Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4.60m-es hordozókendővel nem tudom felkötni a 3 hetes babámat?Van valakinek tippje? fórum

4.60m-es hordozókendővel nem tudom felkötni a 3 hetes babámat?Van valakinek tippje? (tudásbázis kérdés)


2009. szept. 30. 16:39
A nap híre!!! Nagyon örülök!!
2009. szept. 30. 12:08

Éljen-éljen!

Már majdnem teljes a siker.Igazgattam óvatosan (elől keresztet kötöttem.Ráadtam egy vékonyabb ruhát és láss csodát 3 és fél órát aludt a kendőben otthon.(miközben én megcsináltam mindent amit akartam).Még jó, hogy nem adtam fel az elején:-)

Köszönök minden biztató szót.

2009. szept. 28. 21:22
Ebben én is egyetértek..viszont a sírásnak oka van, amit helyes kötéssel, 1-2 praktikus tanáccsal el lehet kerülni.
14. c69ff6d3e9 (válaszként erre: 13. - Katanya)
2009. szept. 28. 17:40
Ajándék ha szivesen fogadja a gyerek, de ha nyűg neki mert sír benne, az már nem ajándék, csak nyűg
2009. szept. 28. 16:31

Remélem az alattam lévő "jótanácsot" nem fogod megfogadni!!! A hordozás ajándék! Aki nem próbálta és ellene van, az nagyon nagyot veszít!

A hordozás nemcsak a baba veleszületett igényét elégíti ki, hanem az édesanyáét is!

Szövött kendőd van? Elől keresztet kötsz? Vagy esetleg zsebes keresztet? Egy-két kép sokat segítene! A kötések megtanulhatók videó lapján is, egy-két praktikus fogás kell, hogy igazán kényelmes legyen a kötés.

A szövött kendőt kb 2 centiméterenként, szálanként kell megigazítani, vállal, néha kis ugrálással szépen lehet kötni. Ha tudsz kérlek tegyél fel képet, hátha tudok segíteni.

Az is előfordulhat, hogy melege van a kendő alatt. Két-három réteg pluszban védi a hátát és előlről egy 36 fokos test is fűti. Nem kell beöltöztetni. A lábára egy lábszárvédőt húzhatsz, ha úgy érzed fázik.

Esetleg írd meg priviben merre laksz, hátha találunk a közelben hordozós anyukát, aki segíteni fog!

2009. szept. 28. 15:19

Szia!

Szerintem nem kell ezt erőltetni.Ha mentek valahová akkor oldd meg inkább máshogy (pl babakocsi, vagy bébihordozó.

Ha pedig otthon "hobbiból" akarod őt utaztatni akkor pedig inkább mondj le róla.A gyereknek is kényelmesebb ha nem az anyja hátán lóg,inkább jobb ha leteszed mozogni.

2009. szept. 28. 15:10
még próbálkozom, de mindíg csak sír benne.lehet,hogy ő nincs annyira odáig a kendőért mint (vagy csak túl szoros)
2009. szept. 28. 15:09
inkább bárhogy csinálom Őt elől beszorítja, hátul meg mintha lógna az anyag
2009. szept. 25. 08:46
Mi a gond a kötésnél? A kendő hosszúsága biztos, hogy elég. Milyen kötéssel szeretnéd kötni? Nem elég szoros? Nem tartja?
2009. szept. 22. 11:09

A tanfolyamhoz utaznom kellene:-(

Majd keresek valakit, aki már ért hozzá.Azt hiszem az lesz a legjobb.De legalább megnyugtattatok, hogy a kendő elég hosszú.Köszönöm szépen.

7. 6505bfef2e (válaszként erre: 2. - Kék013)
2009. szept. 22. 11:00
Mi szeretnél kötni vele? Elöl keresztet tuti, hogy tudsz vele, arra biztosan elég! DE szerintem zsebesre is! Szerintem is nézz videót a megkötésről! Tanfolyamra nem tudnál menni? Vagy esetleg klubba, ahol van aki segítsen?
2009. szept. 22. 10:58

Aha biztos már 2* lemértem:-)

akkor megnézem a you tube-on

Kíváncsi vagyok!

2009. szept. 22. 10:49
szerintem ezzel a hosszal neked minden kötést tudnod kellene kötni..biztos, hogy olyan hosszú a kendő??? (lehet, hogy hülye kérdés)
4. stroke (válaszként erre: 2. - Kék013)
2009. szept. 22. 10:46
nem tudom, hogy mi lehet a baj, én 1,72 vagyok 70 kg, de a 190cm-es 90 kg-os férjem is simán tudja kötni
2009. szept. 22. 10:45

szia!


nekem 4.7m-es van, és tudom vele kötni a front wrap cross carry-t, azt lehet már az elejétől. keress rá a youtube-on, lehet találni videókat a kötési technikáról

2009. szept. 22. 10:43
1.65m magas vagyok és 75kg. Én vagyok a béna, vagy ez a kendő rövid nekem?
2009. szept. 22. 10:42
4.60m-es hordozókendővel nem tudom felkötni a 3 hetes babámat?Van valakinek tippje?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook