Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátom nyaral, 3. napja nem jelentkezik, mit gondoljak? fórum

A barátom nyaral, 3. napja nem jelentkezik, mit gondoljak? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
81. andi6020 (válaszként erre: 49. - Dda31784e7)
2013. aug. 20. 16:48
Igazad van Maca! Minden egyes szavaddal egyetértek.
80. cony4 (válaszként erre: 1. - Zsejke)
2013. aug. 20. 16:25
Szia . Van több lehetőség is. Ezek már mind elhangzottak az előzőekben. De ezek mind csak feltételezések. Biztosat még akkor sem tudsz meg, ha netán tán írsz neki egy sme-t, vagy felhívod. Talán az, hogy mi történt Siófokon az soha nem fog kiderülni... Az tényleg a fantáziádra van bízva.Ha majd hazajön, és megkeres, akkor kiderül érdekled-e még egyáltalán.
79. 45b4ec3330 (válaszként erre: 60. - Bd55e3f068)
2013. aug. 20. 16:24
Tudod pont leszarom, h mit gondolsz...
2013. aug. 20. 16:16
Még elég frissek vagytok.Annak idején én egy teljes hetet vártam,mire megmertem csörgetni kettőnk számán.Természetesen nem vette fel.Mert el sem vitte magával,mint kiderült,amikor felhívtam a másik számán.Nagyon szar érzés volt...:( Csak ugye én már akkor nagyon szerettem őt és nem akartam szembenézni azzal,hogy ezzel elég egyedül vagyok és hogy elege van belőlem és ilyenek,mivel...nem volt ötletem,hogy miért érezne így.De ti még az elején vagytok,döntsd el,hogy akarod-e így ezt a kapcsolatot,mert ez a része nem lesz jobb,ha már most így van,így érzel,pedig feltehetőleg az ok most még banális.
77. 55416fb8e2 (válaszként erre: 49. - Dda31784e7)
2013. aug. 20. 16:14
szerintem egy 2 hetes ismeretseg meg boven 'udvarlasi idoszak' es nem egy kapcsolat :) en sem hivnam a sracot, nem buszkesegbol, egyebbol, hanem mert a csaladjaval nyaral, es mert nem ismerem meg annyira. nem akarnek se nyomulni, se zavarni, megvarnam, mig jelentkezik. de rosszul esne nekem is, ha nem jelentkezne
76. 55416fb8e2 (válaszként erre: 47. - Zsejke)
2013. aug. 20. 16:02
megertelek, mert foleg egy kapcsolat elejen termeszetes lenne, hogy akar a vilag vegerol is naponta felhiv vagy ir neked. de szerintem ettol most meg ne temesd a kapcsolatot, vard meg mig jelentkezik, akkor ugyis tudni, erezni fogod, hogy volt-e okod aggodni :)
75. 4b33a5ad37 (válaszként erre: 47. - Zsejke)
2013. aug. 20. 16:02
Felesleges félned.Nem passzoltok.Ismerd be és reagáld le.
74. csutkamano (válaszként erre: 1. - Zsejke)
2013. aug. 20. 15:59

Írj neki egy rövid SMS-t (Szia! Mizu? Hiányzol.)

Ha nem válaszol rá, annak bármi oka lehet. Várd meg amíg ő jelentkezik. Ha nyaralás után megkeres, akkor hallgasd meg, mivel magyarázza ki magát, és tudni fogod, hogy jelentesz-e neki még valamit, avagy vége a kapcsolatnak.

A két hét még nem egy hosszú idő, még csak a fellángolás kezdete, és ha ezt a tüzet nem tápláljátok mindketten egyformán, előbb-utóbb kialszik a láng.

73. Zsejke (válaszként erre: 66. - Dda31784e7)
2013. aug. 20. 15:56
ez jóóó :)
72. 40f1eafcfc (válaszként erre: 49. - Dda31784e7)
2013. aug. 20. 15:56
Teljesen igazad van.Nekem is a legtöbb kapcsolatomba az volt,hogy ezerrel égtek az smsek,a telefon vonala.Aztán megimsertem a mostani páromat,aki nem éppen ez a típus volt.Sokat voltunk távol az elején és bizony sokat rágtam a kefét mikor 1-2 napig csend volt.Aztán rátanított arra,hogy ha hiányzom neki írjam meg, kérdezzek hogy van,neki is jól esik.Persze ezt megelőzte egy őszinte beszélgetés,mert én kiakadtam azon,hogy mondjuk nem keresett...bizonytalanná tesz.Azt mondta mikor együtt vagyunk éreznem kell az érzéseit, nem szabad ennyire nem bízni.Olyan is volt,hogy írtam neki smst, nem reagált rá akkor ,hanem másnap hívott...szóval annyi féle fickó van.Taktikázni, játszmázni, jégkirálynőt felesleges játszani,nem ettől fognak szeretni,és tisztelni minket.
71. vacsa (válaszként erre: 68. - Mafalda)
2013. aug. 20. 15:56
:)
70. mese habbal (válaszként erre: 65. - Vacsa)
2013. aug. 20. 15:55

de nem vagyunk egyformák... és szerintem elvárni a másiktól, hogy ilyen legyen, az nem túl nyerő dolog...

nekem is van olyan ismerősöm, akik napközben 10-szer beszélnek egymással a párjával, pedig együtt élnek 12 éve... nekem meg ez fura...

értem, hogy van akiknek ez a jó, de nem lehet elvárni, hogy ez legyen az etalon!...

69. dda31784e7 (válaszként erre: 68. - Mafalda)
2013. aug. 20. 15:54
XD
2013. aug. 20. 15:53
Helyben látva az időjárást:a parton egyfolytában szélvihar van,ami a srácba is bele-belekap:))
67. mese habbal (válaszként erre: 61. - Dda31784e7)
2013. aug. 20. 15:52

szerintem ebben nincs semmi ellentmondás... rámenősnek nem kell lenni, nyomulni nem kell... főleg az elején... de ha van már kapcsolat, akkor fel lehet hívni a másikat, sőt, ahogy egyre régebbi és komolyabb a kapcsolat már nem számít, hogy ki telefonál,a fiú, vagy a lány...



ebben a sztoriban az a gond, hogy nem is tudjuk mióta ismerik egymást, hogyan ismerkedtek meg, ebben a két hétben meddig jutottak (lelki szinten).. valaki írta az "udvarlási időszak"-ot... ha ezer éve ismerik egymást, volt udvarlás, de csak két hete jöttek össze, akkor tényleg nyugodtan fel lehet hívni.. de ha 5 perce ismerik egymást, egyből összejöttek, így számítható a két hét, akkor tuti nem hívogatnám...


nincsenek receptek.. igazából ennek a fórumnak a beszélgetésen kívül úgysincs több értelme, mert ezt neki kell éreznie, hogy mi van, fel lehet-e hívni vagy nem... önmagában a két hét az nem jelent semmit...

66. dda31784e7 (válaszként erre: 64. - Vacsa)
2013. aug. 20. 15:51

"...üldögél a parton, lábát a langyos vízbe lógatva, szemét a távolba meresztve, miközben hajába bele-belekap a szél és azt várja hogy mikor csörren meg a telefonja.."


Ez nagyon tetszett. El is képzeltem.:DDD

65. vacsa (válaszként erre: 63. - Mese habbal)
2013. aug. 20. 15:50

Hát nem tudom. Én 20 éve élek a férjemmel és napközben többször is eszembe jut. Én is neki. Aztán csak úgy felhívjuk egymást. Pl. megkérdezi hogy ettem-e már, mert munka közben hajlamos vagyok elfelejteni az evést...

Én nem gondolom hogy sírnia kellene a fiúnak egy sarokban mert nincsenek együtt, de azért eszébe juthatna... ha nem is minden percben.

64. vacsa
2013. aug. 20. 15:48

Szerintem hülyeség taktikázni, vagy azt gondolni hogy a másik taktikázik.


Ha a fiú beszélni szeretne vele, akkor felhívná. Azért mert egyszerűen hiányzik neki.

Nem hiszem hogy lenn üldögél a parton, lábát a langyos vízbe lógatva, szemét a távolba meresztve, miközben hajába bele-belekap a szél és azt várja hogy mikor csörren meg a telefonja...

63. mese habbal (válaszként erre: 57. - Pera0322)
2013. aug. 20. 15:47

ebben igazad van, de én meg azt gondolom másképp, hogy szerintem egyáltalán nem jelenti, hogy ne lenne lelkes, ha nem folyton rá gondol...

szerintem az egy irreális elvárás, hogy -akár csak a kapcsolat elején is- a másik folyton rám gondoljon, én járjak a fejében stb... aki itthon marad, és nem csinál semmit, az persze, hogy többet agyal, meg gondol a másikra.. de ha ő meg szórakozik, jól érzi magát, nyaral, élményei vannak, akkor tök normális, ha nem jut eszébe minden percben a másik... ettől még szeretheti, hiányozhat neki, ha visszajön, majd örülnek egymásnak stb... de miért várjuk el a másiktól, hogy egyedül, vagy nélkülünk ne érezhesse jól magát, és miért nem engedjük meg neki, hogy akkor ne jussunk eszébe?

62. tücsimücsi (válaszként erre: 59. - Mafalda)
2013. aug. 20. 15:43
Én is így gondolom. Jobb hamarabb megtudni a biztosat, mint otthon napokig agyalni.
2013. aug. 20. 15:43

42. kakukkfű

"...Egyébként a 24 éves fiam azt mondja, hogy a lányok visszataszítóan rámenősek.....

Ez kiábrándító egy fiú szemében. Ha fontos neki a lány, majd keresi. Ha pedig nem, akkor sem dől össze a világ, majd keresi a következő."


59. mafalda

"...Nekem fiam van és ő is dühöng ha a lányok elvárják,h mindig a fiú telefonáljon. "



Na most légy okos Domokos:DD

60. bd55e3f068 (válaszként erre: 44. - 45b4ec3330)
2013. aug. 20. 15:40
Lya, neked sokkal jobban bejön az a stílus, hogy leülni nyerekegni a hoxa elé, mint lépni bármit az életben :P
2013. aug. 20. 15:39

Lehet,h tényleg azt várja,h most te hívd.Nekem fiam van és ő is dühöng ha a lányok elvárják,h mindig a fiú telefonáljon.

Lehet ha most felhívod ő nem hallja,vagy nincs nála a telója,így ő hív vissza.Vagy nem.De akkor már el is dőlt a dolog...

58. bd55e3f068 (válaszként erre: 43. - Zsejke)
2013. aug. 20. 15:38
Szerencse, hogy anonim a fórum, magad meg nem érzed, hogy itt rinyálni sokkal nagyobb gáz.
57. Pera0322 (válaszként erre: 52. - Mese habbal)
2013. aug. 20. 15:38
:) de mi az,h bárki bármikor hivogassa? Meg hogy a lány elront mindent? Nem kell ennyire túlagyalni szerintem... Különben is jobb előbb tisztàn látni, ha a fiú már nem olyan lelkes, mint még napokig ezen agyalni!
56. mese habbal (válaszként erre: 54. - Bd55e3f068)
2013. aug. 20. 15:36
:D
2013. aug. 20. 15:36

amúgy ha valami igazi, akkor nem lehet elrontani.. azzal sem ha felhívod, azzal sem, ha nem hívod, csak vársz rá...

ha ezek bármelyikével is el lehet rontani, akkor valószínűleg amúgy sem volt igazi a kapcsolat... ;)

54. bd55e3f068 (válaszként erre: 25. - Zsejke)
2013. aug. 20. 15:35
Akkor ezt meg is beszélted magaddal. Ha mégis felhív eztán, mondd meg, hogy bssza meg a létráját!
53. bd55e3f068 (válaszként erre: 3. - Zsejke)
2013. aug. 20. 15:33

Megtalálta a boldogságot, megházasodott és boldogan él.

Neked mi a mentséged, miért nem hívod fel?

52. mese habbal (válaszként erre: 49. - Dda31784e7)
2013. aug. 20. 15:31

szerintem manapság nincs udvarlási időszak külön, hanem a két hét az pont egy olyan állapot, ami még ilyen értelemben nem számít párkapcsolatnak, hogy bárki bármikor hívogassa a másikat... sőt, ha már ilyen értelemben párkapcsolatban lennének, akkor együtt mentek volna nyaralni :D

amúgy valóban, ha az ember akar valamit, akkor mondja, kérdezze meg stb... nem is az a baj, hogy ha az ember a párját felhívja... de két hét után azért még nem lehet ilyen értelemben párról beszélni... inkább azt kéne magában megfejtenie, hogy miért agyal ezen ennyire, miért nem bízik meg a másikban?

igen, benne van a pakliban, hogy a pasi nem érdeklődik eléggé, ebben az esetben viszont, ha a lány jelentkezik, akkor az csak ront a helyzeten... de az is lehet, hogy egy hét múlva ott folytatja ahol abbahagyták, és semmi gond nincs... csak hülyén jött ki, hogy ennyire az elején pont elment nyaralni...

mindig annak a nehezebb, aki otthon marad, szerintem nyaralás közben neki sokkal gyorsabban telik az idő, az a 3 nap neki nem ugyanolyan hosszú, mint a lánynak itthon... egyáltalán nem furcsa, ha észre sem veszi, hogy 3 napja nem beszéltek egymással...

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook