Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 7 év alatt többször is megütött a férjem (pofon,... fórum

7 év alatt többször is megütött a férjem (pofon,... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
39. liliom10 (válaszként erre: 34. - Érdekes73)
2022. nov. 1. 20:44

Morvai Krisztina : Terror a családban c. könyve

Nagyon ajánlom !!!

38. liliom10 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 20:43

Az én gyerekkorommal se cserélnél ! Talán pont ezért döntöttem el már tizenévesen, hogy többé engem senki nem fog megütni !!! Házasságunk első napjaiban megmondtam a férjemnek, hogy soha eszébe se jusson az életben, mert vagy nem ébred fel másnap reggel, vagy azonnal elválok !!! Akkor még nem értette, miért mondom, aztán később jobban megismerte apámat...

Lehet, hogy újra veszekedtek, vagy csak ő jön dühbe, aztán elég, ha ellök, és Te úgy esel el, hogy valamibe nagyon beütöd a fejedet, aztán esetleg bele is halsz. Szegény férjedet le se ültetnék, hiszen baj van a fejében.

Az ilyen mazochista feleségek szoktak családon belüli gyilkosságok áldozatává válni.

Egy napig se élnék ilyen emberrel !

37. pteri
2022. nov. 1. 20:32
Szerintem egymáshoz valók vagytok. Járhatnátok együtt kezelésre.
2022. nov. 1. 20:32

Engem egyszer ütött meg férfi, soha többet. Arról gondoskodtam, hogy jó ideig emlékezzen rá, hogy nőt nem ütünk meg.


Lépned kell, mert aki egyszer megüt, az többször is megfog és mivel látja hogy következmémye sincs, miért is ne tenné?

2022. nov. 1. 19:48
Sztem van ami/aki nem változik. Kezelés ide vagy oda. Engem 1x ütött meg az exem, addig tartott a 12 éves boldognak hitt lamúr.... jobbat érdemelsz. Bár van aki szeret áldozat lenni és ezáltal fontosnak éreztetni magát 🤷‍♀️
34. Érdekes73 (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 19:27
Ez a beetetés része. Az önbizalmadat lerombolja hogy kitartsál mellette akárhogy terrorizál.Rengeteg könyv, film is készült a témában . Jó anyagiakkal rendelkező , kedves figyelmes férj először virág, ajándék aztán pofon. Aztán újra ajándék és még több pofon...
33. Sütikee (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 19:23
Hát akkor csak maradj a carban, meg is érdemled! Most erre mit mondjak. Judittal értek egyet! Engem csak egyszer pofozna meg egy férfi, többet biztos nem látna, mert kivágnám, mint macskát!
2022. nov. 1. 19:18
Örüljön ő, hogy van mellette valaki, aki főz , mos, takarít rá. Gondolom az ilyen semmit nem csinál.
31. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 19:03
..hát nem ártana, az tuti.
30. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 19:02

Sokan a gyerekkorukra hivatkozva ragadnak a carba, óóó hány embernek volt car a gyerekkora, de amint felnőttél, ne tekintgess vissza, az életed egyedül te irányítod, jól vagy rosszul.

Nem lehetsz még olyan idős, hogy ne teremts magadnak egzisztenciát, ha kell a munkád mellett vállalj még pluszban, ha nincs gyereketek. Ilyen kapcsolatba nem is való, ha felnő nehogy ő is azon siránkozzon, hogy car volt a gyerekkora.

2022. nov. 1. 18:54

Valamiért mindig elbizonytalanodok. Mármint vannak komoly jellem hibáim, és emiatt a férjem mindig elhiteti velem, hogy örüljek én neki. Mi van ha igaza van??

Nekem se ártana egy pszichológus asszem....

28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - 55Judit)
2022. nov. 1. 18:52

Hát anyagilag többet nem akarok függni senkitől az biztos.

Viszont elég traumatikus gyermekkorom volt, illetve történ másfél éve is egy komoly dolog az életemben, és úgy érzem iszonyú gyenge vagyok. Szeretnék megerősödni, de egy válás miatt szerintem most idegösszerppanást kapnék. Komolyan.

2022. nov. 1. 18:49
Ez a legalja. 😭
26. 55Judit (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 18:44
Nem lehet, biztos. Nekem senki nem mondhatja még az se hogy álljak arrébb. Én azt csinálok amit akarok, és akkor mikor nekem tetszik. Persze ehhez az kell, hogy ne függjél semmilyen téren senkitől.
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 23. - 55Judit)
2022. nov. 1. 18:40
Lehet te csinálod jól!
24. 55Judit (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 18:37
Bizony nem voltam! Engem nem üthet meg senki! nem is tudom mi lenne. Szerintem börtönbe kerülnék. Elvágnám a torkát vagy levágnám a farkát.
23. 55Judit (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 18:36

Persze! Nem pofonnal kezdődött! Ha csírájában elfolytottad volna a problémát, el se juttok a pofonig. A legkisebb jelnél feltenni a kérdést, hogy mi ez? Megbeszélni!!! Ha nem lehet, akkor kidobni vagy lelépni! Ó, hagyom is a témát, mert felhúztam magamat rajta!😀


Mennyi sok barom állat van! Én azért vagyok egyedül valószínű, mert magasra tettem a lécet.

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - 55Judit)
2022. nov. 1. 18:32
Látszik hogy nem voltál még ilyen helyzetben. Totál rosszul képzeled el.
2022. nov. 1. 18:31

Látom magamat kívülről, és mégse teszek semmit.

Borzasztó vagyok.

Viszont amit meglépek minél hamarabb, hogy külön számlára kérem a fizetésem. Elkezdek gyűjteni. Szeretnék egy kiutat

.

20. 55Judit (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 18:31
El tudom képzelni milyen lehet mikor 2 pofon közt azt ordítja hogy szeret! Tutira te se vagy százas!
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Ildi)
2022. nov. 1. 18:29

Tudom. Mindenki ezt mondja, én is ezt mondtam világ életemben.

Aztán ilyen helyzetbe kerültem és mégse tudok lépni.

Persze nem pofonnal kezdődött. Fokozatosan lett pofon belőle.

Olyan vagyok mint a béka amit hideg vízbe tesznek és fokozatosan forralják a vizet, így nem ugrik ki.

18. Ildi
2022. nov. 1. 18:25
Az első eset után kivágtam volna.
2022. nov. 1. 18:20

Te tudod...


Ha eddig megütött, nem fog változni.


Nincs olyan mentális probléma ami a pofozkodás helyességét igazolja.



A helyedben menekülnék minnél hamarabb, mert később csak nehezebb és rosszabb lesz. /tapasztalat/

16. de82bd5a12 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 18:19
Csak agyon ne verjen a férjed (férfi vagyok)...
2022. nov. 1. 18:18

[link]

---------------

Ha szedi majd a gyógyszereket te talán nem jutsz hasonló sorsra...

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Levarosbukta)
2022. nov. 1. 18:17
Ebbe bele számítottad azt, hogy most gyógyszeres kezelést is kap?
13. levarosbukta (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 18:12

Meg is válaszoltál saját magadnak hogy miért nem hagyod ott. Félsz hogy kicsöppensz a kényelmes otthonból.


Egy biztos, ha más megoldás nem lenne még a híd alá is kiköltöznék - főleg ha nincs gyerek, de még vele is megtalálnám a megoldást - mint hogy tűrjek. Mert ez jobb nem lesz, csak rosszabb.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 55Judit)
2022. nov. 1. 18:06

Úgy, hogy legtöbbször gyengéd, szeret, odaadó.

Tudom, magamat is rossz hallani.

Valószínű kötődési problémáim vannak.

Úgy érzem h szeretnék mindent megpróbálni válás előtt a házasságunkért, és orvosi kezelést még nem kapott eddig.

11. Bichi (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 18:03

Akkor b.sszon földhöz egy tányér, de soha nem üthetne meg.

Az én férjem egyszer volt igazán ideges rám, és hát azon sem lepődtem volna meg, ha akkor megüt, de helyettel belebokszolt a falba. Mondjuk utólag jó ötlet volt, mert biztos nagyot kaptam volna, mert akkorát vert a falba, hogy eltört a keze. Hát nagyon sajnáltam érte...

10. 55Judit (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 1. 17:59
Akkor elég nagy kakiban vagy ha még a pofonokat is eltűröd annak az elmeháborodottnak.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook