Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 4 eves lanyom borzaszto rossz etvagyu segitsetek mit csinaljak hogy jobb legyen az etvagya es normalisan egyen fórum

4 eves lanyom borzaszto rossz etvagyu segitsetek mit csinaljak hogy jobb legyen az etvagya es normalisan egyen (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. febr. 28. 15:05
Nekem is előfordul a két kisebbnél,hogy hullámzó az étvágyuk.Én sem szoktam erőltetni,azt mondják,a gyerek érzi azt,hogy neki mennyire van szüksége,végül is mi sem egyforma étvággyal eszünk,nálam van,hogy napokig alig valamit,aztán meg az egész hűtőt...:)Ilyenkor én biztos,hogy nem engedem két főétkezés között a nasit,ha megéhezik úgyis enni fog valamit.Mostanában,hogy többet tudnak friss levegőn lenni,jobb lett az étvágyuk.
2008. febr. 28. 14:57
Mi a bioptron fényterápiával próbáltuk az emésztés programot és bevált.:-)
2008. febr. 28. 14:52
Enyém túrja az ételt,mindenből csak éppenhogy eszik.
2008. febr. 28. 14:40

Erőltetni tényleg nem szabad,h. egyen, az annál rosszabb lesz.

Miért rossz étvagyú? Válogatós? Vagy nassol az étkezések között?

Amúgy az előttem szóló moonlight1984-gyel értek egyet.

Az sokat segít, ha a kislány segít a főzésnél, szívesebben megeszi így a gyerek az ételt.

2008. febr. 28. 14:30
Nekem is azt mondta a doktornőnk,hogy ne eröltessek semmit,csak nehéz megállni hogy ne szekáljam.
2008. febr. 28. 14:20
Próbáld meg összeszorítani a fogad és nem foglalkozni vele. Eszik ha akar es amennyit akar. Ja, és semmi nasi, kóla, gyümölcslé étkezések között. Nekünk ez vált be.
2008. febr. 28. 14:19
Az én lányom is 4 éves,és sokkal szívesebben megeszi azt az ételt amit segíthet elkészíteni(borsófejtés,tésztakeverés,csipetkekészítés,stb).A másik nagy öröme ha együtt találjuk ki mi legyen a napi menű.Szoktam mókásan tálalni neki:pl macit rajzolok kakaóporból a tejbegrízre,vagy a színes pároltzöldségből mintát rakunk ki a tányérra.Sok ételt azért nem evett,mert nem tudta miből készült,de mikor megismerte,megszerette.
2008. febr. 28. 14:12
Sajnos nálunk is ez a helyzet kisfiammal ő 6és fél éves.Hátha van valakinek jó ötlete.
2008. febr. 28. 14:10
4 eves lanyom borzaszto rossz etvagyu segitsetek mit csinaljak hogy jobb legyen az etvagya es normalisan egyen
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook