Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátnőm rámászik arra a pasira akit én láttam meg elöször... fórum

A barátnőm rámászik arra a pasira akit én láttam meg elöször... (beszélgetős fórum)


1 2 3
15. 7e433abb8e (válaszként erre: 14. - Df30cb1959)
2006. szept. 15. 17:36

Hahaha.

Pedig a nök többsége ilyen.

Egész egyszerüen ott van a versengés. Es megint csak a külsöre tudok visszautalni.


En eddig egy embert tudok magam mellett felmutatni aki nem akart pontosan u.azzal a pasival...akivel en.

Kibaszott versengés. Nem más.

2006. szept. 15. 17:33
ilyen ribancokkal nem barátkozok,akik elvennék a pasim.Ezért nem fordúlt még velem ilyen:)
13. gota
2006. szept. 15. 13:22

Sajnos én is jártam már így, de még nem volt semmi köztünk. A csaj annyira behülyítette a srácot, hogy még tőlem kérdezte, van-e valakije a lánynak. A legundorítóbb persze az volt, hogy olyan közönséges volt a lány... Mivel én nem tudok ilyen lenni, esélyem sem volt.

Persze utólag már nem bánom, h így alakult, de akkor azért rossz volt...

2006. szept. 15. 12:41
ha rámászna, már nem lenne e barátnőm :)
2006. aug. 10. 09:08
Rengeteg jó pasi van.Nem kell mindjárt a barátnő orrára kötni,hogy kiszemeltem valakit!
2006. aug. 9. 17:34
Anúgy egyikünkel se jött össze, de nem értem még mindig h mért kellett neki is "összeismerkedni" a sráccal akivel jóba lettem.
2006. aug. 9. 17:33
Hát én konkrétan arra gondoltam mikor még nem jársz a sráccal de alakul, és akkor a barátnő drága rámászik... A srác az én esetembe se igy akarta megközelíteni a bnőt, nem is tudta akkor még hogy ismerjük egymást.
2006. aug. 9. 13:51
amelyik pasi menni akar máshoz engedni kell. Ha Te kellesz neki esze ágában sem lessz másfele kacsingatni. Nekem legalábbis ilyen pasi nem kéne. A "barátnő"-mnek meg hálás lehetek, hogy megszabadít egy késöbbi talán még kellemetlenebb szitutól. Valamint vigasztal, hogy ennek a pasinak teljesen mindegy kivel van, igy a barátnőm sem fog jobban járni mint én :-) jön a következő...
2006. aug. 9. 13:24
az én esetembe biztos hogy nem.de lehet hogy vannak olyan esetek is.
2006. aug. 9. 13:22
hát én inkább a pasit ejteném mint a barátnőt.....arra még nem gondoltatok, hogy a pasi pont így akarta barátnőtök közelébe férkőzni????
2006. aug. 9. 13:03

Na,az ilyen szerintem nem is igazi barátnő.

Velem is előfordult már ilyen,de olyan pasival akit én szerettem.Lehet hogy szánalmas módszer de én alakalom adtán visszaadtam a kis édesnek amit kaptam!

2006. aug. 9. 12:42
Velem is előfordult párszor... Kicsit alkohol hatása alatt voltam és csókolóztam egy sráccal, akit elötte jól kibeszéltünk h milyen jól néz ki, biztos van vmi hibája. Amíg elmentem wc-re addigra a kedves "barátnő" rámászott a "pasimra", utánna pedig ... jött a többi... aztán még nekem mesélte hogy milyen jó volt, meg hogy írt neki sms-t!!!!!!!
2006. aug. 9. 12:37

Elhiszem, nekem is volt már ilyen "esetem"...


Utána megkérdeztem tőle, hogy akar-e hármasban alkotni, vagy leszáll a pasi(m)ról...általában bejött:)))

2006. aug. 9. 12:33

Ismerős a szitu.


Ilyenkor a legjobb a konfliktus-elhárító mechanizmust alkalmazni. :)


Magyarán: szépen, higgadtan az alábbi szavakkal fejezd ki nemtetszésed:

"Nahát... elég szánalmas ez PONT Tőled... Habár nem is tudom mire számítottam?!" :)

2006. aug. 9. 12:28

Nektek is van ilyen?

Megismerkedek egy sráccal pl msn-en, mondom a barátnőmnek (mondjuk nem a legjobb bnöm), mire ő, hogy jajjj az a srác olyan édi, régen mindig néztem a diszkóba, pár nap múlva már ő meséli hogy msn-en dumáltak és mennyire aranyos :S Megőrjít!!!!....

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook