Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 40-es kismamák vagy baba tervezők fórum

40-es kismamák vagy baba tervezők (beszélgetős fórum)


2021. aug. 15. 13:22

hello!!


Még mindig várom, hogy jelentkezzetek. Azt tapasztalatom, sokan vagyunk ma már 40 felettiek , akik babát terveznek, esetleg már várnak.

Ötleteket , termékenységi segítő termékeket keresek.

PL. valaki próbálta már férje vagy partnere spermaszámlálást gyógyszertárban kapható teszttel megnézni??Mennyire megbízható??

2021. aug. 12. 12:27

hello mindenkinek!!


Sok éve volt, hogy utoljára terhes voltam, pont 12 éves a kisebbik lányom./Nem mellesleg szülési problémáim is voltak az első, , vagyis a nagy lányomnál, aki 17éves.

Felvettük a babavárót, és most ujabb babára várunk.

DE nagyon tartok tőle, mert egyrészt spirált tettetem felkb.már4,5 éve. Aztán nem is vagyunk már fiatalok a férjem 9évvel idősebb tőlem vagyis 48éves.

vajon sikerülhet??

3. delbuk (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 11. 14:28

A 40. szulinapom utan egy honappal szuletett a kisfiam, tokeletesen egeszsegesen. A terhessegem konnyen viseltem, ami problemak felmerultek, az nem a korombol adodtak. Inzulinrezisztens vagyok, ezert figyelnem kellett, hogy ne legyen terhessegi cukor, endometriozis miatt mutottek a teherbeeses elott, volt egy kicsi verzes, ami miatt pihennem kellett a terhesseg elejen, de utana tudtam dolgozni.

A korom miatt nem volt semmi extra, talan csak plusz egy genetikai tanacsadas, de az nalunk csak formasag volt, mivel csinaltattunk Niftyt (ha fiatalabban szultem volna, akkor is megcsinaltattuk volna).

2. mell
2021. aug. 10. 19:51
nekem 39 évesen született, de minden oké vele, rendesen kihordtam és most teljesen egészséges és normálisan fejlődő 7 éves kislányom van. Csak biztatni tudlak, hogyha már elhatároztátok magatokat akkor ne késlekedjetek.
2021. aug. 10. 17:28

Nem vagyok én sem tini.Van 2 kis/nagylanyom/17,13 évesek.

Most félve készülök egy újabb babára. De nem tudom, mennyire vagyok elkesve. Mire számítható. Biztasson, akinek 40utan is sikerult.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook