Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A 22-es csapdája... fórum

A 22-es csapdája... (beszélgetős fórum)


11. bumburka (válaszként erre: 8. - Dracon)
2011. nov. 10. 11:08

Nálunk van szabi,bevagyok jelentve.Ezzel nincs gond.Ezért is a 22-es csapdája...

Mert mi a garancia arra,hogy az új cégnél be lennék jelentve??????

Mint főnök,etikai szempontból egész normális.

2011. nov. 10. 11:06
A jó munkahely manapság ritka minta a fehér holló. Keres másikat, de tartsd a valamit valamiért elvet.
9. bumburka (válaszként erre: 6. - 6f4ed91892)
2011. nov. 10. 11:02
A hozzászászólásomban olvashattad,hogy keresek is.
2011. nov. 9. 22:56

Ha 6-7 részletben kapod meg a fizut az már tényleg elég rosszul hangzik. Bár nem írtad, de ez alapján arra tippelek hogy valamilyen magán cégnél dolgozol. Sajnos én is azt látom hogy a magán szektorban elhelyezkedni manapság semmi jóval nem kecsegtet. Édesanyám is egy magán cégnél dolgozik, és se szabadság, csak ha cserélnek, se rendes bejelentett bér, a feleségem ugyanez, csak más munkakörben.


Nekem szerencsém van, egy multi cégnél dolgozom informatikusként, elég jó a fizu is, és inkább vesznek fel embereket mint kirúgnak, sok munka jön külföldről, és nem kell megszakadni.

2011. nov. 9. 22:46

Én 2008-ban is, és most ősszel is 3 hónap munkanélküli után találtam munkát nagyvárosban. Most olyat, amit ideiglenesnek szánok, közben keresem a testhez állóbbat.

Mindenképp keress újat, és lehet pár hónap múlva tudsz is váltani közvetlen a mostaniból.

Bízz benne, magadban! Muszáj +-an gondolkodni, hogy be tudjuk vonzani, mert nagyon nehéz. Sok sikert!

6. 6f4ed91892 (válaszként erre: 4. - Bumburka)
2011. nov. 9. 22:42
Talan kozbe kene keresni...
2011. nov. 9. 22:41
Amíg ők nem küldenek, te ne menj sehová. (végkielégítés) Sajnos mindenütt óriási a gond. Én az oktatásban dolgozom. De nem tudom, hogy a mi Rózsikánk végül hová vezeti a "nyáját" Ma azt olvastam, hogy nem lesz létszámleépítés, csak átrendezés. Ugyanis nem lesz szükség ugyan annyi tanárra, de több óvónő kell majd.Hát mit mondjak, darabra lehet hogy meg van:( Még jó, hogy nem dekában méricskélnek:D
2011. nov. 9. 22:24

A kollégák kedves,jófej emberek.

Fizetési problémák vannak.

6-7 részletben kapjuk meg a fizut.Egyre jobban kirajzolódik az,hogy a munkahelynek nincs jövője.

Érzem,látom,nem adok 1évet és itt a vég.

Keresek,kutatok új meló után-mindhiába.:((

Elmennék munkanélkülire is,de mi a garancia arra,hogy 3hónap után találok új munkahelyet!!!!

Ti is hasonló cipőben jártok?

2011. nov. 9. 22:16
Rátapintottál a lényegre.Ez egy bonyolult,globális témakör.
2011. nov. 9. 22:14

Ez a kérdéskör nagyon tág.

Munkahelyi probléma: a munkahely megmaradásának kérdése, a m.hely megtartásának kérdése, probléma a kollégákkal, pr. a főnökkel. A munka folyamatában adódó problémák. Mire gondoltál?

2011. nov. 9. 22:08
Beszélgessünk munkahelyi problémákról!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook