Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A cél - 5 kg szilveszterig...ki tart velem?:) fórum

A cél - 5 kg szilveszterig...ki tart velem?:) (beszélgetős fórum)


1 2 3
2010. márc. 3. 19:39
Na, gratulálok.. Milyen diéta?
83. noysee (válaszként erre: 80. - 2b0bbeabcf)
2010. jan. 26. 23:02
Noysee elég sz*rul áll ha lehet így fogalmazni:S:D bár most 2 hete már diétán vok .. 2 kiló lement...de jól van az...igy folytatom aztán lesz ami lesz ..szeretnék jol lefogyni :) eddig elég kitartó vok:)
82. 2b0bbeabcf (válaszként erre: 81. - Loveee79)
2010. jan. 10. 21:48

Csinos vagy :)

Annyira jó lett az alakod. :)

2010. jan. 10. 15:25

Sziasztok :)


Remélem mindenki halad, én mindenesetre drukkolok nagyon :)Én egyelőre tartom a súlyom, persze nem akarom elkiabálni, de úgy tűnik felgyorsult az anyagcserém mert nem igazán figyelek oda az étkezésre. Kevesebbtől jóllakott leszek, biztos összeszűkült a gyomrom azért, és nagyon jól érzem magam a bőrömben. Tettem fel képet az adatlapomra.

2010. jan. 1. 21:06

Várjuk (várom) a képet. :)

Igen, gondolom, hogy sokkal jobb, és nagy a megkönnyebbülés. :)

Öö, ez ismerős érzés, csak nálunk a párom részéről, sokkal jobban kíván, azt mondja. És észre is vettem. :D Nem titok, mi több, mint egy éve együtt lakunk, kezdünk már összeszokni, kiismerni a másikat, és most új szín került az életünkbe, és jó a tudat, hogy nekem köszönhetően :P :D Szurkoljatok, már csak 3 kilóóóó. :$

Noysee, te hogy állsz??

2009. dec. 31. 10:52

Majd hozok képet, a jelenlegi állapotomról nincs még kép, de majd készül, és hozok előtte utána képet is.


Nem is az, hogy büszke vagyok. Inkább megkönnyebbültem. És olyan jó volt tegnap a plázában mozi után, nézegettem a kirakatokat, és konstatáltam, hogy most már bármit felvehetek, mert minden jól áll, nem kell foglalkozni azzal, mit kell elrejteni, hol vastagít, stb.

A sexuális életem is fellendült, vicces, mert már mindenfélére gyanakodtam, hogy miért csökkent a libidóm, és most rá kellett jönnöm, hogy nagyon összefügg a súlyommal. Már nincs bennem semmi gátlás, mert meztelenül is csinosnak érzem magam. Pedig ez nem volt tudatos, eszembe sem jutott hogy ettől van. De teljesen visszatért a vadmacska énem, pedig már azt hittem, egyszerűen túl régóta vagyunk együtt a férjemmel és emiatt nem olyan :D

2009. dec. 30. 13:24

Gratulálok Loveee. :) Büszke lehetsz magadra. Én most még 60-nál stagnálok sajnos. :(

Mondjuk nekem ez az ünnep betett, de már 3. napja megint csak Norbizok. :) És tornázom is. :)Képet láthatunk majd rólad esetleg, egy kis motivációként? :)

Boldog Új Évet Neked is :)

2009. dec. 30. 13:20

Sziasztok :)


Remélem mindenkinek jól telt az ünnep :) Mindjárt szilveszter. Jelenlegi súlyom 52,5 kg. És befejeztem a fogyókúrát. Mert már most kényelmes 36os méret vagyok, hülyeség lenne 50re lefogyni, tényleg kóros vékony lennék :) és a 36os is lógna...szóval én elértem a célom.

Figyelgetni fogom a súlyom, hogy meg is maradjon, de egy ideje rendesen eszek, és nem változik, úgyhogy a remény él, hogy tartós marad, de figyelni fogok :)

Én elégedett vagyok, csinos és vékony, úgyhogy elértem amit szerettem volna :)

Sok sikert mindenkinek!! És nagyon boldog új évet!!!

2009. dec. 24. 09:21
Békés, boldog karácsonyt kívánok Mindenkinek. :)
2009. dec. 23. 09:02

Hello, én is megálltam, de az igazsághoz tartozik, hogy most kajálok, na nem zabálok, de nem mondanám, hogy ha eszek kicsit az salátából áll :)


Viszont tegnap vásárolni voltam és Ses kabátot vettem, és ma reggel felvettem a célfarmert, amibe bele kell fogyni, és gond nélkül fent van, nem kellett hasat behúzni vagy ilyesmi, igaz ülőhelyzetben még nem a legkényelmesebb, de azért jó érzés, hogy abban vagyok :)


Én 53on stagnálok. Karácsony után megint belehúzok majd. Nem határoztam el, hogy nem eszek az ünnepek alatt, de ahogy magamat ismerem, mivel én főzők, és 2 napig, 26án nálunk vendégeskedik a család, nem fogok enni. Mert ilyenkor tele leszek az illatokkal főzés közben :)

2009. dec. 22. 17:14
Na, ki hogy áll? Nekem nem mozdul a súlyom innen..
2009. dec. 15. 15:13

Köszönöm. :)

59,5 kg voltam ma reggel :O :) 56 szeretnék lenni :)

2009. dec. 15. 11:01

Mencsy gratula a 21 kilohoz :) Nem semmi teljesítmény :)


Még hátravan 3 kg, ti hogy álltok?

2009. dec. 13. 14:41

:)

Hehe, nekem is mindenki azzal jön, hogy beteg vagyok. :D Én azt hittem ez csak itt "szokás". Azért mert 2 éven belül fogytam 21 kg-ot, nem vagyok még nem vagyok beteg. Csak nehéz ezt nekik meg magyarázni. Úgyhogy Loveee én teljesen átérzem. :-)

Húú, 45 kg. Az durva.

70. Loveee79 (válaszként erre: 69. - 2b0bbeabcf)
2009. dec. 13. 11:02

Szívesen :)


És továbbra is kitartás mindenkinek :) Anyám kiakadt rám. Ő hozta szóba, hogy nézegettek régi képeket, és mennyivel vékonyabbak voltunk, én is meg húgom is. Na erre mondtam neki, én egész jól haladok a fogyással, és meglesz az álomsúly legkésőbb szilveszterig :)

Jött egy prédikáció...hogy nem vagyok normális és hogy beteg vagyok stb..


Volt egy időszak, úgy 10 éve, miután az első lányom született, és elég sokat felszedtem terhesen, hogy fogyni kezdtem, nem tudatos fogyókúra volt, csak úgy jött, és a vége az lett hogy 45 kg voltam és még mindig kövérnek láttam magam a tükörben, nem ettem, és anorexiára gyanakodott az egész család. És mivel állandóan ezzel idegeltek, végül hazudoztam, hogy hagyjanak békén.

Eltelt pár hónap, és rájöttem tényleg nem stimmel valami, mert nagyon fáradékony vagyok és erőtlen, és kemény munkával elkezdtem enni, és felhíztam 50kgra. És közel 10 évig tartottam, úgy hogy volt egy újabb terhesség, de ott csak annyit híztam, amennyi a gyerek volt, szülés után 1 hónappal, megint 50 voltam.

Akkor megtanultam, hogy nem tükör alapján fogom megítélni a súlyom. Azóta erre nagyon figyelek, ruhában mérem a fogyást és kgban. Soha azóta nem volt gond.

Erre jön nekem anyu azzal, hogy úristen az 50 az korosan sovány...basszus. Annyira idegesítő, hogy ilyen figyelmetlen és mégcsak nem is titkolja..De már hozzászoktam :)


Újabb bókot kaptam tegnap, barátnőtől amikor levettem a kabátom nála :D

2009. dec. 12. 08:06
Köszi a privit Loveee. :)
68. 2b0bbeabcf (válaszként erre: 67. - Loveee79)
2009. dec. 10. 17:56

Na, ez tök jól hangzik. És mennyibe kerül, és hol lehet venni??

Annyira jól tudnak esni az ilyen dicséretek, amit a szeretteinktől kapunk.. :)

2009. dec. 10. 10:33

Mellékhatás: az első 3 napban volt, alvatlanság, nagyon energikus voltam ez nagyon tetszett is benne, állandó ihatnék. Az alvatlanság volt kellemetlen, de 3 nap után teljesen megszűnt és azóta is nagyon jól alszom :) Sajnos az ivás is csökkent, úgyhogy oda kell figyelnem, hogy lehetőleg meglegyen a min 2 liter, az elején megittam 3 litert, úgy, hogy nem is kellett figyelni rá. Az energia rész is elmúlt, elég gyorsan. Ami maradt, hogy nem vagyok éhes. Hogy könnyebb nemet mondani, valami olyan kajára amit szeretek. Van egy olyan sejtésem, hogy már adi nélkül is menne, de a hit csodákra képes :D


164 cm vagyok. Évekig 50 kg voltam, nekem ez a jó formám. Voltam ennél kevesebb is, de akkor fáradékony voltam és gyenge, úgyhogy felhízlaltam magam 50re, és az úgy beállt. Aztán egyszercsak felborult ez a dolog :( Én meg nem tudtam elfogadni. Vissza kell szoktatni a szervezetem, hogy felfogja, 50 a normális neki és nem az 59 :D


Ma reggel a nagylányom megjegyezte: azta, de vékony vagy :) Hu de jól esett :D

66. Spiritus (válaszként erre: 63. - Loveee79)
2009. dec. 10. 10:13
Hány cm vagy hogy 50 kg akarsz lenni??? Azért az baromi kevés!
65. 2b0bbeabcf (válaszként erre: 63. - Loveee79)
2009. dec. 9. 19:51

Ahha, értem. :)

És ennek nincs semmilyen mellékhatása??

64. Anci-panci (válaszként erre: 63. - Loveee79)
2009. dec. 9. 16:29

ezt az adipexet hol lehet beszerezni? az árát nagyjából betudnád nekem lőni? szeretnék természetesen fogyni de mi van ha nem jön össze...:S

köszi :anci

63. Loveee79 (válaszként erre: 62. - 2b0bbeabcf)
2009. dec. 9. 15:07

Többnyire nem eszem semmit :)

Elkezdtem szedni az Adipexet, ha jól emlékszem november 17én. Van naplóm is, igaz már nem írtam pár napja, de az elejétől írtam a dolgot, és naponta töltöm a mérlegelőm, még akkor is ha épp nem volt változás.

Úgy van ez, hogy az idei évem július végéig a fogyóról szólt, diéta, mozgás, mindenféle diéta, túl vagyok mindegyiken kivéve a 90 napos. És nem nagyon fogytam. Aztán abbahagytam mert elegem lett. Nemrég hallottam az Adiról, és megkérdeztem egy hozzáértő ismerőst, akinek volt is, adott egy levelet, és elmondta mi van. Na és elkezdtem szedni, de nem fűztem hozzá semmilyen reményt, és nem emeltem a mozgásomon, heti 2x2 óra táncedzés, és úgy gondoltam diétázni sem fogok. Csakhogy az adi olyan szinten elvette az étvágyam, az első pár napban, hogy teljesen közömbös voltam a kaják felé, éhes sem voltam, viszont rengeteget ittam, és beindult a fogyás, már az első naptól. Aztán enyhült a hatása, de elég motiváló volt a kezdés, ahhoz, hogy utána ne essen nehezemre nem enni :) Több mint 3 hete, hogy nem eszek. Ez azt jelenti szó szerint: napi 4x3dl tejeskávé, 1 mkanál cukorral, ebédidőben 1 banán, vagy 1 szelet párizsi üresen, vagy ilyesmi, és este 6kor egy natúr joghurt, ami mellé néha eszek egy light medvesajt háromszöget. Igyekszem jó sokat inni.

A mozgást nem emeltem.


59ről indultam, most 54,6 és 50 szeretnék lenni, karácsonyig, vagy szilveszterig.


És nem félek a jojo hatástól, mert tudom, ha elérem az álomsúlyt, és visszaáll a rend, és enni fogok, majd azért arra odafigyelek hogy 6 után már ne, de max 1-2 kgot fog ingadozni a súlyom, attól függően épp mit ettem . Ez az 1-2 kg, meg bele van számolva az álomsúlyba :)

2009. dec. 9. 11:56

Gratula. :)

Te mit csinálsz, hogy fogyj??

2009. dec. 9. 10:18
Na beindult megint a fogyás végre, hajtok a -5re keményen :)
60. noysee
2009. dec. 8. 12:20
:D
59. 2b0bbeabcf (válaszként erre: 56. - Noysee)
2009. dec. 7. 19:20

Okés. Köszi a választ. :)

Még 24 nap van Szilveszterig. :P

58. Loveee79 (válaszként erre: 52. - Spiritus)
2009. dec. 7. 13:24

Hát én sem nevezném annak :D Soha nem is ettem a mekis salátákat, mert olyan műnek látszik, nem találtam ínycsiklandozónak :) A sültkrumplijukat viszont nagyon szeretem. Aztán nemrég mekizett a család, és krumpli tiltólistán van ugyebár, úgyhogy kértem salátát, és nem is volt rossz, megkockáztatnám hogy finom volt, de a valóság az, hogy inkább azért ízlett, mert akkor már 2 hete nem ettem semmit, amiben 2nél több összetevő lett volna, úgyhogy gondolom, ezért volt íze :D


De nem számított csalásnak, bár attól függ hogy nézzük :) A csalás az tegnap volt. De még az sem volt igazán az, mert ennyi belefért. És tudtam, hogy elkerülhetetlen, nem elcsábulás volt. Ünnepeltünk baráti társasággal. Meg is érződött az eredménye a ma reggeli mérlegelésnél, de nem esek kétségbe, folytatom ahol abbahagytam.

2009. dec. 7. 11:50
Sziasztok!Csatlakoznék,ha nem gond!Nekem jóval többet kell leadnom,és nem is szilveszterig.De gondoltam addig csatlakozom hozzátok.Sajnos a másik fórum kihalt ahol kezdtem a fogyit. :(((
56. noysee (válaszként erre: 54. - 2b0bbeabcf)
2009. dec. 7. 11:46
igen..gyorsan:) persze nem egy nap alatt.de ha egy honapig pl folyamatosan csinálod tuti látszik:)
55. Anci-panci (válaszként erre: 14. - Dzsimp)
2009. dec. 7. 11:34
fúúú...én nagyon szeretek futni..bár mióta így elkhíztam valóban megterhelőbb....de nekem van itthon eliptikusom..na az meg dögunalom..és itt van a szobámban és nem tudom rávenni magam pedig kézenfekvő lenne :S inkább kimegyek futni :)
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook