Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A féltékenység miatt hagyott el fórum

A féltékenység miatt hagyott el (beszélgetős fórum)


1 2
30. B.Brigi88 (válaszként erre: 28. - Githaj)
2013. ápr. 4. 19:05

tudom hoyg én hibáztam tudom hogy miben.. és nem csak a féltékenység, hanem hogy egy nagy 0-nak érzem magama ésigy is kezelem magama. próáok váltoni... tnyeg! de nehpz.


csak vissa szeretném kapni, de nem tuodm mit tegek.


akr visszakapom akár nem meg kell változnom a jövőm miat!


de azért nyilván örülnék a tanácsnak hogy hogyan kaphatom vissza... hátha bejön, hiszen tudom hoyg szeret. csak besokallt.

29. B.Brigi88 (válaszként erre: 26. - Pasionella)
2013. ápr. 4. 19:03

de mi a baj? féltékeny vagy? változtass amig tudsz! ... énis megtenném ha tudnám. emiatt nem is keresem, hogy lássa hogy képes vagyok a változásra, és ezt komolyan is gondolom. ha most visszakapom ms lesz.eddig 2 óránkén bezséltünk bármi is volt, plsz a szabadidőt együtt töltöttük, plusz a munkaelyen is akkro láttuk egymást maikor akartuk, bár ott nem visszük azért tulásba.


ugyhoyg ez most hatalmas mutatvány tőlem hoyg nem hívom, szerintem

28. githaj (válaszként erre: 16. - B.Brigi88)
2013. ápr. 4. 19:02
Nem megbántásként írtam, hanem hogy változtatásra osztonozzelek.
27. B.Brigi88 (válaszként erre: 25. - Pasionella)
2013. ápr. 4. 19:01

megpróbálom. most az a tervem hogy vasárnap dluán találkozzunk. akkor majd 4 napig nem is lát, alig bezsélünk, én nem nagyon keresem. tud gondolkozni.


de addig beledöglök.. két nap telt el, két este. de már nincs erpm, rengeteget sirok amivel nem oldok meg semmit, d enem tudom befejezni. hiányzik. nagyon. és félek hogy tényleg vége:

26. Pasionella (válaszként erre: 24. - B.Brigi88)
2013. ápr. 4. 19:01

Én szakításkor vagy 3 napig nem mentem dolgozni, úgy hogy megértem...

Nehezebb volt ezt a pár hónapot kihevernem mint a 8 éves kapcsolatomat mert tényleg úgy éreztem Ő az igazi számomra és nem voltam hajlandó elfogadni, hogy elvesztettem a saját hülyeségem miatt.

Sajnos azóta se tanultam túl sokat a hibáimból mert nem vagyunk túl jól de azért még együtt... nem hiába megyek jövőhéten már dokihoz, már nem érdekel milyen drága.

25. Pasionella (válaszként erre: 23. - B.Brigi88)
2013. ápr. 4. 19:00

Nem kell elmondanod neki még mit szeretnél, egyébként is tök egyértelmű, bár én elmondtam de majd 1 hónap telt el...

Szerintem egyszerűen csak beszélgess, próbáld ki úgy, hogy mit szól hozzá ha úgy beszélgetnétek mintha most kezdenétek újra, mintha most ismerkednétek, hidd el, hogy nem lehetetlen csak legyél kicsit bátrabb, veszteni valód már nem igen van, ha csak nem rá erőlteted most magad teljesen. Ne követelőzz meg semmi ilyesmit, egyszerűen csak próbáld újra felvenni vele rendesen a kontaktust.

24. B.Brigi88 (válaszként erre: 22. - Pasionella)
2013. ápr. 4. 18:59

remélem nálamis igy lesz.


az a baj hogy egy munkahelyen dolgozunk, elég oskat találkozunk amug yis. tegnap elött szakítot de tegnap is találoztunk. ma már nem tudtam dolgozni sem menni. nem sajnáltatni akarom magamat, tényeg.. de nagyon szarul vagyok, nem tudok pihenni, és hétfőre össze kéne szednem magamat, plusz vissza szeretném kapni. elég nehéz ügynek látom

23. B.Brigi88 (válaszként erre: 19. - Vacsa)
2013. ápr. 4. 18:58

az a baj hogy ez a "játszma" tényleg bejön. pszichológia. bledöglöttem de nem kerestem, nem aludtam egész este, reggel is sirva indultam elotthonrol, de délelött hívott is...


nem játszani akarok, csak nem tudom hogy nem korai e még elmondanom hogy mit szeretnék. hiszen ugyis tudja, és nem én döntök, az senkit nm érdekel jelen esetben hogy én mit szeretnék..szerintem.

csak szeretnék megitn vele lenni. szeretem és nem akarom hogy végleg elveszítsem.

amugy eg ymunkahelyen dolgozunk, és minden nap összefutunk...igy is nehéz lenne.

22. Pasionella (válaszként erre: 20. - B.Brigi88)
2013. ápr. 4. 18:58

Akkor még ne hívd, írj sms-t. Nem tudom.

Nálunk nem így történt, én nem is beszélhettem vele, abba is tök nehezen ment bele, hogy találkozzunk, hogy vissza adjam a cuccait, azért mert félt ha meglát akkor meghátrál a döntésében és így is volt.

2013. ápr. 4. 18:56
Én úgy voltam vele ha nem próbálom meg akkor lehet egész életemben bánni fogom, hát ezért megpróbáltam és csak az ösztöneimre hallgattam.
20. B.Brigi88 (válaszként erre: 18. - Pasionella)
2013. ápr. 4. 18:56

2 napja volt... félek hogy nem vagyok tüemes, ha felhívom.. de ma mégis azt mondt ahogy hívjam nyugodtan, pedig meg sem kérdeztem tőle. először azt mondta adöntés végleges, aztán hogy gondolkozni akar, aztán megint végleges, amjd hog yne keressem mert gondolkozni akar. aztán nem kerestem közel egy napig, majd hív hog ymiér tnem hívtam, baj van e, jol vagyok e sb.


nem értem:(... nem akarom elbízni magaamt... azt tuodm hogy szeet, és ahogy alaptalan a féltéenységem, egyszerűen nem vagyok /voltam megelégedve magammal... e a baj.


kérdzetem multkor tőle hoyg összepakoljam a cuccait? azt mondta még nem kell... majd rákérdeztem hogy ezt miér tmondta... erre mondta hogy mert mindegy hogy egy nap vagy egy hónap után viszi el.. :(... majd jött az hogy ne hívjam, mégis keresett.

nem értem:( magányos vagyok, és hiányzik

19. vacsa (válaszként erre: 10. - 9b10f3d7ff)
2013. ápr. 4. 18:55

Jajj ezektől a játszmázásoktól kivagyok...


Szóval ha akarok valamit, akkor megmondom. Ennyi. Most mégis mit veszíthet? Rágódik hetekig, különböző eshetőségeket játszik le magában, mi van ha ez, mi van ha az, akar vagy nem akar...


A bizonyosság nem jobb? Azonnali. Szerelem, vagy lehet sebet nyalogatni kicsit, majd továbblépni.

18. Pasionella (válaszként erre: 15. - B.Brigi88)
2013. ápr. 4. 18:53
Próbálj esélyként tekinteni az egészre. Mégis mi veszteni valód van? Eleget szenvedtél amiatt, hogy vége lett nem? Tehát már a legrosszabbon túl vagy, de tényleg. Én is így mentem neki, hogy semmi veszteni valóm nincs.
17. Pasionella (válaszként erre: 13. - B.Brigi88)
2013. ápr. 4. 18:52

Nekem mindenki azt mondta, hogy ne, ne keressem, ne akarjak találkozni vele, hogy vissza adjam a cuccait de senkire sem hallgattam és habár elég szar napjaink is vannak, azért örülök, hogy akkor csak magamra hallgattam...

Amikor vissza adtam a cuccait pedig újra összejöttünk :-)

16. B.Brigi88 (válaszként erre: 12. - Githaj)
2013. ápr. 4. 18:52
köszönöm a kevdes hozzászólást. tényleg nagyon jó hogy elhagyott
15. B.Brigi88 (válaszként erre: 11. - Pasionella)
2013. ápr. 4. 18:51

ennek örülök. remélem jobban leszel!


én is igy érzem.. csak félek hogy most sikerült megnyugodnom hogy felhívott.. de nem lesz semmi belőle akkor kiakadok. nem nagyon vannak barátaim akikkel tölthetném az időt... :(...

nem tudom hogy felhívjam e, keressem e,..nemtudom:(

2013. ápr. 4. 18:51
Ilyenkor a legnehezebb türelmesnek lenni pedig az a legnagyobb segítséged jelenleg, a türelem!!! Szépen lassan.
2013. ápr. 4. 18:49
nem tuodm most hog yhívjam e... ő mondta hog yigen. de mindenki azt mondja hogy ne. mad ha hiányzom neki keres. de akkor miért kérte?:(
12. githaj
2013. ápr. 4. 18:49
Nagyon jól tette hogy elhagyott, mert késobb még rosszabb lett volna. A féltékenység betegség, nem hiába mondták ezt régen az oregek.
2013. ápr. 4. 18:49

Szerintem van esély. Nálunk is ugyan ez volt a helyzet, most mégis újra együtt vagyunk, Ő is elhagyott és aztán kibékültünk.

Ha keresett az már jó jel, én a helyedben ezt kihasználnám.

Csak apró kedvességekkel, 1-1 sms, 1-1 hívás. Ha még szeret akkor nem leszel neki közömbös, ez biztos. Egyszerűen csak most ne akarj mindent egyszerre és legfőbb képen próbáld neki azt mutatni, hogy megváltoztál.

Én változtam de mióta újra együtt vagyunk a féltékenységem is a régi sajnos és kezdünk nagyon mélyre süllyedni, éppen ezért már jövőhéten elmegyek szakemberhez.

Baromi szerencsés vagy ha az időtök 90%át együtt tölthettétek, mi csak hétvégén találkozunk mert 100km választ el minket és Ő egyelőre nem is akar többet...

Nem tudom, ha közelebb lenne és annyit lennénk mint ti együtt azért ennyire nem lennék féltékeny.

Nálunk az a szerencse, hogy legalább féltékenységi jeleneteket nem rendezek neki de viszont engem felemészt az egész.


Szóval szerintem van még esély. Annak idején engem meg sem keresett, én kerestem meg miután jobban lettem, kb 1 hónapot voltunk külön.

2013. ápr. 4. 18:47
Eselye lehet, csak ne mutasd, hogy annyira vagyodsz utana. Nehez az esetedben, de bird ki.
9. B.Brigi88 (válaszként erre: 6. - F3ce852bda)
2013. ápr. 4. 18:47

biztos hog ynincsen senkije, és tudom azt is hogy szeret. besokallt... és megértem.


tudom hog yutólag könnyű okosnak lenni... de már tudom hogy mit rontottam el... csak nem értem ezt az egészet. kérte hogy n keressem.. nem kerestem, de felhív ésérdeklődik hogy jól vagyok e... és mondja hogy hívjam ha seetném, mert nem hívtam és nem étette miért. szeretnm visszakapni de nem tuodm hogyan, mit tegyek:(

2013. ápr. 4. 18:44
Hát tőle kellene megkérdezni. Ha már másfél évet együtt voltatok, akkor elvileg tudtok kommunikálni.
2013. ápr. 4. 18:43
Ennek Sanyi!
2013. ápr. 4. 18:43
Nincs esély. Majd idővel kiderül, hogy nem ok nélkül voltál féltékeny és már van valakije.
5. B.Brigi88 (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2013. ápr. 4. 18:43
bákitől aki tud tanácsot adni... mert nem tudok aludni nem tudok enni, és nem tudok eálisan gondolkozni sem:(
2013. ápr. 4. 18:42

:( de egyébként minden rendben volt velünk! minden..ha együtt voltunk, ami a szabadidőnk 90%a vol... ha nem volt velem voltak gondiok.


vajpn van esélyem? hog yfelhívott,, az mit jelent? akar még, csak idő kell??

2013. ápr. 4. 18:42
Ezt kitől kérdezed?
2013. ápr. 4. 18:41

"Aki menni akar hagyni kell..."

"Csak a töltöttkáposzta jó melegítve!"

Ez a két mondás jutott eszembe hírtelen...

2013. ápr. 4. 18:39

1,5 év után a párom kelhagyott a féltékenyégem miatt.. azt mondta gondolkoznia kell... aztán azt hogy a döntés végleges, ne keressem. De ma mégis felhívott hogy jól vagyok e, és hogy hívjam nyugodtan...

van esély hogy viszakapjam?:(

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook