Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 hós babám füle fürdés után elég kellemetlen szagot áraszt. Mitől lehet? fórum

4 hós babám füle fürdés után elég kellemetlen szagot áraszt. Mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


10. Bridzsi74 (válaszként erre: 3. - 705b04a4b3)
2009. márc. 26. 23:18
Nekünk is volt ilyen. Aztán rájöttem, hogy egyszerűen víz maradhatott a fülében (járunk babaúszásra is), és elkezdtem neki kirázni, ahogy magamnak is csinálom. Minden úszás és esti fürdés után oldalra fordítottam (szopizáskor volt a legegyszerűbb), és kis ikeás törcsivel az ujjamon belenyúltam és le-föl és oldalra is megmozgattam jól, hogy tudjon kifolyni a zsír. És láss csodát! Elmúlt! Most már tudom, hogy ha többször nyúl a füléhez, akkor nem álmos, hanem nem voltam elég rendszeres (most már nem rázom ki olyan vadul és nem is minden alkalommal).
9. Szamó (válaszként erre: 7. - 705b04a4b3)
2008. aug. 12. 09:04

Akkor nem lehet nagy gond!

De azért én is megnézetném másik dokival is....


Kisfiam is "füles" volt, sokat szenvedtünk vele, anno. Szerencsére már kinőtte! Volt, hogy állandóan a füléhez kapkodott, sikítva sírt. Elvittük a fülészetre és egy zsírdugót szedtek ki a pici füléből (kb. 1,5 éves volt!), ami akkora volt, mint 2 borsó..... Utána megszüntek a fájdalmak.


Ha már kettőt köhögött/hapcizott, akkor már vártuk, hogy mikor kedz el fájni a füle. Állandó " játszótársunk" volt az infralámpa, a meleg párna.


Egyszer fel is szúrták az egyik fülét, bár később kiderült, hogy fölösleges volt....:-(((((


Azóta szerencsére nincs gondunk vele, kinőtte.


Jó egészséget nektek!!!!

2008. aug. 12. 09:03
A füle mögött megnézted milyen a bőre? Mert nekünk is volt ilyen, és az azért volt, mert mindig menekült amikor törölgettem, és a füle mögött nem sikerült rendesen szárazra törölni egy párszor, és "felázott" neki a bőr. ÉN annyit csináltam, hogy bekentem neogranormonnal, és utána ha kellett lefogtam a gyereket, hogy meg tudjam rendesen törölgetni:)
2008. aug. 12. 08:29
hála fájdalmat nem mutat egyáltalán.
6. G.
2008. aug. 12. 08:11

Valóban nem gond,hacsak nem jelez a kicsikéd fájdalmat.

Az én kislányomnak is volt ilyen,és ahogy nőtt,ugy szépen el is múlt.

Én is kétségbe voltam esve,de rendbe jön.Azt mondták azért van,mert nekik még minden kicsi,minden szűk ott,nem lehet ugy tisztítani,nem tud még ugy tisztulni..bla-bla-bla.stb,stb,ktörölni....(de ettől még nem koszos!!!)

2008. aug. 12. 08:01
Van valami jele annak, hogy fáj neki?
4. 8565183eb5 (válaszként erre: 2. - 705b04a4b3)
2008. aug. 12. 08:00
Vidd el másik dokihoz hogy meg nyugodj és megtudd hogy tényleg semmi baj.
2008. aug. 12. 07:50
Rosszul írtam bocsi 4 hós!!!
2008. aug. 12. 07:50
A doki szerint nincs semmi gond.De elég nagy zsír darabokat szedek ki.
2008. aug. 12. 07:49
! hós. babám füle fürdés után elég kellemetlen szagot áraszt. Mitől lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook