Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 40 kg súlyfelesleget is le lehet adni! Csatlakozik valaki? fórum

40 kg súlyfelesleget is le lehet adni! Csatlakozik valaki? (beszélgetős fórum)


1 2
29. marlenka70 (válaszként erre: 28. - Glare68)
2015. aug. 4. 19:18
Lehet valahol előtte-utánna képeket is találni?
2015. aug. 4. 18:52
Sziasztok! Nem lehetetlen küldetés a fogyás. Feleségem 82 kilóról fogyott le kislányunk megszületése után 54 kilóra, négy hónap alatt, és azóta is tartja (158 cm magas). Én "szolidalitásból" csatlakoztam hozzá és 86 kilóról 65 kilóra vittem le a versenysúlyom (165 cm vagyok). Most is fittek vagyunk, pedig eltelt már egypár év. Mindkettőnk családja ducikból áll, így nem volt egyszerű eset. Egyikünk sem volt soha életében sovány. Mi szakember segítségét kértük az interneten, és korrekten meg is kaptuk egy személyedző Dávid Kornél (Heti Builder)személyében. Minden héten 3 alkalommal 1 órát edzünk. Nem járunk konditerembe, mert szinte minden gyakorlatot meg lehet csinálni minimális eszközkészlettel is. Kislányunk pedig velünk együtt edz (persze csak a maga módján), szuper kis családi program, és egy fillérünkbe sem kerül. A calesthetics és a fegyencedzés bőven elég, minden fent van róluk az interneten. A cukrot és zsírt csak hírből ismerjük. Normálisan eszünk, nem éhezünk, persze ezt egészségesen. Már szégyenkezés nélkül járunk ki a strandra. Feleségemnek olyan bomba jó alakja lett mint egy húszéves fitnessbajnoknak. (Én sem panaszkodhatok) Minden reggel újra meg újra beleszeretek, amikor ránézek. Úgyhogy hajrá, csak el kell kezdeni, az a nehéz. Egy hónap múlva már ugyanolyan napi rutin lesz az edzés, mint a fogmosás.
2015. aug. 4. 13:24

Sziasztok!

Hasonló cipőben járok mint a cikk írója:(

Mindig is túlsúlyos voltam aztán babát szerettem volna és meg kaptam amíg ekkora vagyok nem fog összejönni... Hát igazuk lett. Egy nőgyógyász felügyelete mellett sikerült 50 kilót le fogynom 123- ról 72- re össze is jött a baba összesen 13 kilót híztam a terhesség én alatt a kórházból kijőve + 5 kg marad rajtam....és innen jön a nagyon durva dolog 1 év 2 hónap alatt felszedtem 20 kg- t!!!

Nincs erőm sem időm magamra az ételeket sem válogatom meg mint azelőtt... Nagyban nehezítik dolgom hogy nagy a család és anyukám halála óta én főzök mindenkire és magamra meg lusta vagyok:((

De most kezdek bepánukolni ha a tükörbe nézek!!!!

Változtatnom kell!!!!

Jó lenne egy csoport ahová tartozhatok akikkel meg lehet osztani a sikereket gondokat....bármit. A baba előtt napi szinten futottam most kb kidöglenék a negyedétől, a mozgásra is ki kéne találni valamit ami egy 1 évessel is kivitelezhetô...

Hát bocs ha hosszú és sok vagyok . De sajnos ez vagyok:(

Kitartást mindenkinek!!!!!

26. Böce (válaszként erre: 25. - Böce)
2015. aug. 3. 17:11

Így akartam:


"Rántott hús ízű nincs? :-)"

25. Böce (válaszként erre: 18. - Krisztinauj)
2015. aug. 3. 17:10
Rántott hús ízű nincs :-)
24. Vikyci (válaszként erre: 23. - Krisztinauj)
2015. aug. 3. 09:21

De azt tudod ugye, hogy a tej nagyon nagy inzulinreakciót vált ki? IR-esként nem kellene reggel tejet innod.

És ha letelik a 30 nap, mit fogsz enni?

23. krisztinauj (válaszként erre: 22. - Vikyci)
2015. aug. 2. 13:35
igen, de lehet vízzel is, akkor 2 kis kanállal többet kell bele tenni a porból
22. Vikyci (válaszként erre: 20. - Krisztinauj)
2015. júl. 30. 19:58
Tejjel készíted el?
21. krisztinauj (válaszként erre: 17. - Chiron)
2015. júl. 30. 17:49
Persze, kell az egyensúly, ez nem kérdés! De nekem jót tett, hogy pár napig csak fehérjéztem, gondolom, az azért nem vészes, azóta nyilván eszek ch-t is, teljes kiőrlésű kenyeret, zabpelyhet, barna rizst stb.
20. krisztinauj (válaszként erre: 16. - Vikyci)
2015. júl. 30. 17:47
Igen, a doki szerint teljesen okés a turmix, rengeteg vitamin és tápanyag van benne. És persze eszem mellette. Nekem sajnos nagyon kevés időm van főzni, így nem tudnám megoldani azokat a finomságokat:) a nagyi főz, de hát ő meg a gyerekek szája íze szerint... néha azért én is kotyvasztok reformkajákat, de sajna igen ritkán van rá alkalmam. A turmix nekem azért is volt jó reggelire, mert mindig őrült rohanásban vagyok, azt csak összeráztam, aztán kész, be a tatyóba, bkv-n bekortyolva jóllakva érkeztem a melóhelyre és nem csábultam el a büfés szendvicsekre:)
19. krisztinauj (válaszként erre: 15. - Csenge38)
2015. júl. 30. 17:42
szia, többféle programjuk van, én a 30 naposat választottam, ott 3 napig csak turmixot lehet inni, aztán 2 hétig reggeli-vacsi turmix, az ebéd úgy 600 kal. körüli. Utána meg csak vacsira turmix, a többi étkezés összesen 1200-1500 lehet még a turmixon kívül, lehetőleg ch-szegényen, fehérjedúsan. Priviben elküldöm majd az oldal címét:)
18. krisztinauj (válaszként erre: 14. - Böce)
2015. júl. 30. 17:39
én is ezt gondoltam, de ez egy minőségi turmix, tényleg telít és ráadásul nagyon fini, van csokisom, vaníliásom, meggyesem meg kapucsínósom:) Már csak estére iszom a turmixot, de totál jól bírtam, amikor 3 napig csak azt kellett inni, sose hittem volna, úgy vágtam bele, hogy na jó, reggelire jöhet egy ilyen, aztán szerintem tízóraira zsíros kenyeret eszek:) de bírtam:)
17. Chiron
2015. júl. 30. 17:25
A fehérjediéta komoly egészségi romlást is okozhat, lelassítja és elsavasítja a szervezetet, így az sokkal fogékonyabb lesz a betegségekkel szemben! Vigyázzatok nagyon vele. Tény, hogy csökkenteni kell a szénhidrát bevitelt, de a fehérjét sem szabad túlzásba vinni.
16. Vikyci (válaszként erre: 12. - Krisztinauj)
2015. júl. 30. 08:26

Én nem érzem túlságosan szigorúnak az IR szerinti étkezést. Mindent, de mindent lehet enni, csak épp meg kell válogatni az alapanyagokat. Szoktam süteményt is enni, meg jégkrémet, kekszeket, csokit, de persze mind cukor nélküli és teljes kiőrlésű lisztes. De finom!

Az IR-edet kezelő orvosod támogatja ezt a turmix ivást?

15. Csenge38 (válaszként erre: 1. - Krisztinauj)
2015. júl. 30. 07:21

Szia.

Nekem is van súlyfeleslegem,amitől jó lenne megszabadulni.

Ez a fehérjediéta miből áll? Mit lehet enni,és mit nem?Ez engem is érdekelne..

14. Böce (válaszként erre: 11. - Krisztinauj)
2015. júl. 29. 16:20

Én biztosan nagyon-nagyon éhes lennék, ha reggel meg este csak egy ilyen turmixot innék.


Te nem vagy éhes? Mert ekkora súlyt nyilván nem 2 deka étel elfogyasztásával "értél el", tehát ennek megfelelően gondolom a gyomrod is eléggé ki van tágulva és hiányolja az ételt.


Én egyszer próbáltam ilyen turmixos fogyókúrát (persze nem tudom, te melyiket iszod), de nagyon pocsék íze volt, két nap után már akkor is hányingerem volt, ha csak rá gondoltam. És egyáltalán nem telít.


Akit egy pohár lötty eltelít, az szerintem nem kövér és nem is evett sokat soha!

13. krisztinauj (válaszként erre: 7. - Kaminka)
2015. júl. 29. 15:45
elküldöm priviben az oldal nevét, nehogy itt reklámozásnak minősüljön... A depressziós gyógyszerek valóban ezt csinálják, több embertől is hallottam már... mintha nem lenne elég baj a depi, jön a hízás hozzá, ami még depisebbé teszi az embert... ördögi kör... jó, hogy már kifelé lábalsz belőle, kitartást!
12. krisztinauj (válaszként erre: 6. - Vikyci)
2015. júl. 29. 15:43
hű, akkor nincs könnyű dolgod, inzulinrezisztenciám nekem is van, tudom, hogy megnehezíti a dolgot. Nagyon ügyi vagy, a mínusz kilók meg az étrend miatt is, ismerem, jó szigorú:)
11. krisztinauj (válaszként erre: 5. - Era1974)
2015. júl. 29. 15:42
Fehérjeturmixot kell inni, ami tele van vitaminnal, tápanyaggal, rengeteg fehérjével és jól telít nagyon. A 30 napos programban 3 napig csak a turmixot szabad inni (ez jól kitisztít), majd 2 hétig reggelire-vacsira turmix, az ebéd mehet, utána meg már csak vacsira kell inni.
10. krisztinauj (válaszként erre: 4. - Komfortzóna)
2015. júl. 29. 15:40
Így van, sikerülni is fog! Hajrá! Milyen módszert követsz?
9. krisztinauj (válaszként erre: 3. - Tündér79)
2015. júl. 29. 15:39
Szia, köszi:) Bár néha úgy érzem, nem is az én eredményem, hanem a turmixomé, mert tényleg doszt elég vacsira azt innom, tök jól eltelít, és olyan, mintha desszerteznék. A nagy melegben le is fagyasztottam, akkor "jégkrémeztem" belőle, szóval így nem nehéz:) Ismerős a sokk, amikor megláttam a 100 kg-ot, nagyon magam alá kerültem... de jó, mert legalább ez lelkesített fel. Edzésben én sem jeleskedem, ekkora túlsúllyal nem is könnyű, egyelőre még csak jógázgatást próbálok meg egy kis pilatest, de ezekbe is csak -10 kg után vágtam bele.
8. krisztinauj (válaszként erre: 2. - Gyagyus)
2015. júl. 29. 15:36
majd mi ösztönzünk:)
7. kaminka (válaszként erre: 1. - Krisztinauj)
2015. júl. 29. 13:14
szia én 165 cm vagyok és 120 kg évek óta próbálok fogyni,egy súlyos depresszión már túlestem,most lábalok ki belőlle,egy csomó gyógyszert szedek,háromnak is hizás a mellékhatása..szóval szeretnék többet tudni erről a fehérje diétáról leirnád? köszike
2015. júl. 29. 08:39

Sziasztok!

Nekem is van bőven leadni valóm, kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van és pajzsmirigy alulműködésem. Az IR étrendet követem, naponta 5x eszek, elhagytam a fehér lisztet, cukrot, fehér rizst, sima tésztákat... Mindent elkészítek olyan alapanyagokból, amit lehet enni. Eddig 9 kiló ment le.

2015. júl. 28. 20:43
Sziasztok!Milyen az a fehérje diéta?nekem is kellene vagy 25öt leadni((
2015. júl. 28. 20:06
Én is én is! :) Szeretnék leadni kb. 10 kilót, de nagyon gyenge vagyok és ezen szeretnék változtatni! Már érzem hogy rámegy a túlsúly az egészségemre is, úgyhogy itt a megállj! Belevágok újra! és most sikerülnie kell!
2015. júl. 28. 19:54
Szia! Gratulálok a -15 kg-hoz! Szép teljesítmény! Én 167 cm-hez voltam 97 kg. Sokáig kerültem a mérleget, de amikor megláttam ezt a számot, akkor sokkot kaptam. Azóta próbálok fogyni. Márciusban kezdtem, de volt egy rövidebb időszak amikor kicsit feladtam, de most újult erővel folytatom a harcot a kilók ellen. Most 90 kg körül vagyok, 60-65 kg a cél. Nem követek diétát. Próbálok odafigyelni az étkezésre. 3 óránként eszek. Mindig keveset. Próbálok edzeni is, de ebben javulhatnék még. Talán majd kevesebb súllyal majd könnyebb lesz ez is.
2015. júl. 28. 19:53
Szia! Én kb 10 kg-val szeretnék könnyebb lenni, de lusta vagyok belefogni és egyedül nehéz. Nem ösztönöz senki. 😢
2015. júl. 28. 19:33

Sziasztok! Sosem voltam vékony testalkat, de a terhességekkel sikerült 45 kg-os súlyfelesleget

összegyűjtenem. 165 cm-hez 105 kg voltam... Már akkor nagyon megijedtem, mikor a 100-asra kúszott a mérleg nyelve, és egyre csak felfelé ment. Ekkor szedtem össze magam és határoztam el, hogy ha törik, ha szakad, lefogyok. Az egészségemért, a gyerekeimért, a közérzetemért. A kinézet már csak hab a tortán, igazából még elképzelni se tudom, milyen lennék újra 60 kilósan... Én egy fehérjediétát választottam, amivel már sikerült 15 kilót leadnom, így még 30 van hátra. Ez a 15 kg veszteség is nagyon látványos és nagyon boldog vagyok, mert végre látom, hogy folyamatosan

fogyok és igenis, lehetséges, hogy én is elérjem az álomsúlyom! Jó lenne, ha összegyűlnénk páran,

akik ilyen nagy felesleggel rendelkeznek, és együtt küzdenénk az álmunkért.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook