Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4D ultrahang Pécs fórum

4D ultrahang Pécs (beszélgetős fórum)


21. MPolly
2013. okt. 21. 21:01
Sziasztok. Aki a Hepinet-nél volt 4D-n le tudná írni,hogy milyen volt, és mennyi ideig tartott, és mi volt benne az árban? KÖszi :)
20. Lili bárónő (válaszként erre: 19. - Macskussz)
2013. szept. 23. 21:11

Sziasztok!


Mennyivel előbb kell bejelentkezni ide a Happynet . nem tudom jól írom-e rendelőbe? A lányomnak kéne időpont... Köszi ha válaszoltok..

2013. aug. 14. 21:14
mi két hónapja voltunk ott! szuper kedvesek voltak, és nagyon megérte az árát a dolog! csupa jó képek lettek, amiket megkaptunk CD-n és még egy kb 20 perces DVD-t is kaptunk! plusz mi a komplett csomagot kértük így le is mérte a babát, nagyon alapos volt a hölgy! csak ajánlani tudom!
18. Perillustris (válaszként erre: 17. - Angel75896)
2013. aug. 14. 16:07
Bár megfogadtam, hogy nem regisztrálok már sehová, ebben az esetben kivételt teszek. Baráti házaspárt kísértünk el oda, mert mi náluk voltunk Budapesten is, és ha már úgyis lementünk kirándulni, ezt is beütemeztük. Zsófi 24 hetes, és élvezte a vizsgálatot és az eredménnyel is elégedett. Most nem filmet néznek esténként, hanem a 4D felvétel megy a házimozin. :) Szóval menj el bátran, ajánlom a helyet!
2013. aug. 7. 22:38
Sziasztok! Van valakinek valamilyen tapasztalata a HappyNet 4D-s ultrahanggal (alkotmány utca) kapcsolatban? köszi
16. sweets83 (válaszként erre: 15. - Catti-Brie)
2011. okt. 19. 14:58
Szia! Mi is Mohácson voltunk, és csak jót tudok mondani. Kedves a doki, mindent megtesz, hogy jó képeket csináljon, teljes leletet ad.
15. Catti-Brie (válaszként erre: 14. - Mandulacska2)
2011. okt. 13. 20:19

Szia!


Lassan nekem is aktuális lenne egy 4D, mi Kaposváron vagyunk, de itt már hallottam jót is, rosszat is.

Neked Mohácson mi volt a tapasztalat?

14. mandulacska2 (válaszként erre: 13. - Sweets83)
2011. júl. 29. 10:31

Nem, ez egy magánrendelője a dokinak. Mohács, Dózsa György u. 20.

Tel.: 06/20/937-4865

Nekem rögtön felvette, bár ha épp elfoglalt, szerintem később tudod hívni. Szombaton ill. vasárnap 4D-ik. Nagyon kedves, barátságos már telefonban is. Mindenképp leírom majd, milyen volt. Már nagyon várom, de még 2 hét visszavan addig. :((( Csak eltelik majd ez a várakozás.

13. sweets83 (válaszként erre: 12. - Mandulacska2)
2011. júl. 28. 20:02

Szia!


Köszi az infokat! Mi is a Mohács mellett vagyunk, én még csak hétfőn leszek 18 hetes, úgyhogy még ráérek egy kicsit:)) Csak tájékozódni szerettem volna. Ez a mohácsi kórházban van? Meg tudod adni a számot, ahol be lehet jelentkezni? Majd írd le, milyen volt, jó??:) Kíváncsi vagyok:) Nekünk majd csak szeptember közepe-vége fele lesz aktuális:)

12. mandulacska2 (válaszként erre: 11. - Sweets83)
2011. júl. 28. 16:01

Szia. Mi 13-n megyünk Mohácsra 4 D-re. Elég hamar sikerült időt kérnünk, múlt héten kértem, de csak azért 13-n megyünk, mert akkor töltöm be a 26. hetet, és a doki szerint is a 25-28/29. hét között érdemes menni. Nagyon rendes, ő is 1 órát mondott, 10.000 Ft, kiskönyvet kell vinni. Leletet ad, folyamatos 2-3-4 D-s vizsgálat, 4 db képet+DVD-t ad.


A Klinikán is van 3D, mozgásos nem, csak 3D. 10.000 Ft, fél óra. Egyébként tudtommal a DaVinciben is fél óra az egész, legalábbis egy barátnőméknek annyi volt. A Klinikára mi nem akartunk menni, mert barátnőméknek nem orvos , hanem Sonográfus csinálta, és nem lett valami jó. Mondjuk ők szerintem későn, a 30. héten mentek, és már nagy volt a baba.


Mi is drágáljuk a DaVincit, hiába szerettünk volna a Vizerhez menni, 22000 Ft az azért sok. Sőt, férjem munkatársáék is inkább Mohácsra mennek, pedig nekik a Vizer a magánorvosuk, de ők is azt mondják, hogy magánba úgyis fizetnek neki eleget, a 4D-re nem fognak csak azért kiadni 22.000-t, hogy ő csinálja, ha más is megcsinálja feléért.De szerintem már most hívd fel a mohácsit, ha oda akarsz menni. Egyébként a Klinikára is jó előre kell kérni időt, nem tudom, mikor akarsz menni.

2011. júl. 28. 12:19

Hello!


4D-vel kapcsolatban vki segítsen plíz...

Összefoglalom, amit tudok:


- Pécsen a DaVinciben csinálnak, 20-22e Ft, 1 óra, és kb. 3 héttel előtte kell bejelentkezni.

- Pécsen a Klinikán is csinálnak? Ott mennyibe kerül? Mennyi ideig tart? Mennyivel előtte kell bejelentkezni? Adnak videót+képet is?

- Mohács: több helyről hallottam, hogy Mohácsot ajánlották. Áll. ott is 1 óra, adnak videót és képet is, és 10e Ft...Azt tudjátok, hogy milyen számon, és mennyivel előtte kell bejelentkezni?


Vki segítsen, mert 2 héten belül sztm aktuális lesz a bejelentkezés...de a davinci-s 20e-t kicsit soknak tartjuk...

2011. jún. 14. 19:32

Nagyon rendes volt. Addig piszkálta míg megmutatta magát. 19 hetesen voltunk, azt mondta hogy 75-80% hogy kislány. Azóta már kétszer is megerősítette ezt az orvosom, úgyhogy valószínűleg jót mondott. :)

100%-ra senki nem fogja megmondani szerintem, tévedhetnek is.

Mindent le mért, szóval az élvezet mellett azért a fontos dolgokat is leellenőrizte. Szívhangot is mutatott, rajta van a DVD-n is. Akkor hallottuk először. :)

9. mandulacska2 (válaszként erre: 8. - F.evelin)
2011. jún. 14. 18:10
És rendes volt? Mindent elmagyarázott? Megmondta a baba nemét? Hallottam már olyan dokiról ,aki nem mondta meg, mert feljelentették, hogy tévedett? Vagy nem tudom. Vagy elvből nem mondta meg.
2011. jún. 14. 17:47
Most nézem a papíromat amit a Medisonba adtak, Dr. Wilhelm Ferenc csinálta nekünk a 4D-t.
7. mandulacska2 (válaszként erre: 6. - F.evelin)
2011. jún. 14. 13:37
Igen, én is hallottam, csak nagyon a Vizerhez szerettem volna menni, mert állítólag ő a legjobb ultrahangos. De ha nem megy, akkor mi is Mohácsra megyünk majd.
2011. jún. 14. 13:31
Bánnám ha kihagytunk volna. Mennék még egyszer szívesen, nagyon kíváncsi vagyok mennyit változott a bébi. :) Ha minden jól megy 5 hét, és megtudom. :) Nagyon sok ez a 20.000Ft... Valahol olvastam, hogy Mohácson 10.000Ft-ért csinálják a vizsgálatot, és meg voltak elégedve vele. Érdemes utánajárni, még üzemanyaggal is olcsóbb a pécsihez képest.
5. mandulacska2 (válaszként erre: 3. - F.evelin)
2011. jún. 14. 13:26
Szia. Köszönöm a választ. Én is nagyon szeretnék, most a Davinci magánklinikán vannak, ott 18-22000-t írnak az árlistájukon. Nem tudom, mit csináljak. Nagyon szeretnék odamenni, nem tudom, össze tudjuk e szedni rá a pénzt.
4. dubadri (válaszként erre: 2. - Mandulacska2)
2011. jún. 14. 13:26

mi a medisonban voltunk nem túl rég',ott a saját dokim csinálta,tök jó képek lettek. 15ezer ft volt.

Azt nem tudom,mi a régi vagy az új helyen voltunk-e,az Árkáddal szembeni kis utcában,a konzummal szemben.

3. f.evelin (válaszként erre: 1. - Mandulacska2)
2011. jún. 14. 13:24

Szia!

Kb. 3 hónapja voltunk a Medisonba. Akkor 15.000Ft volt a vizsgálat, úgy tudom azóta valamennyivel drágább lett. Nagyon kedvesek voltak, az időponttal kapcsolatban rugalmasak. Nekünk csak késő délután volt jó, 1 hetet kellett várnunk és mehettünk mozizni. :) Mindent alaposan megmutatott az orvos, addig piszkálta míg szét nem tette a lábait. Reméljük jól nézte, mert mindene csupa rózsaszín lett :). 20 perces DVD-t kaptunk, és 4db kinyomtatott képet. Kell vinni pendrive-ot, és ráteszik az összes fotót, mi sajnos ezt nem tudtuk. Megéri az árát, életre szóló élmény. :)

2011. jún. 14. 13:19
Pécsett most költözött el a Medison egy magánklinikára, és 18-22.000 Ft-t írnak. Szerintetek megéri? Egy barátnőm most volt a szülészeti klinikán 3D-n és szonográfus csinálta, nem doki. És szerintem elég rossz lett nekik, mert a csaj végig a hasfalhoz szorította a készüléket, és szinte semmit nem lehetett látni, csak a végén, amikor bejött a doki, és megmondta a csajnak, hogy ne nyomja nagyon oda, meg hogy mit állítson be. Én mondjuk ezért 10.000 Ft-t nem adnék ki. Sajnálom szegényeket, ezért nem szeretnék én se pórul járni. Nem lehet tudni, mikor van doki, mikor szonográfus.
2011. jún. 14. 13:17
Sziasztok. A 4D-s ultrahanggal kapcsolatos tapasztalatokkal kapcsolatban szeretném indítani ezt a fórumot. Főként pécsiek,de környékbeliek is lehetnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook