Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A csoda a Facebookon is három napig tart? fórum

A csoda a Facebookon is három napig tart? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A csoda a Facebookon is három napig tart?

1 2
7. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Babyface90)
2014. márc. 31. 09:36
:) micsoda kisérlet. Amúgy vannak emberek akik már csak online tudnak kommunikálni élőbe már nem....
2014. márc. 31. 09:31
Igen, mint mindenütt! :)
5. kártyavár06 (válaszként erre: 4. - Bdf78cc352)
2014. márc. 31. 09:23
:-)))))))))))))))))
4. bdf78cc352 (válaszként erre: 1. - Babyface90)
2014. márc. 31. 09:17
Jó hogy ennyire ráérsz a hülyeségre,...egy cseppet pihent agyú vagy.
2014. márc. 31. 09:13

Szerintem ez nem feltétlenül csak a facebookot minősíti, és nem is feltétlenül ennyire sarkos az igazság.

Én valószínűleg nem a fb-on és az ottani jelenségeken gondolkodnék, hanem a kapcsolataimon az emberekkel. Amilyen a kapcsolatod "élőben" az emberekkel, az képződik le a virtuális világban is. Ha ez nem tetszik, az nem a rendszer hibája egyedül...

Árulkodó, hogy van olyan ismerősöd, akivel még az életben nem találkoztál. Akkor mégis mit vártál tőle?

2014. márc. 31. 09:12

Mit mondtak volna a 3. nap után?

Szerintem az életben is így működik, ha egyszer gratulált valaki, nem fogja ezt hetente ismételgetni.

2014. márc. 31. 09:08
A csoda a Facebookon is három napig tart? Egy kis kísérletezés a facebookon, reakciók kutatása, a gyors információáramlás és a túlzott információmegosztás miatt az emberek figyelnek-e egymásra? Tudatos-e a facebook használat?

Ugrás a teljes írásra: A csoda a Facebookon is három napig tart?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook