Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A Demodex atka keserítette már meg valaki életét? fórum

A Demodex atka keserítette már meg valaki életét? (beszélgetős fórum)


6. kori54 (válaszként erre: 5. - Hanna3x)
2014. márc. 16. 14:58
Egy hónap eltelt, mik a hírek ?
2013. febr. 12. 14:26
Én már használok egyet, csak nemrég kezdtem el, így nem tudom hat e.
2013. febr. 12. 14:09
Nálunk is a kutyában volt. Injekciót adtak neki és két naponta fürdetni kellett egy speciális fürdetővel, de nem sokat segített neki. Esetleg ha megkérdeznél egy állatorvost a hatóanyagokról, hátha van valami hasonló embereknek is kifejlesztve.
2013. febr. 11. 14:50
Köszönöm :) sajnos ez emberen nem használ :(
2013. febr. 11. 14:09

Nálunk a kutyáknak volt. Nem tudom, hogy használ-e, de ártani, nem árthat:

A demodex alternatív kezelése Citromos kezeléssel:

Nagyon alaposan megmosott citrom héját 1 liter vízben fél órán keresztül főzik, ha lehűlt, fél napra hűtőszekrénybe teszik, aztán finom szűrőn leszűrik, és spriccelő flaskába töltik, és a kutyát naponta kétszer befújják, a lötyit gumikesztyűvel a szőrébe/bőrébe dörzsölik.

Ez a bulldogmentes hu oldalról származik.

2013. febr. 11. 13:57
Szeptember óta komoly hajhullási problémákkal küszködöm.Minden orvosnál jártam már( fogászat, nőgyógyászat, mindenféle góc kutatás,pajzsmirigy vizsgálat,több bőrgyógyász, drága hajgyógyàszat, ingyenes gyógyszertári hajvizsgálat stb...), és rengeteg pénzt költöttem el.Mindenhol ahol jártam, megvettem amit felírtak, mert mindenki mondta, hogy ez a baj, az a baj....kivettèk a mandulàm is, fölöslegesen.A hajhullàs csak fokozódott. Màr csak egy hely maradt ahol nem jártam - ahol a demodex atkàt nézik meg....kiderült h ez a bajom....erre elég drága szereket vettem meg, mivel erre esküdtek, hogy ez jó....chuleevandevi tonik, sampon stb.....szóval kiváncsi vagyok a fejleményekre......valakinek erről valami tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook