jön a sok hazugság amit már az ember lánya nem is hallgat mert nem érti meg bonyolult is. De a módszer hatásos az biztos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Garantált a siker!!!!!!!!! Meg később ez a vicc mindig mosolyra fakaszt.
2011. okt. 25. 14:22
Nagyon nagyon sok van ilyen, de nemcsak férfi nő is. Sajnos családok hullanak szét ez miatt. Ezek az emberek nem szeretik a párjukat vagy nem tisztelik, vagy nevezzük ahogy akarjuk. És meg merem kockáztatni azért vannak a párjuk mellet mert ott van a biztos pont az otthon oda mindig el lehet bújni menekülni ha esetleg bele gabajodot valami gubancba. De sajnos a jó reményében fel rugdalják még az otthont is. Aztán van a sírás riás ha nem az van amit szeretnének vagy amit hittek. Marad a könyörgés megbocsátás aztán ha már megint jó akkor lehet kezdeni újra. Nem kell várni semmire sem mert aki így tesz nem változik. De mivel az a másik szereti és nehéz elengedni ezért változtatni kell az életvitelen. Esetleg az tán észre téritti. De még ez sem garancia.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook