Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A férjem csak színleli az orgazmust! fórum

A férjem csak színleli az orgazmust! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2010. febr. 7. 21:55
amugy elsulhet 1 pasi anelkul hogy eszrevennenk? :)
61. mackó1990 (válaszként erre: 60. - 78826dc958)
2009. nov. 11. 22:28
de igen az látható hacsak nem impotens
2009. jún. 14. 22:33
Szerintem a pasik nem tudják megjátszani az orgazmust.Hiszen annak elég jól látható jele van!Vagy nem?????:))))))))))
2008. nov. 30. 22:20
Ez szép volt.
2008. nov. 30. 22:19
elkepzelheto hogy nem tud elelvezni. mint ahogy noknel is van igy, hogy bizonyos ponton nem tud tovabbjutni. ha ehez hozzajon a teljesitmenykenyszer, hogy megkoveteled tole az orgazmust, akkor ez meg stresszhez is vezet, es meg nehezebben fog menni neki. probald megerteni, es oldani a gorcseit, mert biztosan vannak problemai, es bizonytalan, amit valoszinuleg meg szegyell is elotted. ezeket a problemakat csakis megertessel, es egyuterzessel oldhatjatok meg. nem pedig szamonkeressel. hol az anyag?! gondolom o sem kert szamon teged ha nem elveztel el zaros hataridon belul. probald meg megerteni. mert el fogtok tavolodni.
57. Zizisicc (válaszként erre: 56. - 80ASIQ)
2008. nov. 30. 21:53
Nézd, ha már azt kitalálták, hogy doppingos sportolók, hogy tudnak nem saját vizeletmintát adni, miközben nézik őket .... :oDDDDDDDD
56. 80ASIQ (válaszként erre: 53. - Ac1096844d)
2008. nov. 30. 20:20
Hogy lehet színlelni? Fene tudja! Valahogy biztosan...
2008. nov. 30. 13:31
Hát, ez elég cikis, és nem is őszinte hozzád. Úgyhogy a nagyobb baj az utóbbi. :(
2008. nov. 30. 13:07
Az gáz... Kinek jó az, mert neki nem, az egyszer biztos!!!
2008. nov. 30. 13:07

Monnyuk én sem tudom elképzelni, hogy lehet színlelni:)


Van még mit tanulni:)

52. Zizisicc (válaszként erre: 50. - Ac1096844d)
2008. nov. 30. 12:42
:oDDDDDDDDDDDDDDDD
2008. nov. 30. 12:40
Nem olvastam végig a hsz-okat, de egy pasi hogy tud orgazmust színlelni????????????????!!!!!!!!!!!!!!!
2008. nov. 30. 12:30

:)

-Drágám elélveztél?

-Igen!

-És hol az 'anyag'?

-ŐŐööö befelé élveztem:))


:D

49. yargan
2008. nov. 30. 12:23

Hát igen van ilyen.

De én a helyében nem örülnék.

1 pasi csak akkor színlel, ha nincs kedve tovább szexelni vagy ha nem is élvezi.


Ez esetben a szexuális tudományodat kellene bővítened. Vagy szexibb rucit felvenni. ;) :PPP


Nekem bejönne.

48. varbóc (válaszként erre: 47. - A8db806638)
2008. júl. 1. 12:24
Őszinte jó tanács, amihez gratulálok !
2008. márc. 3. 20:09

Kedves Katuska!

Végigolvastam, amiket írtál. Ami engem megfogott, az nem az, hogy színlel, hanem az, hogy napi 16 órát dolgozik!

Tudod milyen szerencsés vagy, és mennyire szerethet téged, ha emellett egyáltalán hajlandó próbálkozni?

Az meg teljesen érthető, ha óvni igyekszik az egóját. Senki nem szereti, ha porrá omlik az önbecsülése - márpedig a pasasoknál az, hogy valaki "képes" vagy sem, központi kérdés.

Én a helyedben nem firtatnám, hogy miért színlel. Helyette megmondom mit tennék: rávenném valahogy, hogy dolgozzon kevesebbet. Ha kell, akkor még az érzelmi zsarolást és sírást is bevetném, hogy rádöbbentsem: szükségem van rá, és nem egy beteg roncsra, ami néhány év múlva lesz, ha így folytatja, vagy pláne egy "özv." jelzésre, ha mondjuk elviszi egy szívinfarktus, ha így hajtja magát tovább. Megértetném vele, hogy igenis RÁ van szükségem, és nem a pénzre, amit így keres. Hogy nagyon aggódom érte, félek, rosszul érzem magam emiatt, és nem tudok másra gondolni, szomorú vagyok, stb. Valahogy rávenném, hogy vegyen vissza.

Ennek az első haszna, hogy tényleg tovább maradhat mellettem, nem fogom olyan hamar elveszíteni. A másodlagos haszna pedig az lesz, hogy marad energiája a szexre. Mert hidd el, napi 16 óra munka mellett nagyon kevés embernek jut egyáltalán eszébe. És néhány év múlva, ha így folytatja, és netán még nem lesz semmi egészségügyi problémája, akkor se lesz már energiája mellette a szexre.

Szóval én ezt tenném. Csak ennyit akartam mondani.

2008. márc. 3. 15:16

Csajszykák!

Elárulok egy titkot.

Képes egy pasi annyira fáradt lenni fizikálisan, metálisan vagy is-is, hogy nem kívánja a szexet egyetlen porcikája sem.

Namost ilyenkor, ha mégis úgy dönt, hogy megadja a kedvesének ami jár neki, az már az önzetlen szeretet jele (már ha ilyen létezik egyáltalán). Az pedig, hogy orgazmust is megpróbál színlelni, azért van, hogy ne okozzon szíve hölgyének fölösleges aggodalmakat ( "nem vagyok elég izgató...?" stb.)

A fáradtság ugyanis annyira megnöveli az igazi orgazmus eléréséhez szükséges időt, hogy a teremtés elgyötört koronájának esélye sincs azt elérni a végkimerülés megkockáztatása nélkül. Azt észben tartva (és remélve), hogy párjának még szüksége lehet rá ("ki tudja, akarhat még befőttet enni" :)), örül, ha sikerül 1-2 orgazmust összehozni neki, és pihenésbe menekül.

De most nehogy bűntudatotok legyen ezért. Elárulom, hogy így, orgazmus nélkül is élvezetes a szex. Az intim együttlét olyanvalakivel akit szeretsz, mindent megér, még fáradtas is.

2008. márc. 3. 14:38

Sziasztok

huzzd csőbe ;) :P

na ugy értem tegyél róla hogy ne merjen szinlelnie!

huuuúú 1x tené meg a párom, vége lenne a himbilimbijének :DD

2008. márc. 2. 19:18
Miért kell színlelni?
43. living-fan (válaszként erre: 42. - Teráz)
2008. márc. 2. 19:10

Felháborított, hogy így lenézed a képességeinket :-)

De egy kicsit bizonytalan voltam. Lehet hogy te tudod jól?

Hajrá, egy próbát megér a bizonyság -érünk annyit, mint a nők:-)

SIKERÜLT!!!!!!!!! :D

Csak még azt nem tudom, mi haszna van ennek a tudásnak. :S

42. Teráz
2008. febr. 19. 21:10
Egy férfi nem tud orgazmust színlelni !!!!Egyszerűen képtelenség !!!
41. 80ASIQ (válaszként erre: 39. - Delike)
2008. febr. 19. 20:12

Szerintem a topik szerzője már el is feledkezett erről a topikról. De ha jómagam egyszer találva fogom érezni magam, akkor szólok. :)

Nem társulsz a Békéscsaba környékén élők topikjához? Egyelére 4-en vagyunk, biztosan több hoxás is él a megyében. :)

40. delike
2008. febr. 19. 19:01
Jah, a férjed nem beszél a problémájáról? Vagy erőltetitek és frusztrálja már?
39. delike
2008. febr. 19. 19:01
Kérdezz meg nyugodtan egy szexuálpszihológust, ha gondolod akkor privátban küldök egy weboldalcímet, ahol lehet név nélkül kérdezni és levelezni egy dokival.Nekem is segített ő. Kedves és nem kell szégellni.
38. 80ASIQ (válaszként erre: 37. - Gerna)
2008. febr. 19. 16:10
Én egyébként szimplán a 16 órás napi munkaidőre gondolok jelen konkrét esetben. Ez a szervezetet akkor is igénybe veszi - szerintem - ha ezt az ember tudatosan nem érzékeli. Illetve jelen esetben a nem kielégító szex a tünet. De mittudomén.
37. gerna
2008. febr. 19. 06:15

Részlet a szakirodalomból:


"Látszólag minden férfi eléri az orgazmust, aki erekciót tud létrehozni. Sok nővel ellentétben, akiknek gondot okoz a plató-fázison túllépni, a férfiak általában számíthatnak a szexuális reakcióciklusuk befejezésére. Ám néhány ritka esetben csak öningerléssel, vagy bizonyos különleges szeretkezési formák révén jutnak orgazmushoz. Például egy férfi képtelen az orgazmusra, amíg pénisze a nő hüvelyében (vagy szájában) van. Igy az a nő, aki szeretne teherbe esni, vagy azeretné lenyelni az ondót, csalódottnak érezheti magát. Partnerének könnyen támad erekciója, de az orgazmust (s ezáltal a magömlést) csak a nő testén kívül, esetleg jelenléte nélkül tudja elérni."


Tehát hasonló esetekben irány a szexológus! ilyenkor testi kivizsgálással indítanak. De logikus, hogy ha ez az ok, akkor minél inkább igyekszik a nő, a helyzet annál inkább romlik. Talán hozzászokott a magányos szexhez, vagy más lelki ok áll fenn. Ilyenkor az az igény, hogy a férfi sajátkezűleg fejezze be az aktust.

36. 80ASIQ
2008. febr. 19. 01:23

Elhalt ez a topik. Megoldódott a probléma? Akkor jó!

37 év nem kor. Viszont napi 16 óra munka sok! Mennyit alszik? Az nem lehet, hogy nem is dolgozik napi 16 órát, hanem van egy másik partnere is? Ott használja el az anyagot?

2007. nov. 20. 12:04
Ha szájjal próbálnéd kielégíteni is lelankad neki??? Remélem nem haragszól meg!
34. vapi
2007. nov. 20. 11:13

Szerintem lehet ebben a dologban talán valami belső "lelki" dolog. Pl. sokat idegeskedik valami miatt, amit nem mond el.Munka, pénz, akármi...

A kora nem olyan fontos.Még nem öreg.

Meg kéne beszélni.

33. delike (válaszként erre: 32. - Erikpipi)
2007. nov. 13. 15:33

ez is elképzelhető nagyon. én a helyedben megfogadnám a tanácsot.

lehet, hogy vár rátok egy kellemetlen beszélgetés és orvoshoz járkálás, de ha nem teszitek meg, akkor előbb-utóbb a kedves is elmegy a szextől a sikertelenség miatt, ami újabb konfliktusokat eredményez és ha nem kezelitek időben a problémát, akkor komolyabb kövekezményei is lehetnek mind magánéleti, mind egészségügyi szempontból.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook