Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 55 -60-as nők életében a férfiak fórum

55 -60-as nők életében a férfiak (beszélgetős fórum)


1 2
2020. nov. 10. 09:16
"Elmúlás, bakancslista, átgondolunk, számot vetünk, élete őszbe fordul, múltbéli, idő, lét" szavaktól nekem ez jön le.
9. Idhikai (válaszként erre: 8. - Semleges)
2020. nov. 10. 09:11
Miért érzed "depresszív"nek a fórumot?
2020. nov. 10. 09:10
Már nem tudom megszámolni egy kezemen, hogy az utóbbi napokban hány "depresszív" fórum íródott. És ez nem jó.
2020. nov. 10. 08:53
Tessék, a válaszom. Én biztos fordítva vagyok összerakva, mert pont ebben az időszakban játszották a legnagyobb szerepet az életemben. Minden fokot végigjártam az érzelmek skáláján, és boldog vagyok, hogy átélhettem ezeket.
2020. nov. 10. 08:12
ha választ vársz, írd ki névvel.
5. Idhikai (válaszként erre: 2. - Martini64)
2020. nov. 10. 07:56
Én is erre gondoltam. Muris "őszinte" fórumot iratni névtelenként. :)
2020. nov. 10. 07:40
Ez így soha nem lesz nagyon őszinte fórum
2020. nov. 10. 07:38

Nagyon őszintén mondom, hogy (a klimaxtól elvonatkoztatva) 30-40 után is, és közben is, általában az emberek "átgondolnak, számot vetnek, fontossági sorrendet állítanak fel, bakancslistát készítenek".

Jó alkalom erre a mindenkori születésnap, tavaszkezdet, holdtölte, karácsony, újév, költözés, új munkahely, de legjobb esténként elmerengeni elalvás előtt, nem kell ahhoz alkalom.

Egy férfit megunni nem kell 50-esnek lenni, semmi köze hozzá a kornak - ... ha elvonatkoztatsz a klimaxtól.

2020. nov. 10. 05:55
Indíts egy újat, névvel. Máris sokat dobtál a nagy őszinteségen.
2020. nov. 10. 01:29
Szeretnék egy nagyon őszinte fórumot, bár lehet, hogy névvel nehezebben fogtok válaszolni. Magamon és a korban hozzám hasonló korú nők körében tapasztalom, hogy a férfiak egyik pillanatról a másikra elveszítik azt a részt az életünkből, amit hosszú évtizedeken át betöltöttek. A klimaxtól szeretnék most elvonatkoztatni, mindenki tudja, hogy milyen hormonális hatások folynak a háttérben. Tulajdonképpen 50 felett hatalmas változások következnek be egy nő életébe, őszbe fordul az idő a lét felett, átgondolunk, számot vetünk sok múltbéli dologgal, fontossági sorrendet készítünk, bakancslisták készülnek. Rájövünk, hogy ideje van mindennek. Mennyire lehet fontos "A férfi" létezése ezekben az években? Változik a prioritás?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook