Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A BKV hajóra mennyibe kerül egy jegy felnőttek számára? fórum

A BKV hajóra mennyibe kerül egy jegy felnőttek számára? (tudásbázis kérdés)

2012. aug. 24. 08:50
holnap közlekedhetnek a hajók? rég láttam ennyire balfac honlapot.... azt hiszem muszáj lesz telefonálni
2012. aug. 21. 13:00

Ki van írva a honlapjukon, hogy forgalmi rend változás van az alacsony vízjárás miatt...

Én nem tudok kiigazodni a menetrenden, de valamelyik járat nem közlekedik az biztos.

2012. aug. 20. 22:02
Tele a Duna sétahajókkal, járnak, de tényleg alacsony a vízszint.
2012. aug. 20. 21:28
400 ft, de én úgy tudom most nem jár.
2012. aug. 20. 20:40

400 Ft, a hajón kell megvenni. BKV bérlettel is lehet utazni de azt csak hétköznap fogadják el.

De aki készül mostanság hajókázni, figyeljen oda, mert nem köt ki mindenhol a Duna alacsony vízállása miatt. Amúgy is létszámfüggő a hajó, csak annyi utast engednek fel, amennyi meg van határozva az adott hajóra.

2012. aug. 20. 20:30

[link]


A hajó igénybe vételére minden nap helyszínen váltott vonaljeggyel van lehetőség. A helyszínen váltott vonaljegy érvényes a vonal teljes hosszán, átszállás és/vagy útmegszakítás (járműről történő leszállás), visszafelé utazás nélkül. További egy darab helyszínen váltott vonaljeggyel lehet kutyát, illetőleg kerékpárt szállítani. A BKK által kibocsátott további jegyek és bérletek közül


a Budapest 24 órás jegy, a Budapest csoportos 24 órás jegy, a Budapest 72 órás jegy, a Budapest-hetijegy, a kedvezményes csoportos tanulójegy, a rendezvényhez kapcsolódó jegyek és a kombijegyek,

a kétheti Budapest-bérlet (14 napra), a havi Budapest–bérletek (tanulóknak, nyugdíjasoknak és kisgyerekeseknek is), a negyedéves Budapest-bérletek (100 napra, tanulóknak és nyugdíjasoknak is), a szemeszterre szóló Budapest-bérlet, az éves Budapest-bérletek (tanulóknak és nyugdíjasoknak is, minden változatban), a kerékpárbérlet-matrica,

a kutya számára váltható 24, 72 órás és hetijegy, illetve teljes árú bérletek használhatóak, ezek azonban kizárólag csak a munkanapokon közlekedő hajójáratokon érvényesek. A mindenkor hatályos jogszabályok alapján ingyenes utazásra jogosultak a hajójáratokat munkanapokon és hétvégeken is díjmentesen vehetik igénybe.

13. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2012. aug. 20. 20:28
De nem ingyenes!!Ott kell jegyet venned,ha nincs bérleted vagy olyan 24 órás vackod!
2012. aug. 20. 20:25

Megvan!

Másolom:

"A hajójáratokra munkanapokon jegy nélkül is bárki felszállhat, akinek van érvényes Budapest-bérlete vagy bármilyen 24 órás vagy annál hosszabb érvényességű jegye. Akinek nincs ilyen, a helyszínen válthat 400 forintos menetjegyet."


Érvényes a bérlet is, ezt másutt olvastam.

2012. aug. 20. 20:23
Miért lenne ingyenes?Nem lenne durva,hogy akkor óriási tömegek hömpölyögnének arra a csúcsidőben?Én egyszer mentem vele,akkor sem volt piskóta a dolog,többet nem is megyek vele!
2012. aug. 20. 20:22

Furcsa lett volna, ha van ingyenes bkv szolgáltatás.

Én egyszer találtam meg, hogy arra lehet helyszínen jegyet venni, amúgy nem sok információt olvastam az oldalukon.


Vedd figyelembe, ha nem végállomáson szállnál fel, akkor lehet, hogy nem férsz fel, mivel meghatározott számú ember utazhat egyszerre, s ha tele van, csak annyian szállhatnak fel, ahányan leszálltak.

2012. aug. 20. 20:22
Nem ingyenes.Mindig 400ft-ba kerül.
2012. aug. 20. 20:20

Én hétköznap sem utaztam soha ingyenesen :SS

Nem is tudtam, hogy ingyen is lehetett volna, nem lehet, hogy azoknak ingyenes akik BKV bérlettel rendelkeznek, vagy nyugdíjasok?

2012. aug. 20. 20:20
Hétközben is 400 ft csak akinek van BKV bérlete az jó hétköznap, viszont hétvégén nem használható! Hétvégén mindenkinek kell fizetni.
2012. aug. 20. 20:14

Elég nehéz megtalálni az áraikat.

Úgy klátom, a hosszabb időre érvényes BKV-jegy jó. (napijegy, 3 napos jegy, stb.)

De hétköznap biztos ingyenes? Én is keresgélem.

5. virágh (válaszként erre: 2. - G_eszter)
2012. aug. 20. 20:10

Köszi!

És ha előre venném meg, az mennyibe kerül, illetve hol van rá lehetőségem? Van retúr jegy is?

2012. aug. 20. 20:10
hétköznap ingyenes, hétvégén 400 ft.
2012. aug. 20. 20:07
hétköznap nem ingyenes?
2012. aug. 20. 20:07
helyszínen 400 ft
2012. aug. 20. 20:06
A BKV hajóra mennyibe kerül egy jegy felnőttek számára?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook