Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bulimia, avagy az evés csapdája fórum

Bulimia, avagy az evés csapdája (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bulimia, avagy az evés csapdája

2013. aug. 9. 21:43

Kedven Nikolett!


Nagyon tisztellek amiért ilyen öszintén megírtad ezt a cikket,remélem tudsz vele segíteni már legalább egy embernek vele.Nagyon sajnálatos dolognak tartom,hogy nem hangoztatják eleget a fiatalok körében,hogy milyen következményei lesznek a nem evésnek és a hánytatásnak,anno én sem gondoltam bele egy pillanatig sem.......felnött fejjel.....

egy rövidke cikk: [link]

talán emlékezik rá valaki,jó kezdeményezés......

2011. okt. 31. 20:47
én csak annyit szeretnék megkérdezni,h ha nem 1ből hányom ki az ételt kb 1-2 óra telik el. Sok felszívodik? így megy le pár kiló?
2011. jún. 14. 14:17
és sajnos még több ilyen betegség van:( [link] alapvetően szerintem szemléletváltásra van szükség, ne legyen vékonyság=szépség, boldogság, státusz és ne értelmezzük már olyan szűken ezeket a fogalmakat, a megfelelési kényszer egyszerűen felemészti a nőket társadalmunkban:(
9. 65b16b95ab (válaszként erre: 8. - 65b16b95ab)
2011. máj. 18. 21:17
nem konzisztenciákat, hanem konzekvenciákat természetesen...
2011. máj. 18. 20:05

Szia,


Jó, hogy megírtad a cikket, mert tényleg elgondolkodtató. Félelmetes, hogy nők mit meg nem csinálnak azért, hogy vékonyak legyenek, mintha abban rejlene a boldogság kulcsa. Én haladó fogyózó vagyok, csináltam elég buta dolgokat, aminek ma is érzem a hatását. Most is fogyózom (nem ez a jó szó), de ésszel, szépen lassan. Az a jó, ha az ember le tudja vonni a konzisztenciákat a történtekből, persze amikor már tiszta fejjel tudja végig gondolni a múlt dolgait.

Nagyon sok boldogságot nektek.

7. s.Nikolett1980 (válaszként erre: 6. - Cicmic87)
2011. ápr. 20. 17:32
Nagyon szépen köszönöm. Aranyosak vagytok!:-D
2011. ápr. 20. 17:27

Gratulálok a kitartásodhoz és a boldog párkapcsolatodhoz és persze a babádhoz!!!

Remélem sikerül a 2. baba is!!!!

Sok szerncsét!!

5. a14deb9047 (válaszként erre: 4. - S.Nikolett1980)
2011. ápr. 20. 16:59
És jó étvágyat!
2011. ápr. 20. 16:57
Köszönöm.:-) Ha már egy valakinek tudtam segíteni akkor is megérte. Most tervben van a kistesó, de sajnos nagyon sok utánajárással is jár. Megint megkezdtem a köröket róni az orvosok között, hogy végre teherbe essem. Nagyon elszánt vagyok.:-)
2011. ápr. 20. 16:42
Gratulálok a kitartásodhoz! És a kis fiadhoz!
2011. ápr. 20. 16:16

Gratulálok köszönve(már a Drága Keresztlányomnak küldöm is) ehhez az őszinte,bátor Cikkedhez, épp úgy mint a Klubjaidhoz is:)))


Lehet belőle okulnia...

2011. ápr. 20. 16:08
Bulimiás voltam, azt sem tudtam, hogy van ilyen betegség. Most viszont azért írom le mindazt, amin keresztül mentem, mert tudom, hogy nagyon sok ilyen tini van, akik nem is tudják mit csinálnak, akik nem merik bevallani, vagy szégyellik, amit tesznek. Szeretném, ha gondolnának a jövőjükre is, mert nem is olyan rövid az élet, mint, ahogy azt mondják. Jó egy kisbaba finom illatát érezni, nagyon jó egy kisgyerek ölelésében elbújni.

Ugrás a teljes írásra: Bulimia, avagy az evés csapdája

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook