Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A diéta neve: Őszinteség fórum

A diéta neve: Őszinteség (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A diéta neve: Őszinteség

1 2
16. Shila (válaszként erre: 14. - Loch ness)
2011. jún. 10. 15:54

Ezt nem tamogatom! Attol fugg,mikor fekszel le es mikor kelsz es reggelizel? Gondolj csak bele,a szervezeted este 6tol reggel(tegyuk fel 6 kor kelsz es mar reggelizel is )6ig,azaz 12 oran at "ehezik" Ez abszolut nem egeszseges. Lehet bevalik,de nem jo!

Ekkor taartalekol a legtobbet. Este is kell enni,de csak feherjet,nekem ez valt be. Akarhany eedzovel,hozza erto emberrel beszeltem,mindenki lehulyezett,mikor azt mondtam nem eszek este 6tol. Egy diagrammon szemleltettek nekem a dolgot,amit ide nem tudok rajzolni,de ha azt mondom,hogy minden 3-4 oraban adnod kell "uzemanyagot" a szervezetednek,hogy ne inditsa be a "tartalekolunk,ehseg kovetkezik" uzemmodot.

Szoval 2 oraval meg lefekves elott igenis enni kell!! Na de nem hamburgert persze. Hanem mondjuk egy feherjeturmixot,vagy egy natur joghurtot,par falat light sonkat, 1 fott tojast...

15. pita17
2011. jún. 10. 14:13
Szia! Már egy pár napja olvasom a naplódat, és nagyon tetszik! Ez a hatásos módszer!! Nem amikor vmi kapszulától vagy éhezéstől várjuk a csodát...Fontos, hogy a szervezetünk kapjon MINŐSÉGI tápanyagot-én pl. ezért próbálkozom magamnak összeállítani az étrendet, figyelembe véve, hogy mire van szükségem...És ezért nem tetszenek a mindenféle 2-3 hetes diéták, kúrák vagy ez a pontszámolós...Mert lehet , hogy egy nap megehetek két tábla csokit meg egy zacskó chipset, mert belefér, de abban semmi hasznos tápanyag nincs, csak izmot fogsz veszteni, és később még több zsírt visszaszedni. Ezért érdemesebb, bár nehezebb teljes életmódváltást csinálni. De megéri!
2011. jún. 10. 13:39
Az este 6 után nem eszem c. dolog viszont nagyon hatásos, és még egészséges is. Főleg sok folyadékkal (víz, gyógytea) kombinálva. Nekem ez a diétám alapja. Plusz még a szétválasztás is - ugyan nem tudom, tényleg szükséges-e, de nekem nagyon jót tesz az emésztésemnek, és nem vagyok sosem hirtelen nagyon éhes, ha így eszem.
13. miel77 (válaszként erre: 9. - Evike69)
2011. jún. 10. 13:32

ez a Level-diéta sztem, vagy nem?? Elég borzasztó én is próbáltam egyszer, kb leépíti az izmot, és egy hónap múlva már meg sem látszott az eredmény :(

Sztem is jó a kajanapló vezetése, én csinálom is :)))) igaz most kicsit megrekedtem, de majd belelendülök újra :)))

2011. jún. 10. 13:32
Idáig ami ki is bírható, a "délután már nem eszem" nevű diéta vált be. Még belefér egy tejeskávé, vagy egy joghurt, marék gyümölcs..
11. erikpipi (válaszként erre: 4. - 53dfddad18)
2011. jún. 10. 13:30
A legjobb üzlet a világon.....:)
10. loch ness (válaszként erre: 9. - Evike69)
2011. jún. 10. 12:47
Ez tipikusan olyan diéta, hogy kamatostul fogod visszakapni a kilókat. Heti fél vagy 1 kilónál több fogyás nem szokott maradandó lenni. Most éhezik a szervezeted, és ha rendes kaját kap, akkor azt is el fogja raktározni, amit addig nem.
9. evike69 (válaszként erre: 1. - SweetDelight)
2011. jún. 10. 12:13
Én most fejezte a diétát legalább is az egyik fajtáját ez egy ötnapos diéta főként tejfölt ,narancsot ,kétszersültet és tojást kell enni öszzesen 15 napig lehel csinálni utánna kell hagy egy kis szünetet ,a netem meglehet találni 15 nap alatt 9 -12 kg-t igér,igaz ez igy nem igaz ,de fogytam tőle 5 kg-t ,de mostmár hiányzik a meleg étel ,de nem adom fől.
2011. jún. 10. 12:03

hát a további hízás megállítása érekében (és minusz pár kiló is volt) én pl nem vacsizom szilárd ételt max szűztea turmix vagy levest.kb 1 hója. bevált:-) és éhes se vok,mert a folyadék telít.

De sajna be kell láttnom hogy mozogni mindenkép kell ha fogyni is akarok látványosan szall ma elkezdem a futó gépen.

2011. jún. 10. 11:40
Nekem a Weight Wachers is bevált, ami nem kalóriákat, szénhidrátot meg egyebet tart számon, hanem pontokat. Ezeket könnyebb követni is. Tavaly tök jól lefogytam tőle, mert a segítségével számon tudtam tartani, mennyit eszem egy nap, és nem volt nagy strapa sem kiszámolni. Közben nem ettem drága dolgokat, csak kevesebbet, mint addig, több zöldséget, stb. És csokit meg társait is megengedhettem magamnak, mert csak arra kellett figyelni, hogy a napi pontmennyiséget ne lépjem át. És fogytam!
2011. jún. 10. 11:12
Jó a meglátás. Diéta alatt mindenképpen kell kajanaplót vezetni a tápértékek részletezésével (energia, fehérje, ch, zsír). Ennek az az előnye, hogy rákényszerít a tudatos kajálásra, hamar szembetűnő lesz a táblázatban hogy mi is a különbség pl. a párolt csirkemell és egy csokika között. Vagy, hogy mennyit számít egy liter cukros üdítő. Fontos, hogy MINDENT fel kell jegyezni őszintén!
5. Zizisicc (válaszként erre: 4. - 53dfddad18)
2011. jún. 10. 10:41
Mert az ember mindig hajlamos kívülről várni a segítséget és a megoldást ..... és igyekszik a számára könnyebb utat választani .....
4. 53dfddad18 (válaszként erre: 3. - Zizisicc)
2011. jún. 10. 10:24
Mégis mennyien megélnek a Fogyásbizniszből...
3. Zizisicc (válaszként erre: 2. - 53dfddad18)
2011. jún. 10. 10:23
A legtöbb esetben ez a legkézenfekvőbb megoldás!
2011. jún. 10. 10:19
A fogyáshoz nem kell pénz, sőt pénzt lehet megtakarítani, ha kevesebbet eszünk.
2011. jún. 10. 10:08
Nem, én most nem egy új Hollywood-i szuper diétát osztok meg veletek, és nem is egy új csodabogyóról van szó. Csak egy ötlet.
Remélem tudok segíteni nektek és biztos vagyok benne, hogy ti is tudtok segíteni nekem.

Ugrás a teljes írásra: A diéta neve: Őszinteség
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook