Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 9 éves kislánynak erős izzadságszagra tudtok ajánlani valami szert? fórum

9 éves kislánynak erős izzadságszagra tudtok ajánlani valami szert? (tudásbázis kérdés)


19. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - Filc)
2014. szept. 17. 20:41
teljes labort ajánlanék legelőször is.
2014. ápr. 24. 23:28
Nővérem küzdött hasonló problémával. Nála a megoldás: minden este a kád vízbe kellett tenni 1 ek. szódabikarbónát,15 percig "ázni" benne! Hamar elmúlt,de néha újra kezdődött,akkor ugyanezt csinálta.
17. Guruljka (válaszként erre: 1. - Filc)
2014. ápr. 23. 20:08
Én azért kivizsgáltatnám, mert az erős izzadságszagnak belgyógyászati oka is lehet.
16. eb85e22a13 (válaszként erre: 1. - Filc)
2014. ápr. 23. 19:09
Nem olvastam el a tobbi hsz-t,nem tudom,h.vki.mar ajanlotta-e az izsopfuvet. En alacsony vernyomas miatt iszom gyogyteakent,de a bioboltos felolvasta, hogy mire jo meg, egy nagy gyogynov. -es konyvbol, mert csodalkozott,h.nem hallott meg arrol,h.emelne a vernyomast. Es a sok gyogyhatasa kozul a legszamottevobbek egyike,h.csokkenti az izzadast,ezt olvasta.Meg kellene probalnotok esetleg. Fillerekbe kerul ,es lehet,h.hatasos lenne. Izsopfu tea a neve. Vagy kerti izsopnak is hivjak.
2014. ápr. 23. 19:03
Vi..hy izzadásgátló deo, nem olcsó, de nagyon jó, illata is nagyon kellemes.Kislány is használhatja.Kíméletes.
14. t *-* (válaszként erre: 8. - Filc)
2014. ápr. 23. 18:04

Lehet érdemes lenne citromfű tea kúrát tartani, hogy oldódjon a stressz.

Esténként lefekvés előtt egy bögre tea, sokat old és nyugtat és az emésztést is helyreteszi.

Gyerekeknek kifejezetten ajánlják!

2014. ápr. 23. 18:01

A solutio ant...-t én nem ajánlanám,a tesóm volt hasonló helyzetben,szegény mindent kipróbált,köztük ezt is,de valami borzalmasan szétcsípte a hónalját...

Érdemes kipróbálni natúr termékeket,valakinek beválik,tesómnak viszont ami használt az az EXODOR nevű dezodor volt,elég nagy kiszerelést lehet venni 700 Ft körül. Ami még bevált neki,hogy egy kis hintőporral is bedörzsöli a hónalját,és az folyamatos használattól visszavett az izzadáson.

Nem tudom,hogy ez mennyire káros egészség szempontból,de őt már nagyon megviselte ez az egész izzadás dolog,így örültünk,hogy ez segített(plusz az exodor).

12. bowie
2014. ápr. 23. 17:40

A naturlandost nem ajánlanám gyereknek, mert szét fogja marni, őrülten csípi majd neki. Itt tudsz róla olvasni:

[link]


A fenti oldalon ezt ajánlják helyette, hogy ez nem csíp:

[link]


Egyébként valószínű a hormonjai indultak be, a fiam 8 évesen hasonló problémákkal küzd, én ezt vettem neki, ez teljesen alumínium mentes, parabén mentes, csak természetes összetevőket tartalmaz, és nem büdi így az izzadása:

[link]


Pontosítok, nem ezt vettem, hanem az illatmentesét, mert van belőle illatmentes is! Rosmannban kapható.

2014. ápr. 23. 17:24
A Naturlandost nehogy használjátok!Tömény alumíniumsó-ami rákkeltő-ráadásnak még szét is marja a bőrt,ahogy olvastam!
10. Krisztinke (válaszként erre: 6. - Ficánka5)
2014. ápr. 23. 17:10
A kristalyso jo, en is ezt javaslom. Azt hiszem gyogyszertarban is lehet kapni. Az teljesen jo.
9. filc
2014. ápr. 23. 17:07
Utánanézek amiket ajánlottatok köszi mindenkinek
8. filc (válaszként erre: 7. - Zöldvirág)
2014. ápr. 23. 17:06
Kb fél éve tart,tényleg nagyon streszses,mindent a lelkére vesz.
2014. ápr. 23. 17:03

Sziasztok!


Mióta tart ez az állapot?


Elképzelhető, hogy nátrium glutamát okozta problémáit vagyis méregtelenít.

Idegesség esetleg iskolai teendői miatt

2014. ápr. 23. 16:58

Én semmi esetre nem adnék a kezébe ilyen-olyan illatos kemikáliát, mert még gyermek, sosem lehet tudni, nem okoz-e allergiát. Én egy kristályt használok, gyógynövényesbe vettük, természetes, szagtalanít. Sajnos nagyon érzékeny bőrőm, orrom van, nem vagyok képes akármit használni.


Az enyémnek Bekra Mineral a neve, thaiföldi gyártmény, olyasmi, mint a timsó(természetesen nem az!)a fárfiaknak, csak nagyobb és nesseserben hordható. Meg kell vizezni, úgy kell vele bekenni a hónaljat. Én nagyon meg vagyok vele elégedve, színtelen, szagtalan és a ruhán sem hagy foltot.

2014. ápr. 23. 16:51
Amit Eperlevél írt, az is szuper. Az alkohol a szagot megszünteti, az izzadást nem, a naturlandos készítmény az izzadást is szünteti.
2014. ápr. 23. 16:49
Gyógyszertári alkoholt vattára és áttörölni vele a hónalját.
2014. ápr. 23. 16:48
Solutio antisudorica FoNo VII. Naturland
2. filc
2014. ápr. 23. 16:45
Nem kövér ,rendszeresen tisztálkodik.
1. filc
2014. ápr. 23. 16:45
9éves kislánynak erős izzadságszagra tudtok ajánlani valami szert?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook