Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 7 év alatt többször is megütött a férjem (pofon,... fórum

7 év alatt többször is megütött a férjem (pofon,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
9. 55Judit (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 17:57
Ha tudod hogy dilis, azt is mi ingerli fel, akkor ne csináld ha azt akarod hogy békén hagyjon. Áruld már el, ilyen verések után. Porig alázva le tudsz vele feküdni?
8. vigyefene (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 17:57
Olyan nincs h verjen. Veszekedni meg még kiabálni is lehet, de megütni szigorúan TILOS. Punk tum.
7. 785c64a729 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 17:55
egy FÉRFI akkor sem üt
2022. nov. 1. 17:54

Majdnem elváltunk, de úgy éreztem érdemel még egy esélyt, mivel most van először kezelve a problémája. Egy évet még adok az életemből, aztán mérlegelem.

Mindig azt gondoltam a következő pofon után vége, de soha nem volt elég bátorságom, pénzem, támogatás a hátam mögött hogy meg tegyem.

2022. nov. 1. 17:52

Szerintetek nincs az a hiszti, vagy veszekedés amikor a nő szinte kiprovokálja, hogy meg legyen ütve?

(mert szerinte ez történt, és a mentális problémái miatt nem tudott önuralmat gyakorolni)

4. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 17:49
Mindig elgondolkozok ha ilyet hallok. Nem fér a fejembe hogy lehet egy olyan emberhez kötődni aki megaláz? Engem egyszer ütne meg valaki, mellettem biztos megtanulná a mi a jómodor, a tisztelet. Másik opció, nem venném a fáradságot hogy foglalkozzak vele. Azonnal megszakítanám vele a kapcsolatot. Ez az én életem, a tied meg a te életed. Mindenki úgy cseszi el vagy nem, ahogy akarja.
3. vigyefene (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 17:49
Éjszakára egy életlen késsel nyiszáld le fütyijét.
2022. nov. 1. 17:42

A Te életed, te tudod neked mi fér bele.

Vérmes reményeket nem fűznék hozzá, de ne legyen igazam!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook