Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 4 éves korban jöhet maradandó fog? fórum

4 éves korban jöhet maradandó fog? (beszélgetős fórum)


2010. márc. 2. 19:04
egy röntgenfelvétel eldöntheti, érdemes elmenni fogorvoshoz, mert hetek alatt már ki kellett volna jönnie...
2010. márc. 2. 19:01
Igen.
6. katus3 (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2010. márc. 2. 19:01
Lehet,lányom is fájlalta ősszel a hátsó fogait,elmentünk fogorvoshoz,és mondta,hogy fel van neki duzzadva az ínye,azért fáj. Ő is 4 éves volt akkor,azóta két alsó ki is jött neki. Most 5 éves,3 hét alatt kiesett neki 3 tejfog,már bújnak az újak,és még kettő mozog. Neki is későn jöttek a fogai,még koraszülött is volt.
5. 3cbd320f88 (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2010. márc. 2. 10:11

A szomszédomnak 4 éves korában esett ki az első foga...

3 évvel vagyok idősebb tőle amikor nekem kiesett az utolsó tejfogam akkor már neki rég mind maradandó fog volt...

Előfordul nyugodj meg...

4. lizoka (válaszként erre: 3. - Violetv)
2010. márc. 2. 10:05
azért furcsállom mert a tejfogak nagyon későn 1 évesen jöttek ki.azt gondoltam ,hogy a maradandóak is inkább késve jönnek majd.
3. Violetv (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2010. márc. 2. 10:03
Elvileg 6 éves korban jönnek az első nagyőrlők, de szerintem lehetnek kivételek. Nekem pl. a mai napig nem jöttek ki a bölcsességfogaim, pedig már nem vagyok mai gyerek:-)
2. Pirosalma (válaszként erre: 1. - Lizoka)
2010. márc. 2. 10:00
Lehet, de nem valószínű. Fogorvos?
2010. márc. 2. 09:59
kislányom 4 éves.hetek óta érzékeny alul az utolsó tejfog után az ínye.2-3 napja éjszakánként határozott fájdalomra ébredünk és felvan duzzadva az íny tehát tökre olyan mint mikor a tejfogak jöttek.lehetséges ez ilyen korán?volt valakinél így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook