Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 50-es nők - rossz házasság. Van kiút? fórum

50-es nők - rossz házasság. Van kiút? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 50-es nők - rossz házasság. Van kiút?

1 2 3
18. Rozália (válaszként erre: 17. - Emilmaci)
2007. aug. 11. 04:46

Annak, hogy ki miért nem kívánja a szexet, ezer+1 oka lehet. Ezek szerint korhoz sincs kötve. Fiatal korban is előfordul...

Éppen ezért kell erről beszélni.

2007. aug. 10. 21:42

"2. Virág3 2007-08-09 21:11


Mókica ez a dolog pont most jött elő nálunk is,illetve nálam is.

Én mostanában nem kívánom annyira.régen bárhol,bármikor,de most szinte soha nem akarom.

A kedvesem már nagyon ki van akadva emiatt,de nem tudok,mit tenni.És foggalmam sincs,mi lehet a megoldás."

a paralel topicon, is mintha ezt feszgetnék. Ha visszanézem az 1. beírást, akkor talán valahol igaza van gucciónak (2-ben).

Szóval a nemenkénti 50-50%-ban fennálló okokra tenném az arányokat.

16. Kiric
2007. aug. 10. 18:59
.
15. Rozália (válaszként erre: 14. - Marika02)
2007. aug. 10. 17:01
Természetesen drága Marika02. Kell az álmodozás... Ha az kell, legyen. (Jobb, mint ha az ember(lánya) teszem azt piálna, elhanyagolná a családját:DD
2007. aug. 10. 16:01
Én azt gondolom az ember kénytelen ,,megalkudni a helyzetével ,,jelen esetben egy rossz ,kiégett kapcsolattal ,,ha sajnos megvan kötve a ,,keze ,,és nem tud hova menni ,vagy nem tud kilépni abból a rossz kapcsolatból !!! Főleg ehhez jön még ha nem elég erős ,,és nagyobb baj ha ezt jól érzékeli is ki is használja az a férfi ?? Én jó dolognak tartom az álmodozást ,,az erőt ad a szürke hétköznapok elviseléséhez ,,még ha messze van a valóságtól is !!!!! És ha van remény ami éltet bennünket akkor van remény az újra kezdéshez is ,,csak ki kell tudni várni a megfelelő időt és alkalmat !!!!Teljesen eggyetértek a cikkeddel ,ez valóban igy van a mi korosztályú férfiak valóban csak a fiatal ,szőke ,,bombázó nők kellenek ,,és általában csak testi kapcsolatot keresnek !!!! ,,de azért vannak kivételek ,,és vannak még szeretetet adni tudó férfiak is !!!!
13. Rozália (válaszként erre: 12. - Emilmaci)
2007. aug. 10. 15:30
Nos, azt gondolom, ha majd kellőképpen megvitattuk a "ki a hibás" c. kérdést, amelyre természetesen szükség van, akkor ne felejtsünk el rátérni - akár mindkét fél szemszögéből nézve - arra a felvetésemre, hogy milyen lehetőségei vannak 50 év felett új kapcsolatra a nőknek és a férfiaknak. Az átlagnőt és az átlagférfit véve alapul. Az 50 feletti, már nem annyira bombázó csajt és az 50 feletti, már nem annyira macsós férfit. Arra jöttem rá, olvasgatva a beírásokat, hogy úgy igazságos, ha erről a két dologról együtt beszélünk.
2007. aug. 10. 10:16

Sziasztok!

Végig olvastam az eddigi beírásokat. Érdekes, hogy a többségnél mindig a másik fél a hibás. A panaszkodó nem. Sajnos mindannyian hajlamosak vagyunk arra, hogy beleessünk, a szálka és gerenda effektusba. Ha azért kicsit belegondolunk abba, hogy a pasik, és a csajok miért kacsingatnak félre sokévi házasság után, akkor a vezető ok, az ital, és a szex. Valamelyik vagy kevés, vagy sok. (döntse el mindenki magában). Igen, elismerem, hogy bizonyos pasik többet isznak a kelleténél, ami már a függőség bizonyos szintjét jelenti, de kérdem én, hogy az ő neje, barátnője mit tett, vagy nem, hogy ez ne következzék be. Elismerem, hogy sok nőt ver a párja. de kérdem én ennek a fordítottja nem áll fenn? Vagy beszélhetnénk a másik alapesetről, a féltékenységről is. És még sok más okról, indokról.

A párkapcsolathoz kellő mennyiségű szeretet, tisztelet, tolerancia is szükségeleltetik. Minden eset más és más, igaz van közöttük hasonlóság, de azért az általánosítások tévútra vezetnek bennünket.

11. Rozália (válaszként erre: 9. - Ferko67@freemail.hu)
2007. aug. 10. 04:38

Örülök, hogy mégegy férfi véleményét olvashattuk, de ehhez akkor csak annyit fűznék hozzá: "Mindig kettőn áll a vásár".

Én a problémát női szemmel, női oldalról boncolgatom. Ugyanezt férfiszemmel, férfioldalról is meg lehet tenni.

2007. aug. 9. 21:54
Szerintem a rossz párkapcsolatnál jobb a magány
2007. aug. 9. 20:21
hat en szerintem valahol csakis ti balheztattok el ak kor jo volt most miert nem jo? 50 ev meg szep ido csak azzal van baj amikkor osztozni kel valaki csak hibas ha nem penz akkor a szex higyettek el ez igy van gondolkodjattok csak egy kicsit
8. Rozália (válaszként erre: 7. - 274c9996b8)
2007. aug. 9. 19:39

Így van.


Remélem, azért egy-két férfi-véleményt olvashatunk a későbbiekben is.

2007. aug. 9. 16:23
hm ? ! Szerintem a legtöbb parkapcsolat nem idealis es ez fuggetlen az eletkortol ! Nagy kulömbseg van a-között amit szeretnenk es ami van ! Nagyon sok ember a "vegsökig!" bebeszeli maganak azt hogy ; "MI" igenis boldogok vagyunk es ez mindaddig tart , amig le nem hull a fatyol , es ra nem döbben az ember hogy biza ezt en NEM igy kepzeltem ! Talan azert van ,mert az ember nem szuletett monogam lenynek ? ! Finom a tortaszelet idönkent , de ha naponta ,minden percben csak a tortaszeletet latod , utoljara mar NEM akarod latni !...........)))
6. Rozália (válaszként erre: 5. - NOA)
2007. aug. 9. 15:16
Ebben tökéletesen egyetértek veled.
5. NOA
2007. aug. 9. 14:42

Az életben ritkán történik az amit megálmodunk, az történik amiben rendithetetlenül hiszünk .Az elérhetelen cél, kudarcérzetet szül és álmaink feladására késztet. a pozitiv, az optimista életfilozófiánál nincs fontosabb Tudatalattink.-az eleven, egészséges, sikeres ember képe legyen,pozitiv beállitottság mérhetetlenül növeli a védekező erők aktivitását legyen az 5o-en innen vagy túl.Érettek lettünk, néha túl érettek is de ez nem azt jelenti, hogy feladjuk, elöbb utóbb minden zsák megtalálja a foltját, igaz van amelyik zsákra több folt is akad de bizni kell.

A férfiak isznak , kocsmában engedik ki a gőzt,mi meg a konyhában jól telezabáljuk magunkat ha bánatosak vagyunk:Ez még nem ok arra, hogy depressziósak legyünk, valami másban kell megtalálni az örömünk.

" A legszebb nőt is unja valaki":)))

2007. aug. 9. 14:29

Nagy igazság van a cikkedben.

Minden esetre,én inkább a magányt választom,mint egy rossz házasságban,vagy párkapcsolatban éljek.

2007. aug. 9. 12:04

Örülök, hogy pont egy férfi az első, aki úgy érezte, hozzá kell szólnia a cikkhez.

Szerinted én sajnáltatom magam. Ez lenne kiolvasható a cikkből? Azt igazán sajnálnám.

(A saját problémáimról cikket egyszer bátorkodtam írni, akkor vegyesen, nők, férfiak, nagyon megértőnek mutatkoztak. De az a cikk másról szólt.)

Azt azért nem mondhatom - elolvasva a történetedet - hogy Te egy szerencsés ember lennél. Ugyanúgy tönkrement az életed - csak egy nő miatt.

2007. aug. 9. 10:22

Bocsika, de nem egészen így van!

Sajnáltatod magad, pedig, ha erősen, és korrekten magadba nézel, és még magadnak sem hazudsz, akkor talán nagy százalékban magadnak is köszönheted ezt a helyzetet.

Csupán saját példámat írom, mivel nem szokásom másokkal példázódni.

35 éves házas vagyok. 2 gyerek. A második születése óta a házasélet egyre terhesebbé vált a feleségem számára. (Hogy volt-e házasságon kívüli kapcsolata, azt nem tudom. Nem is firtattam soha). Huszonhét évvel ezelőtt közölte, hogy sexuális együttlétünket, csak óvszerrel, és az addig elfogadott kölcsönös előjátékról mondjak le. Teljesen passzívvá vált ezen a téren. 1998 óta megszüntette a testi kapcsolatot kettőnk között, annak felélesztésére nem hajlandó. Azóta, csak közös lakásban, közös háztartásban élünk, de szinte már semmi közünk egymáshoz. Ezt egyelőre olyan jól takarjuk, hogy még a gyerekeink sem veszik észre.

2007. júl. 26. 10:19
Naponta hallom, olvasom, tapasztalom, mennyi 50 éves nő él – enyhén szólva – nem ideális párkapcsolatban.
Van, akit lelkileg, van akit testileg, esetleg ezek kombinációjával terrorizálja élete párja.
Miért viseljük el mindezt?

Ugrás a teljes írásra: 50-es nők - rossz házasság. Van kiút?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook